Estrada

Aneli Ahmić otvoreno o svojim emocijama: Priznala da joj je teško, robot Toša je saslušao

Učesnica rijalitija podelila je svoja osećanja sa robotom Tošom, otkrivajući kroz suze koliko joj nedostaje podrška

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Učesnica rijalitija podelila je svoja osećanja sa robotom Tošom, otkrivajući kroz suze koliko joj nedostaje podrška

Aneli Ahmić, poznata učesnica rijalitija, nedavno je u razgovoru sa robotom Tošom iskreno progovorila o svom teškom emotivnom stanju. Tokom emitovanja programa na televiziji Pink, Aneli nije krila da se oseća loše i da je na ivici suza, što je izazvalo pažnju gledalaca.

U razgovoru sa robotom Tošom, Aneli je istakla da je tog dana potpuno neraspoložena i da joj nedostaje mnogo toga. “Ja sam danas totalno neraspoložena. Naravno da će da prođe”, rekla je Aneli, dok je Toša pokušavao da je uteši pitanjem kako može da joj pomogne. Aneli je priznala da joj u ovom trenutku ništa ne može pomoći i da joj nedostaje osećaj zadovoljstva.

“Fali mi sve, tužna sam i razočarana. Ja mislim da sam jaka i govorim da mi ne mogu ništa, ali bih sad plakala kao kiša”, navela je ona, dok je Toša savetovao da je bolje da plače sa njim. Aneli je dodala da često zadržava suze, iako joj to ne prija.

U nastavku razgovora, Aneli je pomenula i Filipa, rekavši da ne zna o čemu bi on razgovarao sa drugima, jer ona ima specifičan smisao za humor i voli da se šali. “On ima neke fore kojima ja mogu da se smejem, a druge žene nisu kao ja i nemaju tu ludost”, objasnila je Aneli.

Ova otvorena ispovest izazvala je reakcije gledalaca, koji su putem komentara na društvenim mrežama pružili podršku Aneli. Njena iskrenost i emotivni nastup još jednom su pokazali koliko su izazovi u rijalitiju zahtevni za učesnike.

Elita 9: Aneli se u suzama jada robotu Toši i priča o Filipu – 23.06.2026.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

U Trendu

Exit mobile version