Connect with us

Estrada

Aleksa Perović crkveno venčao novu suprugu godinu dana nakon građanskog braka

Pevač je sa izabranicom Isidorom organizovao crkveno venčanje u prisustvu porodice, a na društvenim mrežama podelili su sreću

Published

on

Foto Izvor:

Pevač je sa izabranicom Isidorom organizovao crkveno venčanje u prisustvu porodice, a na društvenim mrežama podelili su sreću

Aleksa Perović, poznati srpski pevač, nedavno je napravio važan korak u svom privatnom životu – godinu dana nakon građanskog braka, izgovorio je sudbonosno ‘da’ i pred Bogom sa suprugom Isidorom. Ovom prilikom, par je organizovao intimno crkveno venčanje u krugu najbližih članova porodice i prijatelja, a srećne trenutke podelili su sa pratiocima na društvenim mrežama.

Isidora je na svom Instagram profilu emotivnim rečima opisala koliko joj znači zajednički život sa Aleksom: ‘Sve moje želje su ostvarene dolaskom tebe u moj život. Želim nam da se uvek ovako gledamo, na isti način da se ne damo, istom jačinom da se držimo i svim čulima da se čujemo. I osećamo. Rastemo, ljubavi.’

Podsetimo, Aleksa je 2023. godine okončao brak sa Milicom, sa kojom ima dve ćerke. Par godina kasnije započeo je vezu sa Isidorom, a nedavno su zajedno dobili i dete. Aleksa je istakao koliko mu znači očinstvo i porodični život:

‘Smatram za sebe da jesam dobar otac. Obožavam to, da se bavim decom. Najveći sam smarač koji posle svirke jurim kući. Uživam u svojoj porodici i mirisu doma. Iako sam sto puta pričao, ali ću se uvek hvaliti time, da sam prisustvovao porođaju. To mi je bilo jedno od najlepših iskustava u životu. To iskustvo ne može da se poredi ni sa čim, da se opiše. Na izvoru si života, osetiš svaki momenat koji treba da razumeš. Šta prolazi žena u tom trenutku, ljudi oko nje, ali i sama beba. Apsolutno svima savetujem da budu prisutni u tom trenutku’, rekao je Aleksa ponosno.

Fanovi i prijatelji čestitali su paru na društvenim mrežama, a objave su izazvale brojne pozitivne komentare i podršku.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Anđela Đuričić i Nenad Marinković Gastoz okončali vezu, slavlje i provod na društvenim mrežama

Gastoz objavio snimke sa bazena sa Anjom, dok je Anđela slavila u Sloveniji sa prijateljicom

Published

on

By

Gastoz objavio snimke sa bazena sa Anjom, dok je Anđela slavila u Sloveniji sa prijateljicom

Poznati rijaliti par, Anđela Đuričić i Nenad Marinković Gastoz, definitivno su stavili tačku na svoju vezu, a oboje su na društvenim mrežama pokazali kako provode vreme nakon raskida. Gastoz je tokom noći na svom Instagram profilu podelio snimke sa žurke kraj bazena, gde je uživao u društvu izvesne Anje i prijatelja. Njegovo raspoloženje, prema objavama, bilo je na visokom nivou, a veče je iskoristio da se opusti i druži.

S druge strane, Anđela Đuričić otputovala je kod prijateljice u Sloveniju, gde je, kako se može videti na njenim objavama, uživala u slavlju sa bocom šampanjca. Dosadašnji zajednički trenuci su, sudeći po njenim objavama, ostali iza nje, a ova proslava možda označava novi početak za Anđelu.

Na fotografijama koje su podelili na Instagramu, jasno se vidi kako svako na svoj način prevazilazi raskid. Gastoz je uživao u opuštenoj atmosferi pored bazena, dok je Anđela odlučila da vreme provede u inostranstvu, okružena prijateljima.

Fanovi su primetili promene u ponašanju oba bivša partnera, a komentari na društvenim mrežama ne izostaju. S obzirom na to da je veza između Anđele i Gastoza često bila u žiži interesovanja, kraj njihove ljubavne priče izazvao je veliku pažnju javnosti.

Za sada, ni Anđela ni Gastoz nisu davali detaljnije izjave povodom raskida, ali njihove aktivnosti na društvenim mrežama jasno pokazuju da su oboje nastavili dalje.

Pročitaj još

Estrada

Mina Kostić napustila kliniku, Kasper javno pokazao podršku emotivnom objavom

Pevačica je nakon teškog perioda dobila snažnu podršku verenika na Instagramu, fanovi šalju reči ohrabrenja

Published

on

By

Pevačica je nakon teškog perioda dobila snažnu podršku verenika na Instagramu, fanovi šalju reči ohrabrenja

Mina Kostić, poznata pevačica, prošla je kroz težak period tokom prethodnih nedelja, kada je bila zadržana na lečenju u klinici ‘Dr Laza Lazarević’. Pre nekoliko dana Mina je napustila kliniku, a ubrzo nakon toga njen verenik Mane Ćuruvija Kasper obratio se javnosti putem društvenih mreža.

Kasper je na svom Instagram profilu podelio fotografiju na kojoj čvrsto drži Mininu ruku, uz emotivnu poruku podrške. Uz sliku je napisao niz nežnih reči i naglasio da će uz Minu biti bez obzira na sve, što je izazvalo brojne pozitivne reakcije njihovih pratilaca.

“Novac gradi kule od karata, lažne prijatelje, lažne statuse i pozicije. Ljubav gradi dom, prave vrednosti i ljude koji vas se nikada neće odreći. Volimo vas”, poručio je Kasper u svojoj objavi.

Objava je naišla na podršku fanova, koji su u komentarima poželeli Mini brz oporavak i pohvalili Kaspera zbog iskazane ljubavi i podrške. Fotografija i poruka dodatno su osnažili par u očima javnosti, a mnogi su naglasili važnost prave podrške u teškim trenucima.

Podsećamo, Mina Kostić je poslednjih nedelja bila na lečenju u pomenutoj klinici, a sada se, uz podršku najbližih, vraća svakodnevnim obavezama. O budućim planovima pevačice za sada nema novih informacija.

Pročitaj još

Estrada

Stanija Dobrojević otkrila kako Asmin Durdžić komentariše bivše partnere

Starleta je tokom razgovora iznela mišljenje bivšeg verenika o Anđelu Rankoviću i Marku Markoviću

Published

on

By

Starleta je tokom razgovora iznela mišljenje bivšeg verenika o Anđelu Rankoviću i Marku Markoviću

Stanija Dobrojević ponovo je privukla pažnju javnosti tokom sinoćnjeg razgovora u okviru rijaliti programa. Poznata starleta je otvoreno govorila o svom bivšem vereniku Asminu Durdžiću, otkrivši kako on komentariše njene bivše partnere pred kamerama. Njene reči izazvale su brojne reakcije gledalaca.

Stanija je tokom diskusije istakla da Asmin Durdžić mnoge muškarce iz njenog okruženja ne smatra ozbiljnim konkurentima, već ih svrstava u kategoriju “devojčica”. Posebno je pomenula Anđela Rankovića i Marka Markovića, obojicu bivših učesnika rijalitija sa kojima je imala bliske odnose pred kamerama.

“Naravno da je Asmin ljubomoran na Anđela. E, sad, Anđelo je za Asmina devojčica jedna. Vidi Asmin da između Anđela i Maje nema ništa, zato je miran… Takođe, Marko Marković je takođe devojčica za Asmina. Asmin nikada nije Šarenog pomenuo, jer ga smatra velikim muškarcem, a Marka Markovića je uvek prozivao. Ovde ne dira Janjuša, Terzu… Asmin je njima pušač ku*ca, jer ih smatra ozbiljnim muškarcima”, ispričala je Stanija tokom razgovora.

Njena izjava naišla je na različite komentare, a deo publike na društvenim mrežama diskutuje o odnosima i rivalstvu među bivšim partnerima. Stanija je ovim komentarima dodatno podgrejala interesovanje za svoj ljubavni život i odnose sa bivšim partnerima u rijalitiju.

Podsećamo, Asmin Durdžić je pre nekoliko godina bio Stanijina velika ljubav, a njihova veza je često bila tema medija i javnosti. Ove najnovije izjave samo su pojačale pažnju oko njihovog odnosa, dok se gledaoci i dalje pitaju kako će se situacija dalje razvijati.

Elita 9: Stanija govori sa Asmin gleda Anđela kao devojčicu a Cara kao konkurenciju – 25.06.2026.


Pročitaj još

U Trendu