Connect with us

Estrada

Andrija Cvetanović iz grupe Lavina otkrio tenziju pred polufinale Evrovizije u Beču

Srpski predstavnici suočeni sa izazovima i stresom uoči velikog nastupa, atmosfera među takmičarima napeta

Published

on

Foto Izvor:

Srpski predstavnici suočeni sa izazovima i stresom uoči velikog nastupa, atmosfera među takmičarima napeta

Grupa Lavina, koja predstavlja Srbiju na ovogodišnjoj Evroviziji u Beču, sutra će nastupiti u prvom polufinalu pod rednim brojem 15. Član benda, Andrija Cvetanović, podelio je svoja iskustva pred samo takmičenje, ističući da među učesnicima vlada velika napetost i pritisak.

U razgovoru za domaće medije, Cvetanović je izjavio da je dan pred polufinale posebno stresan zbog generalne probe, ali i odgovornosti koju osećaju kao predstavnici Srbije. “Vratili smo se sa probe kostima, zadovoljni smo, postigli smo koliko smo mogli. Bilo je jako stresno, puno pritiska, nervoze. Predstavljamo zemlju u što boljem svetlu”, rekao je Andrija za domaće medije.

On je priznao da je najviše perfekcionista u grupi i da sam sebi stvara dodatni stres zbog odgovornosti. “Bilo je nekoliko prepreka, da spakujemo sve u evrovizijski format. Ja se nadam da smo uspeli da rešimo većinu stvari, teška je borba sa ekipom koja radi ovde, evrovizijskom. Nismo se predali, izgurali smo do kraja koliko je moglo što se tiče Evrovizije. Imamo vremena da se družimo u večernjim časovima, sa Crnom Gorom, Poljskom, delimo hotel sa Češkom, Kiprom, Italijom”, dodao je Cvetanović.

Atmosfera među takmičarima, kako kaže, prijatna je uprkos velikom pritisku. “Jako je prijatna atmosfera, svi su pozitivni, vodimo iste bitke. Uopšte nije naivno, vidim da su svi danas pod nekim ogromnim pritiskom, ali mislim da nema razloga za to. Tremu imam do trenutka kad se popnem na binu, posle ne. Lakše je kad smo zajedno. Svirali smo dosta, imamo iskustva”, zaključio je član Lavine.

Srpski tim sada privodi kraju pripreme za nastup, a publika s nestrpljenjem iščekuje njihov nastup na velikoj sceni Evrovizije.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Ava Gardner i Bekim Fehmiu: Susret holivudske dive i jugoslovenskog šarmera otkriva nepoznate detalje

Legendarna Ava Gardner snimala je sa Bekimom Fehmiuom u Beču, dok su njeni privatni izbori šokirali Holivud

Published

on

By

Legendarna Ava Gardner snimala je sa Bekimom Fehmiuom u Beču, dok su njeni privatni izbori šokirali Holivud

Bekim Fehmiu, jedan od najpoznatijih jugoslovenskih glumaca, ostavio je snažan utisak ne samo na regionalnu, već i na svetsku filmsku scenu. Na snimanju filma “Dozvola za ubistvo” u Beču, partnerka mu je bila holivudska ikona Ava Gardner, što je izazvalo veliku pažnju u medijima tog vremena. Ava je lično zahtevala da Fehmiu tumači njenog supruga u filmu, jer ju je njegov izgled na fotografiji podsetio na prijatelja Če Gevaru.

Fehmiu je bio poznat i po svom moralnom integritetu – povukao se iz glume 1987. godine u znak protesta zbog političkih pritisaka na albansku zajednicu na Kosovu. Iako je briljirao ulogama, posebno u filmu “Skupljači perja”, privatni život njegove koleginice Ave Gardner bio je jednako buran kao i njena karijera.

Gardnerova, koja je slovila za jednu od najlepših žena Holivuda, proživela je tri braka – sa Mikijem Runijem, Artijem Šouom i na kraju sa Frenkom Sinatrom. Njena veza sa Sinatrom izazvala je skandal, jer je on zbog nje napustio suprugu Nensi. Njihov brak bio je prožet strašću, ali i brojnim konfliktima, dramatičnim raskidima i emotivnim usponima i padovima. Ava je tokom braka sa Sinatrom nekoliko puta prekinula trudnoću, smatrajući da nisu spremni za decu zbog stila života koji su vodili.

Iako su je povezivali sa poznatim ličnostima poput Hauarda Hjuza i Ernesta Hemingveja, Ava je kasnije izjavila da je najviše sreće pronašla uz Sinatru. Nakon povlačenja iz javnosti, živela je tiho u Španiji i preminula u Londonu 1990. godine, ostavivši za sobom neizbrisiv trag u filmskoj industriji.

Pročitaj još

Estrada

Doris Bizetić otvorila dušu o borbi sa bolešću: Najponosnija sam što hodam

Pevačica se prisetila teških trenutaka nakon porođaja i otkrila kroz šta je sve prošla u borbi sa multipla sklerozom

Published

on

By

Pevačica se prisetila teških trenutaka nakon porođaja i otkrila kroz šta je sve prošla u borbi sa multipla sklerozom

Doris Bizetić, poznata pevačica i ćerka Borisa Bizetića, ponovo je u centru pažnje javnosti zbog emotivnog svedočenja o svojoj borbi sa multipla sklerozom. U intervjuima za domaće medije, Doris je podelila potresne detalje o periodu nakon rođenja ćerke Anabele, kada su se pojavili prvi simptomi bolesti.

Pevačica je ispričala da je nakon porođaja počela da oseća slabost, a stanje se pogoršalo tokom leta 2011. godine, kada se jednog jutra probudila gotovo potpuno bez vida na jednom oku. Odmah se obratila lekarima, ali dijagnoza nije bila jasna sve do dve godine kasnije, kada je nakon brojnih pregleda konačno potvrđeno da boluje od multipla skleroze.

“Ponekad mi se tresu ruke, cimne mi se koleno, ali sam to krila… Sada želim da probudim svest kod ljudi da se i sa multipla sklerozom može živeti i misliti pozitivno”, rekla je Doris u jednom od ranijih intervjua. Ona je istakla da je tokom dve godine išla na kontrole i preglede, dok su lekari sumnjali na različite bolesti, sve dok analiza tečnosti iz kičme nije potvrdila dijagnozu.

Doris je posebno naglasila na šta je najponosnija: “Najponosnija sam na to što još hodam. Ljudi sa ovom bolešću najčešće završe u invalidskim kolicima. Ja još hodam!” Dodala je da se trudi da ćerki pruži srećno detinjstvo uprkos svakodnevnim izazovima koje donosi bolest.

Njena iskrena ispovest naišla je na podršku javnosti, a mnogi su pohvalili njenu hrabrost i optimizam u teškim trenucima.

Pročitaj još

Estrada

Milena Kačavenda žestoko napala Anitu Stanojlović, takmičari ostali u šoku

Sukob u Beloj kući eskalirao nakon uvredljivih reči, Luka Vujović i ostali takmičari reagovali burno

Published

on

By

Sukob u Beloj kući eskalirao nakon uvredljivih reči, Luka Vujović i ostali takmičari reagovali burno

Milena Kačavenda izazvala je buru u rijalitiju Elita nakon što je u žestokoj raspravi iznela niz uvreda na račun trudne Anite Stanojlović i njenog nerođenog deteta. Sukob se dogodio pred kamerama TV Pink, a reakcije takmičara Bele kuće nisu izostale.

U toku rasprave, Milena je iznela tvrdnje na račun Anite, upućujući joj uvredljive komentare i aludirajući na njenu prošlost. “Ona je bajadera, afera ‘Bajadera’. Ja sam klip gledala kao mnogi. Nikad nisam rekla da je prostitutka, ali je bila sa dva matorca i k*rala se u hotelu. Oženiće k*rvu i ljuljaće buduću k*rvu! Ne zanima me da se pravdam”, rekla je Milena pred ostalim učesnicima.

Takmičari su burno reagovali na ove reči, a atmosfera u Beloj kući bila je napeta. Stanija je istakla: “Nosi titulu broj jedan monstruma! Luka je u velikim problemima, u rastrojstvu je i na sve to mu ona ovo izgovara.” Luka Vujović, partner Anite, doživeo je nervni slom i javno osudio Milenino ponašanje.

Janjuš je takođe kritikovao Milenu, naglašavajući da je spremna na sve i podsetio na njene ranije sukobe. “Ta žena je spremna na sve! Za mene si ti najjasnija osoba na svetu. Aludirala si na Vanju da Bog da nikad nemala dete. Ovo zlo na vratima je spremno na sve!”, rekao je on tokom rasprave.

Sukob između Milene i Anite dodatno je produbio podelu među takmičarima, a događaji iz Bele kuće i dalje su glavna tema među gledaocima rijalitija.

Elita 9: Kačavenda dotakla dno, kaže da je Anita nerođena ćerka buduća prostitutka – 27.06.2026.


Pročitaj još

U Trendu