Connect with us

Estrada

Aleksandra Mladenović otkrila kako je od detinjstva na selu došla do luksuznih nekretnina

Pevačica danas ima dva stana u Beogradu i nekretninu u Egiptu, a nekada je radila na njivi sa porodicom

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica danas ima dva stana u Beogradu i nekretninu u Egiptu, a nekada je radila na njivi sa porodicom

Aleksandra Mladenović, popularna pevačica, danas uživa u luksuznom životu, ali njen put do uspeha bio je sve samo ne lak. Rođena i odrasla u selu Samarinovcu kod Žitorađe, Aleksandra se sa setom seća detinjstva provedenog na selu, gde je uz porodicu radila na njivi i pomagala u uzgajanju lubenica.

“Imala sam mnogo srećnije detinjstvo nego današnja deca, koja su uglavnom na telefonima i ne igraju se napolju. Za razliku od njih, ja nisam ni ulazila u kuću. Dan nije mogao da mi prođe bez igre, šetnje ili sporta”, prisetila se Aleksandra u razgovoru. Otkrila je i da su ona i brat često pomagali roditeljima u poljoprivrednim poslovima, a posebno pamti dane provedene na njivi dok su uzgajali lubenice.

Danas se Aleksandra može pohvaliti sa dve nekretnine u Beogradu, od kojih se jedna nalazi u elitnom delu grada i procenjuje se na oko 500.000 evra. Osim toga, početkom 2026. godine ostvarila je i želju da kupi stan u Egiptu, a već sada razmišlja o novim investicijama, među kojima je i nekretnina u Dubaiju.

Aleksandra ne krije ponos na svoj put i trud koji je uložila, ističući da je rad na selu naučio da ceni život i vrednuje svaki uspeh. “Roditelji su se bavili poljoprivredom, uzgajali su lubenice, pa smo im brat i ja pomagali. Pošto nije imao ko da nas čuva, mama i tata bi nas poveli na njivu”, rekla je Aleksandra, dodajući da je vremenom i sama zavolela rad i odgovornost.

Iako danas živi potpuno drugačije, Aleksandra Mladenović ne zaboravlja svoje korene i sa osmehom priča o uspomenama iz detinjstva, naglašavajući da je upravo zahvaljujući tom iskustvu naučila šta znači boriti se za svoje snove.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Jala Brat i Buba Corelli iznenadili publiku na Music Weeku u Beogradu

Poznati dvojac priredio neočekivan trenutak na Ušću, atmosfera oduševila prisutne fanove

Published

on

By

Poznati dvojac priredio neočekivan trenutak na Ušću, atmosfera oduševila prisutne fanove

Dugoočekivani muzički spektakl Music Week započeo je sinoć na Ušću u Beogradu, okupivši veliki broj ljubitelja popularne muzike. Prva je na scenu izašla pevačica Zera, koja je svojim nastupom zagrejala atmosferu i pripremila publiku za glavne zvezde večeri.

Nakon što je Zera otvorila program, publika je s oduševljenjem dočekala izlazak Jale Brata i Bube Corellija. Poznati muzički dvojac nije krio radost pred beogradskom publikom, a tokom nastupa su pozdravljali fanove i bacali im flašice vode, što je izazvalo posebnu reakciju u prvim redovima.

Prisutni su uživali u energičnoj atmosferi, a društvene mreže preplavili su snimci i fotografije s događaja. Ovaj neočekivani trenutak dodatno je podigao raspoloženje, što pokazuju brojni komentari podrške i oduševljenja na Instagramu i drugim platformama.

Music Week je poznat po okupljanju najaktuelnijih imena regionalne muzičke scene, a sinoćni nastup Jale Brata i Bube Corellija potvrdio je da interesovanje za njihove nastupe ne jenjava. Organizatori festivala zadovoljni su odzivom publike, a ljubitelji muzike s nestrpljenjem iščekuju naredne izvođače tokom trajanja festivala.

Pročitaj još

Estrada

Koraima Tores rasplakala pratioce: Emotivna poruka nakon zemljotresa u Venecueli

Glumica poznata kao Kasandra oglasila se na Instagramu, pozvala na solidarnost i podelila važne informacije za ugrožene

Published

on

By

Glumica poznata kao Kasandra oglasila se na Instagramu, pozvala na solidarnost i podelila važne informacije za ugrožene

Koraima Tores, venecuelanska glumica koju publika u Srbiji pamti po kultnoj ulozi Kasandre, potresla je region emotivnim obraćanjem na Instagramu. Nakon razornog zemljotresa koji je pogodio njenu rodnu Venecuelu, Tores se javila svojim pratiocima vidno pogođena tragičnim vestima.

Prema izveštajima, Venecuelu su u kratkom roku zahvatila dva snažna potresa, pri čemu je drugi bio još jačeg intenziteta. Zemljotresi su izazvali ozbiljna oštećenja na brojnim objektima i doveli do masovne evakuacije stanovništva, dok spasilačke ekipe neumorno tragaju za nestalim osobama pod ruševinama. Nadležne službe još uvek procenjuju razmere štete i prate razvoj situacije na terenu.

Glumica, koja već godinama živi i radi u Kolumbiji, nije mogla da sakrije emocije dok se obraćala javnosti. Na svom Instagram profilu, Tores je kroz suze zamolila sve da pokažu solidarnost i pruže podršku ljudima iz pogođenih područja.

“Ljudi, čuvajte se, čuvajte jedni druge. Ovo što se desilo je strašno. Moramo da prevaziđemo ovu tragediju”, poručila je glumica u svom emotivnom obraćanju.

Osim što je podelila svoja osećanja, Koraima Tores je iskoristila društvene mreže kako bi pružila konkretnu pomoć. Na Instagram Story objavila je brojeve telefona hitnih službi i ostale važne kontakte za građane Venecuele, ističući koliko je važno da zajednica ostane povezana i informisana u ovakvim trenucima.

Pročitaj još

Estrada

Dragan Kojić Keba se emotivno oprostio od psa Paka posle 15 godina zajedništva

Pevač je na Instagramu podelio dirljivu objavu i fotografiju, otkrivši koliko mu je gubitak ljubimca teško pao

Published

on

By

Pevač je na Instagramu podelio dirljivu objavu i fotografiju, otkrivši koliko mu je gubitak ljubimca teško pao

Dragan Kojić Keba, poznati folk pevač, rastužio je mnoge pratioce dirljivom objavom na svom Instagram profilu. Keba je podelio emotivan oproštaj od svog psa, pudle Paka, koji je više od decenije bio verni član porodice Kojić. U objavi je otkrio da je Pako bio uz njega i porodicu punih 15 godina, a svoju tugu zbog gubitka nije krio.

Kako je poznato, ljubimci često postanu ravnopravni članovi porodice, a Keba je kroz svoju poruku pokazao koliko mu je Pako značio i koliku prazninu je ostavio njegov odlazak. Pevač je uz zajedničku fotografiju sa Pakom napisao emotivne reči, otkrivši da ga je na večni počinak ispratio pesmom, baš kao što ga je nekada dočekao.

“Pesmom sam te dočekao, pesmom te i ispraćam, verni moj Pakice. Voleo si da ti pevam, čak i kada plačem i dobro znaš da mi je to lek za sve… Hvala ti za 15 godina iskrene, verne i bezuslovne ljubavi. Volimo te i zauvek ćemo te nositi u našem srcu”, napisao je Keba u opisu fotografije.

Objava je izazvala veliki broj reakcija među Kebinim pratiocima, koji su mu uputili reči podrške i saosećanja. Mnogi su u komentarima podelili svoja iskustva i istakli koliko su kućni ljubimci važni u životima svojih vlasnika.

Ovakve emotivne objave još jednom potvrđuju koliko su veze između ljudi i njihovih ljubimaca posebne i nezamenjive.

Pročitaj još

U Trendu