Connect with us

Estrada

Sestra Dušice Đokić prvi put o njenom nastupu sa Filipom Đukićem

Ivana Đokić otkrila u emisiji šta misli o sestrinom ponašanju u rijalitiju, podržala je pred kamerama

Published

on

Foto Izvor:

Ivana Đokić otkrila u emisiji šta misli o sestrinom ponašanju u rijalitiju, podržala je pred kamerama

Dušica Đokić, poznata rijaliti učesnica, nedavno se našla u centru pažnje zbog svog nastupa sa Filipom Đukićem, a sada se prvi put oglasila i njena sestra Ivana Đokić. U emisiji ‘Pitao BiH za druga’, Ivana je otvoreno prokomentarisala sve što se dešavalo između Dušice i Filipa, ističući da nema zamerke na sestrino ponašanje.

Ivana je istakla da je Dušici savetovala da se „namontira“ i pokaže koliko može da bude zanimljiva, naglašavajući da je rijaliti mesto gde su ovakvi potezi očekivani. “Drugi me ne interesuju, ali da nema tih drugih ne bi bilo zanimljivo. Ja sam joj dala savet da se namontira i da zaista pokaže koliko može da bude zanimljivo. Zašto niko nema fokus na Filipu, a svi imaju fokus na devojkama? Meni je on više utorak lik nego što su one utorak devojke. To je rijaliti i nikome ništa ne zameram, veze tamo ne mogu biti realne. Ja mislim da ona nije ništa loše uradila. Da sam ja tamo prva bih lagala i manipulisala. Njeni tipovi su onako sportski. Ona je njega prevrnula!”, rekla je Ivana u emisiji.

Dodala je i da u ovakvim situacijama ne vidi ništa loše, već naprotiv smatra da je bolje nego da se prave veće tenzije. “Pa dobro, šta, to su lepe stvari. Bolje nego da psuju mrtve i žive i ne znam šta da rade. Zavisi ko kako gleda. Što se mene tiče ona je super odigrala. Lepo se sve namestilo kako treba. Volela bih da se zadrži na toj vrsti igre. Ja mislim da je Filip onako iskren, nije pokvaren”, zaključila je Ivana.

Ova izjava izazvala je brojne reakcije, a gledaoci su podeljeni – dok jedni podržavaju Dušicu, drugi smatraju da su ovakvi postupci previše za rijaliti format. Ipak, Ivana jasno stavlja do znanja da stoji iza svoje sestre i njenih odluka u rijalitiju.

PZD: Sestra Dušice Đokić o njenom striptizu i vatačini sa Đukićem – 07.05.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Dragan Kojić Keba se emotivno oprostio od psa Paka posle 15 godina zajedništva

Pevač je na Instagramu podelio dirljivu objavu i fotografiju, otkrivši koliko mu je gubitak ljubimca teško pao

Published

on

By

Pevač je na Instagramu podelio dirljivu objavu i fotografiju, otkrivši koliko mu je gubitak ljubimca teško pao

Dragan Kojić Keba, poznati folk pevač, rastužio je mnoge pratioce dirljivom objavom na svom Instagram profilu. Keba je podelio emotivan oproštaj od svog psa, pudle Paka, koji je više od decenije bio verni član porodice Kojić. U objavi je otkrio da je Pako bio uz njega i porodicu punih 15 godina, a svoju tugu zbog gubitka nije krio.

Kako je poznato, ljubimci često postanu ravnopravni članovi porodice, a Keba je kroz svoju poruku pokazao koliko mu je Pako značio i koliku prazninu je ostavio njegov odlazak. Pevač je uz zajedničku fotografiju sa Pakom napisao emotivne reči, otkrivši da ga je na večni počinak ispratio pesmom, baš kao što ga je nekada dočekao.

“Pesmom sam te dočekao, pesmom te i ispraćam, verni moj Pakice. Voleo si da ti pevam, čak i kada plačem i dobro znaš da mi je to lek za sve… Hvala ti za 15 godina iskrene, verne i bezuslovne ljubavi. Volimo te i zauvek ćemo te nositi u našem srcu”, napisao je Keba u opisu fotografije.

Objava je izazvala veliki broj reakcija među Kebinim pratiocima, koji su mu uputili reči podrške i saosećanja. Mnogi su u komentarima podelili svoja iskustva i istakli koliko su kućni ljubimci važni u životima svojih vlasnika.

Ovakve emotivne objave još jednom potvrđuju koliko su veze između ljudi i njihovih ljubimaca posebne i nezamenjive.

Pročitaj još

Estrada

Jala Brat i Buba Corelli zapalili Ušće hitom Toronto pred hiljadama fanova

Dvojac otvorio nastup pesmom Toronto, energija na Belgrade Music Week festivalu na vrhuncu

Published

on

By

Dvojac otvorio nastup pesmom Toronto, energija na Belgrade Music Week festivalu na vrhuncu

Jala Brat i Buba Corelli priredili su veče za pamćenje na Belgrade Music Week festivalu, kada su izašli na binu pred hiljadama fanova na Ušću. Publika ih je dočekala ovacijama, a odmah po prvim taktovima pesme “Toronto” atmosfera je dostigla vrhunac. Poznati muzički tandem je već na samom startu nastupa podigao publiku na noge, a svaki refren pevao se horski.

Nastup Jale Brata i Bube Corellija bio je praćen impozantnim svetlosnim efektima i vatrometima, dok je energija sa bine dodatno podizala raspoloženje okupljenih. Hit “Toronto” otvorio je koncert, što je naišlo na sjajan prijem kod fanova, koji su od prvog trenutka u potpunosti ispratili izvođače.

Na fotografijama i snimcima sa događaja može se videti kako publika uživa, a svaki trenutak bio je propraćen glasnim aplauzima. Organizatori festivala su istakli zadovoljstvo zbog ovakvog odziva, dok su fanovi na društvenim mrežama delili utiske sa spektakularnog nastupa.

Jala Brat i Buba Corelli još jednom su pokazali zašto su jedan od najtraženijih muzičkih tandema u regionu. Njihov nastup na Belgrade Music Week festivalu ostavio je snažan utisak na sve prisutne i potvrdio njihovu popularnost među mladom publikom.

Pročitaj još

Estrada

Nele Karajlić predstavio novi album u Beogradu i otkrio nepoznat detalj o sinu

Muzičar je na promociji albuma ‘Pijani brod’ govorio o svom radu i porodici, a publika je sa zanimanjem pratila svaku reč

Published

on

By

Muzičar je na promociji albuma ‘Pijani brod’ govorio o svom radu i porodici, a publika je sa zanimanjem pratila svaku reč

Nele Karajlić, poznati muzičar i umetnik, održao je promociju svog novog studijskog albuma „Pijani brod“ u Beogradu. Na ovom događaju Karajlić je predstavio 12 novih pesama, naglašavajući da nisu stvarane s namerom da postanu hitovi, ali veruje da će publika prepoznati njihov kvalitet.

U razgovoru za Pink.rs, Karajlić je otvoreno govorio o procesu rada na albumu, ističući koliko je truda uložio u svaki stih. “Moj prvi samostalni album nastao je u brutalnom svetu i morao je imati stihove koji su dovoljno jaki da udare na sva zvona”, rekao je Karajlić tokom promocije.

On je dodao da današnje vreme vidi kao period u kojem se vrednosti razlikuju od onih u kojima je odrastao. “Odrastao sam u vremenu kome je skromnost bila vrlina, a danas je izjednačena sa glupošću”, istakao je muzičar.

Tokom intervjua, Karajlić je podelio i jedan manje poznat detalj o svom sinu, što je izazvalo dodatnu pažnju publike i medija. Iako nije ulazio u privatnost, muzičar je naglasio koliko mu porodica znači.

Promocija albuma „Pijani brod“ u Beogradu okupila je brojne ljubitelje muzike i medije, a novi album već izaziva interesovanje javnosti. Očekuje se da će pesme uskoro pronaći put do šire publike.

PINK.RS INTERVJU: Karajlić progovorio o svojoj deci, ovaj detalj o njegovom sinu je malo ko znao!


Pročitaj još

U Trendu