Connect with us

Estrada

Filip Mitrović iskreno o tragediji u porodici Lazić: Zatečen sam vešću o Draganovoj pogibiji

Pevač je pred koncert Leksington benda u Sava Centru podelio svoje emocije povodom gubitka Darkovog brata

Published

on

Foto Izvor:

Pevač je pred koncert Leksington benda u Sava Centru podelio svoje emocije povodom gubitka Darkovog brata

Filip Mitrović, popularni pevač, pojavio se među prvima na sedmom koncertu Leksington benda u Sava Centru u Beogradu. Tom prilikom govorio je o bendu, ali i prokomentarisao tragičnu vest o pogibiji Dragana Lazića, rođenog brata njegovog kolege Darka Lazića.

Mitrović je u razgovoru sa novinarima istakao koliko mu znači što je prisutan na događaju, naglašavajući da ne voli da kasni i da rado dolazi tamo gde je od srca pozvan. “Moja potajna želja je da i ja jednog dana ovde napravim koncert. Mislim da su momci iz benda sjajni momci”, rekao je Mitrović, osvrćući se na Leksington bend i događaj.

Na pitanje o tragediji koja je zadesila porodicu Lazić, Mitrović nije krio koliko ga je vest pogodila. “Baš sam ostao zatečen, koliko se život u sekundi menja, žao mi je što je Darka u poslednjih nekoliko godina neka užasno loša sreća poterala. Ovom prilikom izjavljujem saučešće i ne smem ni da zamislim kako mu je”, izjavio je pevač.

Ova iskrena reakcija svedči o podršci među kolegama na estradi, a mnogi su izrazili saučešće porodici Lazić. Mitrovićev emotivan komentar pokazuje koliko su ovakvi događaji potresni, ne samo za porodicu, već i za prijatelje i kolege sa muzičke scene.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Domaće

PRESS.RS SAZNAJE! Mina Kostić izašla iz bolnice ‘Laza Lazarević’! Kasper se ne odvaja od nje

Published

on

By

Pevačica Mina Kostić napustila je Specijalnu bolnicu za psihijatrijske bolesti „Dr Laza Lazarević“, nakon višenedeljnog lečenja.

Pevačica je krajem maja hospitalizovana zbog psihičkog i emotivnog iscrpljenja, a njeno stanje je u međuvremenu stabilizovano. Prema našim informacijama, oporavak je tekao u dobrom smeru, zbog čega su lekari doneli odluku da nastavak lečenja sprovede van bolničkih uslova.

Mina Kostić je bolnicu napustila držaći brata za ruku. Bila je obučena sva u crnom, nosila je kačket i naočare. Pevačica je uspela da se obrati jednom rečenicom na pitanje novinara kako se oseća.
– Odlično sam – poručila je Mina, koja je potom ušla u “mercedes” zajedno sa Kasperom i bratom.

Zbog administracije ostala duže u Lazi

Pevačica Mina Kostić trebalo je u ponedeljak da bude puštena iz Specijalne bolnice za psihijatrijske bolesti Laza Lazarević”, ali kako je Kurir saznao, do odlaganja otpusta došlo je zbog tehničkih razloga i administrativnih procedura koje još uvek nisu u potpunosti završene. Prema informacijama do kojih smo došli, Minino zdravstveno stanje je stabilno i ne postoje nove komplikacije koje bi uticale na njeno dalje lečenje.

Pročitaj još

Estrada

O Dži Anunobi pokrenuo akciju za usvajanje mačaka: Tri ljubimca već pronašla dom

Košarkaš New York Knicks udružio snage sa azilom, fanovi i ljubitelji životinja oduševljeni rezultatima

Published

on

By

Košarkaš New York Knicks udružio snage sa azilom, fanovi i ljubitelji životinja oduševljeni rezultatima

O Dži Anunobi, zvezda New York Knicksa, ovih dana privlači pažnju ne samo sportskim uspesima već i humanitarnim radom. Popularni košarkaš pokrenuo je inicijativu pod nazivom „O Džijevih početnih pet“, kroz koju je odabrao pet napuštenih mačaka iz Centra za brigu o životinjama Njujorka i omogućio im šansu da pronađu novu porodicu.

Već posle nekoliko dana, tri od pet izabranih mačaka — među njima i Damu, jedanaestogodišnja mezimica sa zdravstvenim problemima — pronašle su svoj dom zahvaljujući pažnji koju je Anunobi privukao akciji. Centar za brigu o životinjama Njujorka, gde su mačke bile dostupne za usvajanje, ističe da je ova inicijativa dodatno motivisala ljude da posete azil i razmotre usvajanje.

“Ovo je zaista omogućilo da ova mačka pronađe dom”, izjavila je Kejti Hansen, direktorka komunikacija Centra za brigu o životinjama Njujorka. “Ko zna koliko je ljudi došlo da upozna jednu od tih pet mačaka, a na kraju usvojilo neku drugu.”

Akcija je realizovana u saradnji sa kompanijom Rojal Kanin, veterinarskom mrežom VCA Animal Hospitals i samim centrom za brigu o životinjama. Među mačkama koje je Anunobi izabrao su Pene, Sami, Roksi, Damu i Lil Leo, a sve su bile ponuđene ljubiteljima životinja i navijačima Knicksa.

O Dži Anunobi još jednom je pokazao da sportisti svojim uticajem mogu da inspirišu pozitivne promene u zajednici, a reakcije javnosti i rezultati ove akcije to i potvrđuju.

Pročitaj još

Estrada

Aneli Ahmić otvoreno o svojim emocijama: Priznala da joj je teško, robot Toša je saslušao

Učesnica rijalitija podelila je svoja osećanja sa robotom Tošom, otkrivajući kroz suze koliko joj nedostaje podrška

Published

on

By

Učesnica rijalitija podelila je svoja osećanja sa robotom Tošom, otkrivajući kroz suze koliko joj nedostaje podrška

Aneli Ahmić, poznata učesnica rijalitija, nedavno je u razgovoru sa robotom Tošom iskreno progovorila o svom teškom emotivnom stanju. Tokom emitovanja programa na televiziji Pink, Aneli nije krila da se oseća loše i da je na ivici suza, što je izazvalo pažnju gledalaca.

U razgovoru sa robotom Tošom, Aneli je istakla da je tog dana potpuno neraspoložena i da joj nedostaje mnogo toga. “Ja sam danas totalno neraspoložena. Naravno da će da prođe”, rekla je Aneli, dok je Toša pokušavao da je uteši pitanjem kako može da joj pomogne. Aneli je priznala da joj u ovom trenutku ništa ne može pomoći i da joj nedostaje osećaj zadovoljstva.

“Fali mi sve, tužna sam i razočarana. Ja mislim da sam jaka i govorim da mi ne mogu ništa, ali bih sad plakala kao kiša”, navela je ona, dok je Toša savetovao da je bolje da plače sa njim. Aneli je dodala da često zadržava suze, iako joj to ne prija.

U nastavku razgovora, Aneli je pomenula i Filipa, rekavši da ne zna o čemu bi on razgovarao sa drugima, jer ona ima specifičan smisao za humor i voli da se šali. “On ima neke fore kojima ja mogu da se smejem, a druge žene nisu kao ja i nemaju tu ludost”, objasnila je Aneli.

Ova otvorena ispovest izazvala je reakcije gledalaca, koji su putem komentara na društvenim mrežama pružili podršku Aneli. Njena iskrenost i emotivni nastup još jednom su pokazali koliko su izazovi u rijalitiju zahtevni za učesnike.

Elita 9: Aneli se u suzama jada robotu Toši i priča o Filipu – 23.06.2026.


Pročitaj još

U Trendu