Connect with us

Estrada

Ljuba Pantović otvoreno o Staniji Dobrojević: Svađa u emisiji otkrila nove detalje

Bivša rijaliti učesnica Ljuba Pantović iznela oštre komentare na račun Stanije Dobrojević tokom gostovanja na RED televiziji

Published

on

Foto Izvor:

Bivša rijaliti učesnica Ljuba Pantović iznela oštre komentare na račun Stanije Dobrojević tokom gostovanja na RED televiziji

Ljuba Pantović ponovo je privukla pažnju javnosti žestokim izjavama u emisiji “Pitao bih za druga” na RED televiziji. U razgovoru sa voditeljima Anastasijom Buđić i Stefanom Miloševićem Pandombivša rijaliti učesnica bila je veoma direktna, komentarišući sukobe između Maje Marinković i Asmina Durdžića, ali i iznoseći svoje mišljenje o Staniji Dobrojević.

Pantović je otvoreno govorila o dešavanjima između Maje i Asmina, navodeći kako smatra da njihove svađe odražavaju dublje probleme i da su njihove reakcije često rezultat afekta. Posebno je istakla: “Oni kažu da to govore u besu, a to je kukavičluk jer ne smeju to da ponove. Meni se diže kosa na glavi od tog afekta. Oni posle ližu to što su popljuvali.”

Ipak, najviše pažnje izazvale su Ljubine izjave o Staniji Dobrojević. Pantović je navela da je Stanija godinama opsednuta njom i dotakla se priča o njenom životu u Majamiju. “Standža je opsednuta sa mnom 13 godina. Ja sam zaboravila da ona postoji, a ona je o meni pričala njegovim roditeljima na otvaranju diskoteke”, izjavila je Ljuba tokom gostovanja.

Ovakve izjave izazvale su brojne reakcije, a snimak emisije ubrzo je postao tema komentara na društvenim mrežama. Iako su tenzije među učesnicima rijalitija uvek privlačile pažnju, ovako direktan sukob pokazuje da rivaliteti na estradi ne jenjavaju.

Emisija “Pitao bih za druga” još jednom je pokazala da javne ličnosti ne prezaju da iznesu svoje mišljenje pred kamerama, a publika i dalje pomno prati svaku novu izjavu i rasplet odnosa među poznatim učesnicima.

PZD: Ljuba Pantović razotkrila Stanijin lažni život – 22.06.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Svet

Šeron Ozborn otkrila razlog odsustva sa Helfesta: Fanovi zabrinuti zbog nove hospitalizacije

Poznata TV ličnost javila se pratiocima na društvenim mrežama i zahvalila organizatorima festivala na podršci

Published

on

By

Poznata TV ličnost javila se pratiocima na društvenim mrežama i zahvalila organizatorima festivala na podršci

Šeron Ozborn, nekadašnja članica žirija i poznata televizijska ličnost, obratila se javnosti otkrivši da je još jednom morala u bolnicu, što je izazvalo zabrinutost među njenim fanovima. Na društvenim mrežama objasnila je zbog čega nije mogla da prisustvuje svečanom otkrivanju statue svog supruga Ozija Ozborna na festivalu Helfest u Francuskoj, održanom 18. juna.

“Žao mi je što nisam mogla da budem na Helfestu na otkrivanju Ozijeve statue. Nažalost, početkom nedelje imala sam neočekivanu posetu bolnici”, napisala je Šeron, ne otkrivajući više detalja o svom zdravstvenom stanju. Zahvalila se organizatorima festivala i posebno istakla koliko joj znači pažnja koju su posvetili Oziju, ali i njoj samoj.

“Veliko hvala Olivijeu Garnijeu, Benu Barbou i svima na Helfestu. Posebno hvala na apsolutno predivnoj statui!”, dodala je Šeron u svojoj objavi.

Ova vest dolazi nakon što je Šeron poslednjih godina bila otvorena o svojim zdravstvenim problemima. Tokom 2022. godine hospitalizovana je zbog iznenadnog medicinskog slučaja, a u januaru 2023. pojavila se u britanskoj emisiji „The Talk“, gde je govorila o situaciji kada se iznenada onesvestila tokom snimanja. Takođe, 2020. godine Šeron je nakratko bila u bolnici nakon što je bila pozitivna na Kovid-19, a ranije je javno govorila o svojoj borbi sa rakom debelog creva, od kojeg je sada u remisiji.

Iako nije otkrila više detalja o najnovijoj hospitalizaciji, njeni pratioci na društvenim mrežama poslali su brojne poruke podrške. Organizatori Helfesta su takođe izrazili zahvalnost Šeron na emotivnoj poruci i podršci.

Pročitaj još

Estrada

Filip Đukić otvoreno o žurkama u Eliti: Fanovi ga podržali zanimljivim komentarom

Učesnik rijalitija često opušta atmosferu na žurkama, a fanovi su na Instagramu opravdali njegovo ponašanje

Published

on

By

Učesnik rijalitija često opušta atmosferu na žurkama, a fanovi su na Instagramu opravdali njegovo ponašanje

Filip Đukić, aktuelni takmičar rijaliti programa “Elita”, ponovo je privukao pažnju gledalaca. Poznat po tome što na žurkama utorkom često popije koju čašicu više, Filip je i ovog puta bio tema komentara na društvenim mrežama. Njegovi fanovi su na zvaničnom Instagram profilu podelili poruku kojom su dali svoje viđenje njegovih izliva opuštenosti tokom zabava.

Na fotografijama sa žurke, koje su objavljene na Instagramu, vidi se Đukić u društvu, dok se dobro zabavlja. Fanovi nisu ostali ravnodušni, pa su u komentaru stali u njegovu odbranu i opravdali njegovo ponašanje.

“Pametan čovek je ponekad prisiljen da se napije, ne bi li izdržao društvo idiota”, stoji u objavi na Đukićevom Instagram profilu, što je izazvalo lavinu reakcija njegovih pratilaca. Ova poruka naišla je na simpatije i prepoznata je kao duhovita odbrana Filipovih postupaka tokom žurki u rijalitiju.

Podrška fanova nije izostala, a komentari na društvenim mrežama jasno pokazuju da mu mnogi gledaju kroz prste kada je reč o žurki i opuštanju. Filip Đukić već je poznat po svom opuštenom stavu i neposrednosti, što ga čini jednim od zapaženijih učesnika “Elite”.

Pročitaj još

Estrada

Zorana Šulc otvoreno o detinjstvu: Rastanak roditelja i borba sa traumama

Poznata spisateljica iskreno o porodičnom razvodu, nemaštini i teškim iskustvima iz mladosti

Published

on

By

Poznata spisateljica iskreno o porodičnom razvodu, nemaštini i teškim iskustvima iz mladosti

Zorana Šulc, poznata srpska spisateljica, podelila je u emotivnom intervjuu svoja bolna sećanja iz detinjstva, ističući kako su rastanak roditelja i porodične traume ostavili dubok trag na njen život. U razgovoru za Blic, Zorana je iskreno govorila o tome kako je, nakon razvoda roditelja, vreme sa ocem zapravo provodila sa njegovom novom partnerkom i njenim detetom, dok je istovremeno kod kuće skrivala svoja osećanja od majke.

“Kada su se roditelji rastali, tata je trebao da me viđa vikendom, ali sam to vreme uglavnom provodila sa njegovom partnerkom i njenom ćerkom. Kada bih se vratila kući, često sam lagala mamu jer me je bilo sramota da priznam kako tata nije bio sa mnom”, ispričala je Zorana. Naglasila je i da je majka, pored studiranja i rada, brinula o njoj, ali da su zbog očeve neodgovornosti često bile u finansijski teškoj situaciji.

Zorana je otvoreno pričala i o kompleksima koje je razvila zbog nemaštine, navodeći da je kao dete često nosila iznošenu garderobu i osećala se drugačije od svojih vršnjaka. “Imala sam jezive komplekse jer sam stalno nosila tuđu garderobu. Tata nije plaćao, a mama nije mogla sve da postigne. Zbog toga sam kasnije u životu imala problem sa kupovinom”, priznala je.

Posebno težak deo ispovesti bio je kada je podelila svoje iskustvo sa nasiljem, koje su nad njom počinili bliski prijatelji. Ističe da joj je najviše nedostajala podrška oca i da su te rane ostale duboko urezane.

Njena priča izazvala je brojne reakcije javnosti i podstakla razgovor o važnosti podrške porodice i otvorenosti kada je reč o teškim životnim iskustvima.

Pročitaj još

U Trendu