Connect with us

Estrada

Zendaja zablistala u plavoj Schiaparelli haljini na premijeri: Modni krug zatvoren simbolikom

Glumica je na crvenom tepihu privukla pažnju u kreaciji iz kolekcije za proleće 2026, dok fanovi komentarišu njen izbor

Published

on

Foto Izvor:

Glumica je na crvenom tepihu privukla pažnju u kreaciji iz kolekcije za proleće 2026, dok fanovi komentarišu njen izbor

Zendaja, poznata američka glumica, ponovo je postala glavna tema svetskih modnih medija zahvaljujući svom izgledu na sinoćnjoj premijeri. Na crvenom tepihu pojavila se u upečatljivoj plavoj Schiaparelli haljini iz kolekcije za proleće 2026, čime je, kako mnogi primećuju, zaokružila seriju modnih izdanja inspirisanih svadbenom tradicijom.

Ova raskošna toaleta prvi put je predstavljena na Nedelji visoke mode u Parizu i već tada izazvala oduševljenje ljubitelja mode. Zendaja je svoj stajling upotpunila Tiffany & Co. nakitom, a zanimljivo je da je model iz iste kolekcije ranije nosila i Margo Robi na crvenom tepihu.

Poslednjih meseci Zendaja i njen stilista Lou Rouč pažljivo osmišljavaju kombinacije u duhu svadbene tradicije iz viktorijanskog doba, koja uključuje „nešto staro, nešto novo, nešto pozajmljeno i nešto plavo”. Tako je glumica ranije birala belu haljinu Vivienne Westwood, zatim novu Louis Vuitton kreaciju, kao i pozajmljenu Armani haljinu koju je nekada nosila Kejt Blančet na dodeli SAG nagrada 2022. godine.

Na fotografijama sa premijere može se videti kako Zendaja u plavoj haljini izgleda elegantno i sofisticirano, a komentari modnih znalaca i fanova na društvenim mrežama uglavnom su pozitivni. Njen izbor garderobe dodatno je podgrejao interesovanje javnosti za aktuelnu modnu sezonu i simboliku iza svakog detalja.

Glumica ne prestaje da iznenađuje originalnim modnim rešenjima, a svaki njen izlazak na crveni tepih izaziva pažnju i diskusiju među pratiocima širom sveta.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Bojan Bjelić otkrio nove planove i progovorio o situaciji Mine Kostić

Pevač najavio nove pesme i spotove, dok o koleginici govori sa dozom opreza zbog delikatne situacije

Published

on

By

Pevač najavio nove pesme i spotove, dok o koleginici govori sa dozom opreza zbog delikatne situacije

Bojan Bjelić, poznat po svom povlačenju sa muzičke scene u jeku popularnosti, vratio se u javnost i na jednom nedavnom događaju otvoreno govorio o svojim budućim planovima, ali i o aktuelnim dešavanjima na estradi. Pevač je istakao da vredno radi na novim pesmama koje će, prema njegovim rečima, biti predstavljene publici u septembru, uz snimanje spotova i brojne nastupe tokom leta.

“Spremam nove pesme, izlaze u septembru, sad treba da snimam spotove. Biće radno leto i što se tiče nastupa i što se tiče rada na novim pesmama. Vreme je da se posle ovoliko godina nešto novo desi, nadam se da će se dopasti publici i da ću nastaviti pravac koji sam započeo nekada davno”, rekao je Bojan, osvrnuvši se i na pesmu “Poplava” koju je ranije odbio, a koja je kasnije postala veliki hit za Acu Pejovića i Ministarke.

Govoreći o aktuelnoj situaciji sa Minom Kostić, koja je danas napustila bolnicu “Laza Lazarević” posle mesec dana hospitalizacije, Bojan je naglasio važnost diskrecije i podrške. “Nisam u kontaktu. Kada su ovakve stvari u pitanju i kada je Mina Kostić u pitanju i problem koji trenutno doživljava, mislim da bi trebalo da je manje komentarišemo. Da je pustimo da prođe kroz ovaj teški period sama, da ne polemišemo previše, ovo su baš osetljive teme. Pustio bih je da prođe kroz sve i da sama izjavi šta ima, ostalo je suvišno”, istakao je pevač.

Bojan Bjelić time pokazuje obazrivost prema koleginici, dok publici poručuje da može očekivati novo poglavlje u njegovoj muzičkoj karijeri već na jesen.

Pročitaj još

Estrada

Marta Savić se vratila na scenu: Emotivno pojavljivanje na koncertu Južnog vetra

Pevačica je nakon duže pauze izašla pred publiku, govorila o porodici i otkrila svoj trik za mladolikost

Published

on

By

Pevačica je nakon duže pauze izašla pred publiku, govorila o porodici i otkrila svoj trik za mladolikost

Marta Savić, poznata folk pevačica, privukla je pažnju javnosti svojim povratkom na spektakularnom koncertu Južnog vetra u Beogradu. Nakon dužeg odsustva sa estrade, njeno pojavljivanje izazvalo je veliko interesovanje medija i publike, a ona nije krila emocije zbog povratka pred reflektore.

Pred okupljenim novinarima Savić je iskreno priznala da oseća tremu jer se nakon duže pauze ponovo nalazi pred publikom, posebno na ovako važnoj večeri. Uz osmeh se prisetila lepih želja koje je nekada dobila, istakavši da joj se ostvario blagoslov da joj „kuća peva“, aludirajući na muža Mileta Kitića i ćerku Elenu koji su takođe uspešni pevači.

“Ima treme, jer sam ja dugo odsutna sa estrade, a večeras je posebno veče. Ja sam tu, publika je tu. Mene je jednom moja draga osoba blagosiljala i rekla tada kuća vam pevala i evo stvarno kuća mi peva, peva mi muž, peva ćerka, pevam ja, svi pevamo. Ne pamtim datume i godine, a nema ništa lepše od muzike”, rekla je Marta Savić.

Marta je otkrila i da je njen mladolik izgled rezultat izbegavanja stresa. Kako navodi izvor, Savić je uvek birala mir i distancirala se od situacija koje bi joj, kako kaže, „skakale pritisak”. Osim što vodi računa o izgledu, otvoreno je govorila i o strahovima koje je imala kao majka.

Povratak Marte Savić na scenu izazvao je pozitivne reakcije, a publika je s oduševljenjem dočekala njen izlazak na koncertu. Za sada nema najava o novim projektima, ali je sigurno da je njen povratak izazvao veliko interesovanje cele estradne scene.

Pročitaj još

Estrada

Marta Savić nastupila na Tašmajdanu posle 17 godina: Povratak na veliku scenu

Pevačica se pojavila na koncertu “Južnog vetra” u Beogradu, publika s nestrpljenjem dočekala njen izlazak

Published

on

By

Pevačica se pojavila na koncertu “Južnog vetra” u Beogradu, publika s nestrpljenjem dočekala njen izlazak

Marta Savić, supruga poznatog pevača Mileta Kitića, ponovo je stala pred beogradsku publiku nakon duže pauze. Na stadionu Tašmajdan održava se koncert “Festival Južnog vetra”, a upravo je ovaj događaj bio povod da se folk pevačica vrati na scenu posle 17 godina.

Ekipa portala Pink.rs izveštava sa lica mesta, gde su brojne muzičke zvezde okupljene u čast legendarne grupe “Južni vetar”. Marta Savić je za ovu priliku odabrala dugačku crnu haljinu i prepoznatljivi osmeh, po kojem je publika pamti godinama. Njen izlazak na scenu izazvao je pažnju svih prisutnih, a atmosferu su dodatno podgrejali hitovi koji su obeležili čitave generacije.

Kako navodi izvor, Marta je zablistala elegancijom i vedrim duhom, a njen povratak na scenu bio je jedan od najiščekivanijih trenutaka večeri. Organizatori festivala ističu značaj okupljanja izvođača “Južnog vetra”, dok su fanovi sa oduševljenjem dočekali njen nastup.

Veče na Tašmajdanu obeleženo je velikim interesovanjem javnosti, a Marta Savić je još jednom pokazala zašto je ostala upamćena kao jedna od najvoljenijih izvođačica ovog muzičkog pravca.

Pročitaj još

U Trendu