Connect with us

Estrada

Nenad Marinković Gastoz potvrdio raskid sa Anđelom Đuričić i otkrio planove

Popularni rijaliti pobednik istakao da ostaje u dobrim odnosima sa Anđelom i najavio novu pesmu

Published

on

Foto Izvor:

Popularni rijaliti pobednik istakao da ostaje u dobrim odnosima sa Anđelom i najavio novu pesmu

Nenad Marinković Gastoz, jedan od najpoznatijih pobednika domaćih rijaliti programa, potvrdio je da je ponovo slobodan nakon raskida sa Anđelom Đuričić. Vest je podelio u intervjuu za Pink, gde je otvoreno govorio o trenutnom statusu i odnosima sa bivšom devojkom.

Gastoz je naglasio da raskid nije uticao na njegovo raspoloženje i da sa Anđelom ostaje u korektnim odnosima. “Ja sam uvek srećan. Tužan skoro pa nikad!”, rekao je on i dodao da mu je važno da odnosi ostanu dobri, te da će Anđela biti pozvana na promociju nove pesme ako i dalje budu u prijateljskim odnosima.

Pored ličnog života, Gastoz je otkrio da je tokom boravka u zatvoru napisao pesmu koja će uskoro biti objavljena. “Napisao sam jednu pesmu dok sam bio u zatvoru, bićete šokirani kad izađe. To je folk, neki stari Marko Bulat, Lukas. Za moju dušu, nastala je pesma na zatvorskom zidu”, podelio je Gastoz pred kamerama.

Komentarišući svoj ljubavni život, Gastoz je priznao da su neke veze bile promašaji, ali i da su trenutni odnosi sa Anđelom “okej”. Takođe je izjavio da se ne druži posebno sa bivšim rijaliti učesnicima, te da se više fokusira na sopstvenu muziku i kuhinjske veštine.

Njegovi fanovi na društvenim mrežama pažljivo prate svaki korak, a Gastoz ostaje dosledan svom vedrom stavu i planira da uskoro predstavi novu pesmu široj javnosti.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Jala Brat i Buba Corelli iznenadili publiku na Music Weeku u Beogradu

Poznati dvojac priredio neočekivan trenutak na Ušću, atmosfera oduševila prisutne fanove

Published

on

By

Poznati dvojac priredio neočekivan trenutak na Ušću, atmosfera oduševila prisutne fanove

Dugoočekivani muzički spektakl Music Week započeo je sinoć na Ušću u Beogradu, okupivši veliki broj ljubitelja popularne muzike. Prva je na scenu izašla pevačica Zera, koja je svojim nastupom zagrejala atmosferu i pripremila publiku za glavne zvezde večeri.

Nakon što je Zera otvorila program, publika je s oduševljenjem dočekala izlazak Jale Brata i Bube Corellija. Poznati muzički dvojac nije krio radost pred beogradskom publikom, a tokom nastupa su pozdravljali fanove i bacali im flašice vode, što je izazvalo posebnu reakciju u prvim redovima.

Prisutni su uživali u energičnoj atmosferi, a društvene mreže preplavili su snimci i fotografije s događaja. Ovaj neočekivani trenutak dodatno je podigao raspoloženje, što pokazuju brojni komentari podrške i oduševljenja na Instagramu i drugim platformama.

Music Week je poznat po okupljanju najaktuelnijih imena regionalne muzičke scene, a sinoćni nastup Jale Brata i Bube Corellija potvrdio je da interesovanje za njihove nastupe ne jenjava. Organizatori festivala zadovoljni su odzivom publike, a ljubitelji muzike s nestrpljenjem iščekuju naredne izvođače tokom trajanja festivala.

Pročitaj još

Estrada

Koraima Tores rasplakala pratioce: Emotivna poruka nakon zemljotresa u Venecueli

Glumica poznata kao Kasandra oglasila se na Instagramu, pozvala na solidarnost i podelila važne informacije za ugrožene

Published

on

By

Glumica poznata kao Kasandra oglasila se na Instagramu, pozvala na solidarnost i podelila važne informacije za ugrožene

Koraima Tores, venecuelanska glumica koju publika u Srbiji pamti po kultnoj ulozi Kasandre, potresla je region emotivnim obraćanjem na Instagramu. Nakon razornog zemljotresa koji je pogodio njenu rodnu Venecuelu, Tores se javila svojim pratiocima vidno pogođena tragičnim vestima.

Prema izveštajima, Venecuelu su u kratkom roku zahvatila dva snažna potresa, pri čemu je drugi bio još jačeg intenziteta. Zemljotresi su izazvali ozbiljna oštećenja na brojnim objektima i doveli do masovne evakuacije stanovništva, dok spasilačke ekipe neumorno tragaju za nestalim osobama pod ruševinama. Nadležne službe još uvek procenjuju razmere štete i prate razvoj situacije na terenu.

Glumica, koja već godinama živi i radi u Kolumbiji, nije mogla da sakrije emocije dok se obraćala javnosti. Na svom Instagram profilu, Tores je kroz suze zamolila sve da pokažu solidarnost i pruže podršku ljudima iz pogođenih područja.

“Ljudi, čuvajte se, čuvajte jedni druge. Ovo što se desilo je strašno. Moramo da prevaziđemo ovu tragediju”, poručila je glumica u svom emotivnom obraćanju.

Osim što je podelila svoja osećanja, Koraima Tores je iskoristila društvene mreže kako bi pružila konkretnu pomoć. Na Instagram Story objavila je brojeve telefona hitnih službi i ostale važne kontakte za građane Venecuele, ističući koliko je važno da zajednica ostane povezana i informisana u ovakvim trenucima.

Pročitaj još

Estrada

Dragan Kojić Keba se emotivno oprostio od psa Paka posle 15 godina zajedništva

Pevač je na Instagramu podelio dirljivu objavu i fotografiju, otkrivši koliko mu je gubitak ljubimca teško pao

Published

on

By

Pevač je na Instagramu podelio dirljivu objavu i fotografiju, otkrivši koliko mu je gubitak ljubimca teško pao

Dragan Kojić Keba, poznati folk pevač, rastužio je mnoge pratioce dirljivom objavom na svom Instagram profilu. Keba je podelio emotivan oproštaj od svog psa, pudle Paka, koji je više od decenije bio verni član porodice Kojić. U objavi je otkrio da je Pako bio uz njega i porodicu punih 15 godina, a svoju tugu zbog gubitka nije krio.

Kako je poznato, ljubimci često postanu ravnopravni članovi porodice, a Keba je kroz svoju poruku pokazao koliko mu je Pako značio i koliku prazninu je ostavio njegov odlazak. Pevač je uz zajedničku fotografiju sa Pakom napisao emotivne reči, otkrivši da ga je na večni počinak ispratio pesmom, baš kao što ga je nekada dočekao.

“Pesmom sam te dočekao, pesmom te i ispraćam, verni moj Pakice. Voleo si da ti pevam, čak i kada plačem i dobro znaš da mi je to lek za sve… Hvala ti za 15 godina iskrene, verne i bezuslovne ljubavi. Volimo te i zauvek ćemo te nositi u našem srcu”, napisao je Keba u opisu fotografije.

Objava je izazvala veliki broj reakcija među Kebinim pratiocima, koji su mu uputili reči podrške i saosećanja. Mnogi su u komentarima podelili svoja iskustva i istakli koliko su kućni ljubimci važni u životima svojih vlasnika.

Ovakve emotivne objave još jednom potvrđuju koliko su veze između ljudi i njihovih ljubimaca posebne i nezamenjive.

Pročitaj još

U Trendu