Connect with us

Estrada

Gazda Paja otvorio finale Music Week-a na Ušću i iznenadio publiku izgledom

Reper se pojavio na bini bez majice, što je izazvalo reakcije fanova tokom završne večeri festivala

Published

on

Foto Izvor:

Reper se pojavio na bini bez majice, što je izazvalo reakcije fanova tokom završne večeri festivala

Gazda Paja, poznati srpski reper, otvorio je finalno veče popularnog festivala Music Week na Ušću i odmah privukao pažnju publike svojim nastupom. Na bini se pojavio bez majice, a mnogi su primetili da izgleda bolje nego ikada ranije, što je izazvalo pozitivne komentare među prisutnima.

Hiljade ljudi prethodnih dana uživalo je u nastupima domaćih i regionalnih zvezda kao što su Jala Brat i Buba Corelli, Bugarka Dara, Elena Kitić, Popovska, 2soma i Nući. Finalno veče festivala donelo je nove spektakle, a Gazda Paja imao je čast da prvi izađe pred publiku.

Već sa prvim taktovima svojih hitova, Gazda Paja je podigao atmosferu i razgalio sve prisutne. Njegovo pojavljivanje bez majice dodatno je doprinosilo energiji na bini, što su zabeležile i kamere portala Pink.rs.

U publici su se mogli čuti komentari iznenađenja i pohvale na račun njegovog izgleda, a energija sa bine brzo se prenela na sve prisutne. Iako su mnogi izvođači obeležili prethodne dane festivala, večerašnji nastup Gazda Paje svakako će ostati upamćen kao jedan od najenergičnijih trenutaka ovogodišnjeg Music Week-a.

Nakon Gazda Paje, publiku su dodatno zagrejali nastupi Raste i Inne, čime je završnica festivala na Ušću opravdala sva očekivanja ljubitelja muzike.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Inna raspalila atmosferu na Ušću: Rumunska zvezda oduševila publiku na Belgrade Music Weeku

Pevačica je nastupom zatvorila festival, hiljade fanova pevale njene hitove dok je energija na sceni bila na vrhuncu

Published

on

By

Pevačica je nastupom zatvorila festival, hiljade fanova pevale njene hitove dok je energija na sceni bila na vrhuncu

Rumunska pop zvezda Inna priredila je veče za pamćenje na poslednjoj večeri Belgrade Music Weeka, održanoj na Ušću. Njena energija i prepoznatljivi hitovi privukli su hiljade posetilaca, koji su od početka do kraja nastupa pevali zajedno sa njom.

Inna je na scenu izašla na veliko oduševljenje publike, a njen nastup obeležile su pesme “Hot”, “Sun Is Up”, “Amazing” i “Ruleta”. Atraktivna koreografija i kontinuirana komunikacija sa publikom doprineli su sjajnoj atmosferi, a publika joj je uzvratila aplauzima i ovacijama tokom celog nastupa.

Nastup Inne predstavljao je jedan od vrhunaca ovogodišnjeg Belgrade Music Weeka, posebno jer je ovo bio njen prvi nastup na ovom festivalu. Posle niza regionalnih izvođača, Inna je dodatno podigla atmosferu i svojom energijom zatvorila festivalsko veče na najbolji mogući način.

Publika je uživala u svetskim hitovima koji su Innu lansirali na evropske top-liste, a njeno gostovanje sigurno će ostati upamćeno kao jedan od najupečatljivijih trenutaka festivala.

Pročitaj još

Estrada

Jovana Jeremić otkrila kada je izgubila nevinost: Sve važno mi se dešava na praznik

Voditeljka je u emisiji otvoreno govorila o intimnim detaljima, iznenadila goste i povezala važne datume iz života

Published

on

By

Voditeljka je u emisiji otvoreno govorila o intimnim detaljima, iznenadila goste i povezala važne datume iz života

Jovana Jeremić, popularna voditeljka, ponovo je privukla pažnju javnosti svojom iskrenošću. Gostujući u emisiji ‘Ami Dži šou’, odgovarala je na intimna pitanja i otkrila koliko godina je imala kada je izgubila nevinost, što je iznenadilo i voditelja i goste u studiju.

Na pitanje Ognjena Amidžića, Jovana je bez ustručavanja rekla da je prvi put stupila u intimne odnose sa 23 i po godine. Istakla je da o tome govori otvoreno i bez stida, naglašavajući da ne želi da se prikazuje drugačije zbog očekivanja javnosti.

“Izgubila sam nevinost sa 23 i po godine. Majke mi moje. Moraš da shvatiš, ja nikada ne lažem na televiziji, izgubila sam nevinost, neću sada kao svi da me bude sramota, pitaj me Ognjene, pitaj me to pitanje, nemam čega se stidim, sa 23 i po, za druge je zezanje, ja sam tog dečka najviše volela, veliki pozdrav za njega, bio je veliki gospodin, kralj, pozdrav za njega”, izjavila je Jovana pred kamerama.

Ona je dodala da su joj se sve važne životne prekretnice dešavale na datume velikih pravoslavnih praznika, pa tako i ovaj događaj. “Nevinost sam izgubila na Vidovdan”, otkrila je Jeremićeva, dodajući da je završila fakultet na Svete Vrače, udala se na Đurđevdan, a razvela na prvi dan velikog posta.

Njena iskrenost izazvala je iznenađenje među gostima u studiju, koji su je nekoliko puta pitali da li je to zaista istina. Jovana je ostala pri svojoj priči, ističući da nema razloga za sramotu.

Jovana Jeremić je poznata po otvorenosti, a ovom izjavom je ponovo pokazala da nema tabu tema kada je ona u pitanju.

Pročitaj još

Estrada

Stjepan Jelica Albino otvoreno o sreći nakon tajnog venčanja i uspehu na festivalu

Reper je na Music Week festivalu govorio o privatnom životu i novoj inspiraciji, ističući koliko mu znači podrška porodice

Published

on

By

Reper je na Music Week festivalu govorio o privatnom životu i novoj inspiraciji, ističući koliko mu znači podrška porodice

Stjepan Jelica, poznatiji kao Albino, muzički producent i reper, nastupio je na ovogodišnjem Music Week festivalu pred prepunim Ušćem, oduševivši publiku energičnim nastupom. Nakon silaska sa bine, Albino je u razgovoru za Pink.rs podelio utiske o atmosferi i svom trenutnom životnom razdoblju, ne krijući zadovoljstvo zbog svega što mu se dešava.

Albino je otvoreno govorio o privatnom životu, otkrivši da je nedavno imao tajno venčanje. Istakao je da mu brak i podrška najbližih daju novu energiju i inspiraciju za stvaranje muzike. “Ove godine je bilo prelepo, osetio sam se lagano i bez treme. Osećam se u poslednje vreme nikad lepše i srećnije i inspirativnije, razlog je što sam srećno oženjen, što su mi svi zdravi i što mogu da radim šta hoću, radujem se malim stvarima”, rekao je Albino.

Dodao je da mu je važno da se okruži kvalitetom i emocijom, kako u muzici, tako i u svakodnevnom životu. “Voleo bih sa svima da radim, a opet ne moram ni sa kim da radim. Osećam se kao da sam tek počeo da pravim muziku. Nemam problem ni sa kim, samo poštovanje i ljubav”, istakao je.

Reper je priznao i da se poslednjih meseci povukao sa društvenih mreža, fokusirajući se na ono što mu donosi radost i unutrašnji mir. Muzika, iskrenost i bliskost sa porodicom za njega su sada na prvom mestu.

Albino je ovim nastupom i izjavom još jednom potvrdio koliko mu je privatna sreća važna za profesionalno ostvarenje, a fanovi su imali prilike da uživaju u njegovoj energiji na sceni.

PINK.RS INTERVJU: Albino progovorio o tajnom venčanju – 28.06.2026.


Pročitaj još

U Trendu