Connect with us

Estrada

Darko Lazić i Marina Gagić proslavili rođendan sina: Aleksej napunio sedam godina

Ponosni roditelji čestitali nasledniku na Instagramu, komentari oduševljenih fanova ne prestaju da pristižu

Published

on

Foto Izvor:

Ponosni roditelji čestitali nasledniku na Instagramu, komentari oduševljenih fanova ne prestaju da pristižu

Sin poznatog pevača Darka Lazića i Marine Gagić, Aleksej, danas slavi svoj sedmi rođendan, a emotivne čestitke roditelja na društvenim mrežama izazvale su lavinu reakcija. Darko je povodom ovog posebnog dana na svom Instagram profilu podelio fotografiju sa sinom nastalu tokom zajedničkog pecanja, što je postala njihova mala tradicija. “Srećan rođendan mili moj”, napisao je pevač uz fotografiju, pokazujući koliko mu znači vreme provedeno sa naslednikom.

I Marina Gagić nije ostala ravnodušna – na svom Instagram nalogu objavila je nekoliko fotografija Alekseja i zahvalila se na stotinama čestitki koje su pristigle tokom dana. Fanovi su u komentarima primetili koliko je Aleksej porastao i poželeli mu još mnogo srećnih trenutaka.

Govoreći o odnosu sa Darkom, Marina je ranije za medije izjavila: “Neka naš odnos ostane baš kakav jeste sada. Za sada smo u normalnim i dobrim odnosima i tako će ostati sve dok su obe strane za tu opciju. Samo treba da se zadrži ovakav odnos. Ne da se preteruje, nisam za tu opciju, ali da komunikacija bude korektna zbog deteta. Ništa više od toga. Sada viđa dete redovno i sve je najnormalnije.”

Podsetimo, Marina je imala samo 19 godina kada je započela vezu sa Darkom Lazićem, a nakon raskida par se trudi da zadrži korektnu komunikaciju, prvenstveno zbog deteta. Nedavno je Marina pružila podršku bivšem vereniku tokom njegovog teškog životnog perioda. Rođendanski dan Alekseja još jednom je pokazao koliko su roditelji posvećeni njegovoj sreći.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Marta Savić podelila emotivnu ispovest o ocu i porodici: Ćerku je rodila u Nemačkoj

Pevačica retko govori o privatnom životu, a sada je otkrila kako je proživela porođaj i odnos sa ocem

Published

on

By

Pevačica retko govori o privatnom životu, a sada je otkrila kako je proživela porođaj i odnos sa ocem

Marta Savić, poznata pevačica, već duže vreme se ne pojavljuje često u javnosti i retko deli detalje iz privatnog života. Ipak, jednom prilikom je otvoreno govorila o emotivnim izazovima kroz koje je prolazila nakon što je rodila ćerku Elenu sa kolegom Miletom Kitićem.

Marta je ispričala da se ćerka Elena rodila 11. avgusta 1998. godine u Nemačkoj, a već mesec dana kasnije porodica se preselila u Beograd. U toj životnoj fazi, kako je navela, suočila se sa velikim strahovima i emotivnim promenama koje su je pratile nakon porođaja.

“Kada se za neku ženu kaže da je u drugom stanju, tada se ne misli samo na to da ima veliki stomak. To drugo stanje ujedno je i splet psiholoških promena koje žena proživljava. Nešto od toga ostane i posle porođaja i tako je bilo i sa mnom. Ja sam jedno vreme bukvalno bila opsednuta strahom da se detetu nešto ne dogodi. Naročito sam se bojala za Elenu”, ispričala je Marta.

U javnosti je poznato i da Marta i dalje nosi osećaj kajanja jer nije ispunila očevu poslednju želju da vidi svoju unuku. O ovoj temi pevačica nije često govorila, ali je jednom prilikom priznala da joj je žao što nije obišla oca dok je bio bolestan.

Marta Savić ostaje posvećena porodici, a ćerka Elena je nastavila muzički put svojih roditelja. Fanovi su njenu iskrenost pozdravili, a priča o emotivnim izazovima mnogima je bila bliska.

Pročitaj još

Estrada

Mustafa Durdžić otvoreno o odnosima u Eliti: Stanija bi se vratila Asminu, Maja je bolji čovek

Otac Asmina Durdžića gostovao u emisiji i iskreno govorio o snajkama, svom sinu i budućnosti ljubavnog para sa rijalitija

Published

on

By

Otac Asmina Durdžića gostovao u emisiji i iskreno govorio o snajkama, svom sinu i budućnosti ljubavnog para sa rijalitija

Mustafa Durdžić, otac učesnika “Elite 9” Asmina Durdžića, gostovao je u emisiji “Pitao bih za druga” na Red televiziji i podelio svoje viđenje aktuelnih dešavanja u rijalitiju. Tokom uključenja, Mustafa je govorio ne samo o Asminu, već i o njegovim emotivnim partnerkama i porodici.

U razgovoru je otvoreno komentarisao odnose između Stanije, Maje i Aneli, a posebno je izdvojio Maju, za koju smatra da je bolji čovek i od Stanije i od Aneli. Takođe je naveo da bi se Stanija vratila Asminu, što je izazvalo pažnju gledalaca.

Mustafa je bio iskren i kada je u pitanju ljubavna priča između Alibabe i Marinkovićeve, rekavši da po njegovom mišljenju ta veza nema perspektivu. Naglasio je da ne veruje u opstanak njihove ljubavi.

Takođe je pričao i o svojoj unuki Nori, ali detalje nije iznosio pred kamerama. Njegovi komentari izazvali su brojne reakcije gledalaca, koji su u komentarima na društvenim mrežama podeljeni po pitanju njegovih stavova.

U emisiji nije otkriveno da li Mustafa planira dalje javne nastupe ili gostovanja. Njegova otvorenost i iskrenost dodatno su podgrejali interesovanje za događanja u “Eliti 9”.

PBZD: Mustafa detaljno analizira Maju, Asmina, Staniju i priča o Aneli i Nori – 24.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Anita Stanojlović kažnjena milion dinara zbog otkrivanja informacija iz spoljnog sveta

Majka Tamare Radoman prenela detalje Aniti tokom lekarske kontrole, Veliki šef odmah doneo odluku

Published

on

By

Majka Tamare Radoman prenela detalje Aniti tokom lekarske kontrole, Veliki šef odmah doneo odluku

Anita Stanojlović, učesnica popularnog rijalitija, našla se u centru pažnje nakon što je danas tokom redovne lekarske kontrole došlo do neočekivane situacije. Naime, majka njene bliske saradnice Tamare Radoman sačekala je Anitu ispred klinike gde ona redovno kontroliše svoju trudnoću i tom prilikom joj prenela određene informacije iz spoljnog sveta.

Ovaj potez ocenjen je kao ozbiljno kršenje pravila rijalitija, budući da je svako unošenje informacija izvan kuće strogo zabranjeno. Veliki šef je reagovao bez odlaganja i izrekao Aniti kaznu u iznosu od milion dinara, što je izazvalo brojne komentare među gledaocima i ostalim učesnicima.

Na fotografiji koju je prikazala televizija Pink vidi se trenutak kada je došlo do susreta ispred klinike. Iako detalji razgovora nisu objavljeni, poznato je da su informacije koje je Anita primila bile dovoljne da se pokrene disciplinski postupak protiv nje.

Ova odluka odmah je odjeknula u javnosti, a mnogi fanovi na društvenim mrežama komentarišu rigoroznost kazne. Pravila rijalitija nalažu strogo poštovanje izolacije, a svaki pokušaj unošenja informacija smatra se ozbiljnim prekršajem.

S obzirom na to da je reč o visokom iznosu, ostaje da se vidi kakve će biti dalje posledice za Anitu Stanojlović u toku njenog daljeg boravka u rijalitiju.

Pročitaj još

U Trendu