Connect with us

Estrada

Anita Stanojlović otkrila detalje trudnoće: Lekarski pregled razjasnio sve nedoumice

U emisiji “S mesta splačina” Anita je govorila o šestoj nedelji trudnoće i poverenju u partnera

Published

on

Foto Izvor:

U emisiji “S mesta splačina” Anita je govorila o šestoj nedelji trudnoće i poverenju u partnera

Anita Stanojlović, aktuelna učesnica popularnog rijalitija, otvoreno je govorila o svojoj trudnoći u emisiji “S mesta splačina” na televiziji Pink. Gostujući kod voditelja Dače Virijevića i Milene Kačavende, Anita je otkrila da je nedavno obavila lekarski pregled i da se nalazi u šestoj nedelji trudnoće.

“Ja sam u šestoj nedelji, mesec i po dana. Lekar mi nije bio potreban da bih znala čije je dete, ali zapušila sam usta ovim debilima. Sumnjala sam da sam osma nedelja, ali se ispostavilo da je manje”, rekla je Anita tokom razgovora.

Prisutni u studiju, uključujući Luku, dodali su da je Anita ostala trudna šestog marta, navodeći da su tada bili njeni plodni dani, a test je pokazao rezultat već nakon 18 dana. Anita se osvrnula i na svoje emotivne reakcije u tom periodu, navodeći da sada može da ih pripiše trudnoći: “Lisice su bile pre mesec i po dana, tačno prvi moj histerični napad i to sad pravdam zbog trudnoće.”

Na pitanje o poverenju u partnera Luku i trenutnim emocijama, Anita je naglasila da mu veruje od samog početka: “Luki verujem od prvog dana, ali ne može da ima komunikaciju i da gleda. Ja imam isti stav, a više me nervira jer me ljudi ponižavaju. Ja njemu verujem od prvog dana da mu je lepo sa mnom, a to se ispostavilo jer je napravio dete sa mnom.”

Gostovanje je izazvalo pažnju gledalaca, posebno zbog Anitinog otvorenog stava i spremnosti da odgovori na pitanja o privatnom životu. Više detalja možete pogledati u video prilogu na zvaničnom kanalu.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Stjepan Jelica Albino otvoreno o sreći nakon tajnog venčanja i uspehu na festivalu

Reper je na Music Week festivalu govorio o privatnom životu i novoj inspiraciji, ističući koliko mu znači podrška porodice

Published

on

By

Reper je na Music Week festivalu govorio o privatnom životu i novoj inspiraciji, ističući koliko mu znači podrška porodice

Stjepan Jelica, poznatiji kao Albino, muzički producent i reper, nastupio je na ovogodišnjem Music Week festivalu pred prepunim Ušćem, oduševivši publiku energičnim nastupom. Nakon silaska sa bine, Albino je u razgovoru za Pink.rs podelio utiske o atmosferi i svom trenutnom životnom razdoblju, ne krijući zadovoljstvo zbog svega što mu se dešava.

Albino je otvoreno govorio o privatnom životu, otkrivši da je nedavno imao tajno venčanje. Istakao je da mu brak i podrška najbližih daju novu energiju i inspiraciju za stvaranje muzike. “Ove godine je bilo prelepo, osetio sam se lagano i bez treme. Osećam se u poslednje vreme nikad lepše i srećnije i inspirativnije, razlog je što sam srećno oženjen, što su mi svi zdravi i što mogu da radim šta hoću, radujem se malim stvarima”, rekao je Albino.

Dodao je da mu je važno da se okruži kvalitetom i emocijom, kako u muzici, tako i u svakodnevnom životu. “Voleo bih sa svima da radim, a opet ne moram ni sa kim da radim. Osećam se kao da sam tek počeo da pravim muziku. Nemam problem ni sa kim, samo poštovanje i ljubav”, istakao je.

Reper je priznao i da se poslednjih meseci povukao sa društvenih mreža, fokusirajući se na ono što mu donosi radost i unutrašnji mir. Muzika, iskrenost i bliskost sa porodicom za njega su sada na prvom mestu.

Albino je ovim nastupom i izjavom još jednom potvrdio koliko mu je privatna sreća važna za profesionalno ostvarenje, a fanovi su imali prilike da uživaju u njegovoj energiji na sceni.

PINK.RS INTERVJU: Albino progovorio o tajnom venčanju – 28.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Gordana Džehverović otvoreno o odnosu Aneli i Asmina: Nora u središtu sukoba

Mama Džehva gostovala u emisiji ‘Pitao bih za druga’ na RED televiziji i iznela svoje mišljenje o aktuelnim dešavanjima

Published

on

By

Mama Džehva gostovala u emisiji ‘Pitao bih za druga’ na RED televiziji i iznela svoje mišljenje o aktuelnim dešavanjima

Gordana Džehverović, poznata kao mama Džehva, bila je gošća emisije ‘Pitao bih za druga’ na RED televiziji, gde su je voditelji Stefan Milošević Panda i Stefan Kandić Kendi pitali za mišljenje o odnosu Aneli Ahmić i Asmina. U razgovoru je posebno akcenat stavljen na ulogu male Nore, za koju Džehverović smatra da je deo njihovih međusobnih prepucavanja.

Tokom gostovanja, mama Džehva je otvoreno govorila o dinamičnim odnosima između Aneli i Asmina, ali i o tome kako se često u njihovim raspravama pominje Nora. Tema je izazvala veliku pažnju, a gledaoce je zanimalo da li postoji mogućnost da dođe do kompromisa između dve strane.

Iako su detalji razgovora ostali u okviru emisije, Džehverović je jasno istakla svoju zabrinutost zbog načina na koji se Nora koristi u međusobnim nesuglasicama. Voditeljka je postavila pitanje kako mama Džehva vidi aktuelnu situaciju, posebno u svetlu novih priča koje se pojavljuju poslednjih dana.

Komentari gledalaca na društvenim mrežama nisu izostali, a mnogi su pohvalili iskrenost i direktnost gošće. Emisija je dodatno podstakla diskusiju među fanovima, koji pažljivo prate dešavanja između Aneli, Asmina i Stanije Dobrojević.

Ovakva gostovanja pokazuju koliko javnost interesuje privatni život učesnika rijaliti programa, a izlaganja poput onog mama Džehve dodatno osvetljavaju međuljudske odnose i tenzije koje nastaju na javnoj sceni.

PBZD: Mama Džehva sigurna da Aneli i Asmin koriste Noru za prepucavanje – 28.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Siniša Mali istakao rezultate politike i ugled Srbije u emisiji Hit Tvit

U emisiji Hit Tvit, Siniša Mali je sa sagovornicima govorio o napretku Srbije i aktuelnim društveno-političkim temama, naglašavajući ispunjena obećanja i kredibilitet države.

Published

on

By

U emisiji Hit Tvit, Siniša Mali je sa sagovornicima govorio o napretku Srbije i aktuelnim društveno-političkim temama, naglašavajući ispunjena obećanja i kredibilitet države.

U najnovijoj epizodi emisije Hit Tvit, Verica Bradić je sa svojim gostima i pratiocima na društvenim mrežama odabrala najvažnije objave nedelje i analizirala savremene društveno-političke teme, među kojima su i dešavanja u regionu i izazovi sa kojima se Srbija trenutno suočava. Veče su obeležili razgovori sa Sinišom Malim, prvim potpredsednikom Vlade i ministrom finansija, Nenadom Stevandićem, predsednikom Narodne skupštine Republike Srpske, i analitičarem Sašom Borojevićem.

Na samom početku, Siniša Mali je govorio o velikom skupu održanom u Beogradu, osvrnuvši se i na komentare koji su se pojavili na društvenim mrežama o broju prisutnih. U emisiji je predstavljena i objava pod nazivom ‘Porodica Srbija’, dok su gosti nastavili da razmenjuju mišljenja o aktuelnim pitanjima i izazovima sa kojima se Srbija susreće. Mali je posebno naglasio da je politika napretka omogućila Srbiji da stekne kredibilitet na međunarodnom planu, kao i da su data obećanja ispunjena, što doprinosi tome da Srbija danas ima „ime i prezime“.

Pročitaj još

U Trendu