Connect with us

Estrada

Aneli Ahmić i Maja Marinković otvoreno protiv Stanije Dobrojević tokom nominacija u Eliti

Tokom burne noći u rijalitiju, Kačavenda i Anđela Ranković ušle u žestok sukob, a Ivana Šopić otkrila koga čeka borba za opstanak

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Tokom burne noći u rijalitiju, Kačavenda i Anđela Ranković ušle u žestok sukob, a Ivana Šopić otkrila koga čeka borba za opstanak

Učesnici popularnog rijalitija “Elita” imali su još jednu dinamičnu noć, tokom koje su iznosili mišljenja o ovonedeljnim potrčcima, Staniji Dobrojević i Anđelu Rankoviću. Nominacije su, kao i uvek, izazvale snažne reakcije, a najviše pažnje privukle su izjave Anele Ahmić i Maje Marinković, koje nisu krile svoju sujetu prema Staniji.

Tokom izlaganja, Aneli Ahmić je iskoristila priliku da jasno iznese svoj stav prema Staniji Dobrojević, navodeći sve ono što joj smeta kod njene suparnice. Stanija joj nije ostala dužna, pa je podsetila Aneli na njene postupke u vezi sa Asminom Durdžićem, što je dodatno podgrejalo atmosferu u kući.

Sa druge strane, Asmin Durdžić je otvoreno izjavio da se ne kaje zbog uvreda koje je izrekao Staniji, dok je u isto vreme pokušao da popravi odnos sa Anđelom Rankovićem, što nije naišlo na očekivanu reakciju s njene strane.

Noć je obeležio i žestok sukob između Kačavende i Anđela Rankovića, dok su ostali ukućani pažljivo pratili tok diskusije. Na kraju večeri, voditeljka Ivana Šopić je saopštila rezultate nominacija i otkrila ko će se ove nedelje boriti za opstanak u “Eliti”.

Gledaoci su i ovog puta ostali prikovani za ekrane, prateći sve obrate i reakcije učesnika, dok se napetost u kući ne smiruje.

Elita 9: Asmin se ne kaje što je vređao Staniju, pa najavio izlazak sa Anđelom – 03.05.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Pitanja gledalaca se nastavljaju uživo na Pinku – ne propustite nastavak emisije

Verna publika i danas ima priliku da postavi svoja pitanja učesnicima, dok Maša Mihailović vodi emisiju uživo iz Bele kuće.

Published

on

By

Verna publika i danas ima priliku da postavi svoja pitanja učesnicima, dok Maša Mihailović vodi emisiju uživo iz Bele kuće.

Popularna emisija “Pitanja gledalaca” nastavlja se danas uživo na televiziji Pink. Nakon veoma uzbudljive noći u Beloj kući, verni gledaoci su i ovog puta dobili odgovore na mnoga pitanja koja su ih interesovala. Program se nastavlja upravo sada, a pitanja koja je publika postavila učesnicima biće izneta kroz razgovor sa voditeljkom Mašom Mihailović tokom ovog popodneva. Emisija je poznata po tome što gledaoce aktivno uključuje u dešavanja u Beloj kući, a današnje izdanje obećava još zanimljivih odgovora i reakcija.

Pročitaj još

Estrada

Nataša Rodić objavila emotivnu poruku povodom gubitka svog psa Pabla

Najstarija sestra Bogdane Ražnatović podelila je tužne vesti na Instagramu, pratitelji je podržavaju

Published

on

By

Najstarija sestra Bogdane Ražnatović podelila je tužne vesti na Instagramu, pratitelji je podržavaju

Nataša Rodić, najstarija sestra Bogdane Ražnatović, podelila je sa svojim pratiocima na Instagramu veoma emotivnu objavu povodom smrti svog psa Pabla. Ova vest rasplakala je mnoge, a Nataša je iskreno govorila o tome koliko joj je ljubimac značio i koliko ju je naučio kroz godine koje su proveli zajedno.

Na fotografiji koju je objavila na Instagramu vidi se njen pas Pablo, a u opisu je Nataša napisala dirljive reči zahvalnosti za svu ljubav i vernost koju je dobijala od njega. Ona je naglasila da ju je Pablo naučio šta znači borba i da je uvek uspevao da prevaziđe poteškoće, čak i kad su drugi mislili da nema nade.

“Naučio si me šta znači borba. I kada su svi mislili da nema nade, ti si se uvek izdizao iz pepela. Bio si hrabriji nego što će mnogi ljudi ikada biti. Hvala ti za svu bezuslovnu ljubav, vernost i svaki trenutak koji smo delili, zauvek ćeš biti deo mene. Počivaj u miru moj Pablo”, napisala je Nataša uz emotikon srca.

Natašina objava izazvala je brojne reakcije njenih pratilaca, koji su joj u komentarima pružili podršku i izrazili saučešće. Fotografija i reči koje je podelila ostavile su snažan utisak na sve koji je prate, a mnogi su se poistovetili sa njenim osećanjima.

Ovaj događaj ponovo je pokazao koliko su emocije prema kućnim ljubimcima snažne i koliko su oni važan deo života svojih vlasnika.

Pročitaj još

Estrada

I druga sezona holivudske serije snimaće se u Pinkovom studiju u Srbiji – Mitrović izrazio ponos zbog ćerke Sandre

Nakon velikog uspeha prve sezone serije Robin Hood, MGM i Lionsgate ponovo biraju Pinkove studije u Šimanovcima za nastavak projekta, dok je Željko Mitrović javno pohvalio svoju ćerku Sandru, rediteljku serije.

Published

on

By

Nakon velikog uspeha prve sezone serije Robin Hood, MGM i Lionsgate ponovo biraju Pinkove studije u Šimanovcima za nastavak projekta, dok je Željko Mitrović javno pohvalio svoju ćerku Sandru, rediteljku serije.

Posle izuzetno uspešne prve sezone serije Robin Hood, poznate svetske produkcijske kuće MGM i Lionsgate odlučile su da i drugu sezonu ovog popularnog projekta snimaju u Srbiji. Produkcija će se ponovo odvijati u filmskim studijima Pink u Šimanovcima, uz angažman srpskih produkcionih timova, što potvrđuje sve veće poverenje holivudskih kompanija u domaće stručnjake i kapacitete.

Kompletni kadrovi, scene i epizode serije Robin Hood realizovani su u Srbiji za potrebe velikih američkih produkcija MGM i Lionsgate, a na čelu projekta je kreator Džonatan Ingliš, koji je okupio srpsku ekipu za ostvarenje ovog međunarodnog poduhvata.

Povodom nastavka saradnje, vlasnik Pink televizije Željko Mitrović istakao je koliko je ponosan što se snimanje nastavlja upravo u njegovim studijima i to pod rediteljskom palicom njegove ćerke Sandre. On se javno obratio Sandri, ističući: „Veoma sam ponosan tata.”

Pročitaj još

U Trendu