Connect with us

Estrada

Aleksandra Mladenović posetila manastir u Grčkoj: Pevačica u skromnom izdanju iznenadila fanove

Poznata pevačica napravila pauzu od nastupa i podelila emotivan trenutak sa obožavaocima na Instagramu

Published

on

Foto Izvor: Instagram.com

Poznata pevačica napravila pauzu od nastupa i podelila emotivan trenutak sa obožavaocima na Instagramu

Aleksandra Mladenović, popularna pevačica, odlučila je da napravi kratku pauzu od muzičkih angažmana i posveti se duhovnosti. Na svom Instagram profilu podelila je fotografije sa putovanja u Grčku, gde je posetila manastir Svetog Nektarija Eginskog, poznatog po pričama o čudotvornim isceljenjima.

Tokom posete manastiru, Aleksandra je nosila dugu suknju, ravne cipele i maramu kojom je pokrila glavu, poštujući pravila ovog svetog mesta. Priznala je da je osetila snažnu potrebu da ode u manastir i pokloni se svecu, a ovaj trenutak podelila je sa svojim pratiocima na društvenim mrežama.

U intervjuu za Pink, Aleksandra se osvrnula i na svoje detinjstvo, ističući koliko se ono razlikuje od odrastanja današnje dece. “Imala sam mnogo srećnije detinjstvo nego današnja deca, koja su uglavnom na telefonima i ne igraju se napolju. Za razliku od njih, ja nisam ni ulazila u kuću. Dan nije mogao da mi prođe bez igre, šetnje ili sporta. Pored lastiša i žmurki, igrala sam fudbal, a bila sam odlična i u pravljenju torte od peska. Sećam se da smo moji vršnjaci i ja voleli da krademo trešnje od komšija. Kada nas provale, obavezno nas jure, a mi sa osmehom na licu bežimo. Iako sam bila spretna u penjanju po drveću, nekoliko puta sam pala. Nema deteta koje to bar jednom nije doživelo”, rekla je pevačica.

Podsetimo, Mladenovićeva je nedavno kupila nekoliko nekretnina, među kojima je i stan u Egiptu, što svedoči o njenoj poslovnoj uspešnosti. Za sada nije otkrila nove planove, ali je jasno da vodi računa i o duhovnom i o poslovnom životu.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Uroš Živković pokazao kako uživa na dedovini: Vozi traktor i odmara od gradske gužve

Mladi pevač pronašao svoj mir na imanju koje ne planira da proda, a fotografije sa sela ubrzo su postale viralne

Published

on

By

Mladi pevač pronašao svoj mir na imanju koje ne planira da proda, a fotografije sa sela ubrzo su postale viralne

Uroš Živković, poznati pevač mlađe generacije, otkrio je kako uspešno balansira između estradnog života i opuštanja u prirodi. Iako živi u gradu, često odlazi na dedovinu gde je, po sopstvenoj meri, uredio imanje koje ne planira da prodaje. Upravo tamo pronalazi mir, daleko od užurbanog beogradskog asfalta, a svoje vreme najradije provodi vozeći traktor i družeći se sa prijateljima.

Kako navodi izvor Pink.rs, Živković je na svom imanju stvorio pravi mali raj, idealan za beg od svakodnevnih obaveza. Poznata ličnost, iako često nastupa po kafanama i klubovima, ne odriče se seoskog načina života. Fotografija na kojoj vozi traktor sa šeširom na glavi brzo je postala viralna na društvenim mrežama, što dodatno govori o njegovoj autentičnosti i vezanosti za korene.

Najviše uživa tokom praznika i slobodnih dana, kada je okružen dugogodišnjim prijateljima. Vikendice i sela su mesta na kojima najradije odmara, a atmosfera opuštenosti i zajedništva ono je što ga najviše privlači.

Uroš Živković pokazuje da je moguće spojiti karijeru i ljubav prema prirodi, a njegov primer inspiracija je mnogima koji teže balansu između posla i privatnog života.

Pročitaj još

Estrada

Maja Marinković i Stanija Dobrojević u žestokoj svađi tokom emisije Pitanja gledalaca

Sukob između Maje i Stanije eskalirao pred kamerama, pale su teške reči i međusobne prozivke

Published

on

By

Sukob između Maje i Stanije eskalirao pred kamerama, pale su teške reči i međusobne prozivke

Maja Marinković i Stanija Dobrojević ponovo su izazvale pažnju gledalaca tokom najnovijeg izdanja emisije ‘Pitanja gledalaca’ na TV Pink. Tokom emisije, voditeljka Maša Mihailović pročitala je pitanje za Luku Vujovića koje je pokrenulo lavinu komentara i uvreda među zadrugarima.

Na pitanje o njegovom odnosu sa Majom, Luka je priznao da je imao kontakte sa njom, ali je naglasio da je sada u vezi sa Anitom i da se na prethodne događaje više ne osvrće. Maja je dodala da između nje i Luke nema ničega i da su sve reakcije posledica tuđih komentara.

Nakon toga, pitanje je upućeno i Maji, gde su joj upućene kritike na račun fizičkog izgleda i komentara o Staniji. Maja je odgovorila oštro, iznoseći mišljenje o Staniji i njenoj porodici, nazvavši je “glavata baba”. Stanija joj nije ostala dužna, uzvrativši uvredama i podsećanjem na ranije sukobe sa drugim učesnicama.

Sukob između Maje i Stanije izazvao je burne reakcije među ostalim zadrugarima, a komentari publike na društvenim mrežama ne prestaju. Emisija je još jednom pokazala koliko su tenzije visoke i koliko malo treba da dođe do otvorenog sukoba među učesnicima.

Elita 9: Najbrutalniji rat Maje i Stanije, ovakve uvrede još niste čuli – 25.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Goran Ratković Rale otkrio potresnu priču o svojoj najvećoj ljubavi iz Austrije

Kompozitor je u emisiji podelio emotivne detalje iz mladosti, kada je izgubio devojku Endži

Published

on

By

Kompozitor je u emisiji podelio emotivne detalje iz mladosti, kada je izgubio devojku Endži

Goran Ratković Rale, poznati kompozitor i producent, otvoreno je progovorio o jednom od najtežih perioda u svom životu. Gostujući u emisiji “Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović”, Rale je ispričao emotivnu priču o svojoj prvoj velikoj ljubavi, devojci po imenu Endži, koju je upoznao tokom boravka u Austriji krajem osamdesetih godina.

Rale je dve godine živeo u Austriji, gde je, kako kaže, doživeo kulturni šok i upoznao Endži. Otkrio je da je ona bila zavisnica, što ga je posebno pogodilo jer, kako ističe, nikada nije imao iskustva sa takvim načinom života. Nakon što se vratio u Srbiju, izgubio je kontakt sa njom, a po povratku u Austriju saznao je da je doživela tešku nesreću.

“Jednostavno nisam poznavao čoveka koji se nije drogirao u Austriji. Ja sa sela nikad u životu ništa probao nisam. I onda tako upoznam nju, ona je bila teška narkomanka. Došao sam u Srbiju i kada sam se vratio u Austriju nje nema kod kuće”, prisetio se Rale.

Na jednom gradskom festivalu ponovo ju je video, ali tada je saznao istinu o njenoj nesreći – bila je teško povređena nakon što ju je udario voz, a kasnije je preminula od sepse. Rale je opisao susret sa njom, kao i emotivni slom koji je usledio nakon svega što je saznao.

„Ne, moraš da živiš, ja sam gotova, pusti me, moraš da živiš”, bila je njena poruka Raletu u tom teškom trenutku.

Ova priča ostavila je dubok trag na njega, a poznato je i da je po Endži dao ime svojoj ćerki. Raletovo svedočenje pokazuje koliko su ga događaji iz mladosti oblikovali, te koliko je ljubav i gubitak ostavio pečat na njegov privatni život.

Pročitaj još

U Trendu