Connect with us

Estrada

Aleksandra Mladenović otkrila kako je od detinjstva na selu došla do luksuznih nekretnina

Pevačica danas ima dva stana u Beogradu i nekretninu u Egiptu, a nekada je radila na njivi sa porodicom

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica danas ima dva stana u Beogradu i nekretninu u Egiptu, a nekada je radila na njivi sa porodicom

Aleksandra Mladenović, popularna pevačica, danas uživa u luksuznom životu, ali njen put do uspeha bio je sve samo ne lak. Rođena i odrasla u selu Samarinovcu kod Žitorađe, Aleksandra se sa setom seća detinjstva provedenog na selu, gde je uz porodicu radila na njivi i pomagala u uzgajanju lubenica.

“Imala sam mnogo srećnije detinjstvo nego današnja deca, koja su uglavnom na telefonima i ne igraju se napolju. Za razliku od njih, ja nisam ni ulazila u kuću. Dan nije mogao da mi prođe bez igre, šetnje ili sporta”, prisetila se Aleksandra u razgovoru. Otkrila je i da su ona i brat često pomagali roditeljima u poljoprivrednim poslovima, a posebno pamti dane provedene na njivi dok su uzgajali lubenice.

Danas se Aleksandra može pohvaliti sa dve nekretnine u Beogradu, od kojih se jedna nalazi u elitnom delu grada i procenjuje se na oko 500.000 evra. Osim toga, početkom 2026. godine ostvarila je i želju da kupi stan u Egiptu, a već sada razmišlja o novim investicijama, među kojima je i nekretnina u Dubaiju.

Aleksandra ne krije ponos na svoj put i trud koji je uložila, ističući da je rad na selu naučio da ceni život i vrednuje svaki uspeh. “Roditelji su se bavili poljoprivredom, uzgajali su lubenice, pa smo im brat i ja pomagali. Pošto nije imao ko da nas čuva, mama i tata bi nas poveli na njivu”, rekla je Aleksandra, dodajući da je vremenom i sama zavolela rad i odgovornost.

Iako danas živi potpuno drugačije, Aleksandra Mladenović ne zaboravlja svoje korene i sa osmehom priča o uspomenama iz detinjstva, naglašavajući da je upravo zahvaljujući tom iskustvu naučila šta znači boriti se za svoje snove.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Stanija Dobrojević otkrila nepoznat detalj iz odnosa sa Asminom tokom emisije

U emisiji ‘Gledanje snimaka’ Stanija je progovorila o svom odnosu sa Asminom, iznenadivši sve izjavom pred voditeljkom Ivanom Šopić

Published

on

By

U emisiji ‘Gledanje snimaka’ Stanija je progovorila o svom odnosu sa Asminom, iznenadivši sve izjavom pred voditeljkom Ivanom Šopić

Stanija Dobrojević ponovo je privukla pažnju gledalaca u emisiji ‘Gledanje snimaka’ na televiziji Pink, gde je otvorila novo poglavlje priče o svom odnosu sa Asminom Durdžićem. Tokom emisije, voditeljka Ivana Šopić dala je reč Hani Duvnjak, a potom je Stanija iznela detalj koji je iznenadio prisutne.

Stanija je govorila o svom iskustvu u vezi sa Asminom, ističući trenutke koji su obeležili njihov odnos. Posebno je naglasila situacije kada bi došlo do raskida, što je izazvalo reakcije učesnika i publike.

“Mislim da je ovo dovoljan primer koliko on mrzi moje dete i mene. Ja sam ovde od početka govorila da oni prebacuju na mene sve. Što je nečije dete manje vredno jer su hteli da ga ubiju, a to na kraju bude njegova baba”, rekla je Stanija tokom emisije, čime je izazvala šok među učesnicima.

Emisija je bila praćena velikim interesovanjem gledalaca, a snimci sa YouTube kanala su privukli pažnju publike. Komentari su se nizali, a mnogi su isticali da je Stanijin iskaz bio jedan od najemotivnijih do sada.

Ovo izlaganje dolazi nakon niza turbulentnih događaja u rijaliti programu, gde su odnosi između Stanije, Asmina i drugih učesnika često tema rasprava. Detalji iz emisije dodatno su podgrejali interesovanje javnosti za ovu priču.

Elita 9: Stanija razvezala jeik o Asminu, iznela novi detalj – 26.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Luka Vujović primetio promenu u odnosu Aneli i Asmina tokom emisije na TV Pink

Učesnik ‘Elita’ iskreno progovorio o ponašanju bivših partnera, komentarišući njihov stav pred kamerama

Published

on

By

Učesnik ‘Elita’ iskreno progovorio o ponašanju bivših partnera, komentarišući njihov stav pred kamerama

Luka Vujović, učesnik rijalitija ‘Elita’, dobio je priliku da u emisiji ‘Gledanje snimaka’ na TV Pink iznese svoje mišljenje o odnosu između Aneli Ahmić i Asmina Durdžića. Tokom gostovanja, Vujović je otvoreno govorio o tome kako je tokom devet meseci trajanja rijalitija primetio određeni napredak u međusobnom ophođenju bivših partnera.

Vujović je istakao da se posebno osvrnuo na trenutak kada su i Aneli i Asmin izjavili da ne žele da se njihova ćerka Nora uzima za temu u njihovim sukobima. “Aneli je rekla ‘Nemojte u usta da uzimate Noru’, isto to je rekao i Asmin. Mislim da je trebalo za ovih devet meseci time da se vode. Uvek da imaju isti stav, ali uvek”, istakao je Luka tokom emisije, komentarišući zrelost u njihovom stavu.

Tokom emisije nije bilo dodatnih komentara publike ili drugih učesnika, ali je Vujovićev utisak bio jasan – vidi pozitivan pomak u načinu na koji se Aneli i Asmin ophode jedno prema drugom pred kamerama. Ova tema izazvala je interesovanje gledalaca, jer su raniji sukobi i nesuglasice između njih često bili u fokusu javnosti tokom trajanja rijalitija.

Emisija ‘Gledanje snimaka’ još jednom je pokazala koliko su lični odnosi učesnika zanimljivi publici, ali i koliko je važno izgraditi međusobno poštovanje, naročito kada su u pitanju zajednička deca.

Elita 9: Luka video veliki pomak u ponašanju Asmina i Aneli – 25.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Jala Brat i Buba Corelli iznenadili publiku na Music Weeku u Beogradu

Poznati dvojac priredio neočekivan trenutak na Ušću, atmosfera oduševila prisutne fanove

Published

on

By

Poznati dvojac priredio neočekivan trenutak na Ušću, atmosfera oduševila prisutne fanove

Dugoočekivani muzički spektakl Music Week započeo je sinoć na Ušću u Beogradu, okupivši veliki broj ljubitelja popularne muzike. Prva je na scenu izašla pevačica Zera, koja je svojim nastupom zagrejala atmosferu i pripremila publiku za glavne zvezde večeri.

Nakon što je Zera otvorila program, publika je s oduševljenjem dočekala izlazak Jale Brata i Bube Corellija. Poznati muzički dvojac nije krio radost pred beogradskom publikom, a tokom nastupa su pozdravljali fanove i bacali im flašice vode, što je izazvalo posebnu reakciju u prvim redovima.

Prisutni su uživali u energičnoj atmosferi, a društvene mreže preplavili su snimci i fotografije s događaja. Ovaj neočekivani trenutak dodatno je podigao raspoloženje, što pokazuju brojni komentari podrške i oduševljenja na Instagramu i drugim platformama.

Music Week je poznat po okupljanju najaktuelnijih imena regionalne muzičke scene, a sinoćni nastup Jale Brata i Bube Corellija potvrdio je da interesovanje za njihove nastupe ne jenjava. Organizatori festivala zadovoljni su odzivom publike, a ljubitelji muzike s nestrpljenjem iščekuju naredne izvođače tokom trajanja festivala.

Pročitaj još

U Trendu