Connect with us

Ostali sportovi

McLaren najavljuje nova unapređenja u Formuli 1, slede promene već u Kanadi

Rob Marshall otkriva planove tima iz Vokinga za još veća tehnička poboljšanja, dok Lando Norris nastavlja borbu sa konkurencijom

Published

on

Foto Izvor: Tanjug / Rodrigo abd

Rob Marshall otkriva planove tima iz Vokinga za još veća tehnička poboljšanja, dok Lando Norris nastavlja borbu sa konkurencijom

McLaren, jedan od najpoznatijih timova u istoriji Formule 1, ulazi u treću uzastopnu sezonu sa jasnom ambicijom da se vrati na sam vrh šampionata. U poslednje tri godine tim iz Vokinga beleži konstantan napredak, a vozač Lando Norris bio je blizu osvajanja titule protiv Maksa Verstapena 2024. godine. Godinu dana kasnije Norris je uspeo da postane šampion, dok je sezona 2026. okrenuta u korist McLarena i njegovih interesa.

U timu su odlučni da budu glavni konkurent Mercedesu, koji predvodi tinejdžerska senzacija Antonelli. Trka u Majamiju bila je jasna potvrda potencijala McLarena, a inovativni pristup unapređenjima izaziva zavist među konkurencijom. Tehnički direktor Rob Marshall ističe: “Mi smo tim koji uvodi manji broj poboljšanja, ali su ona uvek značajna.” Marshall je došao iz Red Bulla i već dve sezone vodi tehničku transformaciju tima.

Tajna uspeha leži u modernom aerodinamičkom tunelu i savršenoj sinergiji između fabrike i staze — ključnoj stavki u eri ograničenih troškova i sve bržih tehnoloških promena. “Imamo sposobnost efikasnosti. Odričemo se nekih stvari koje bismo mogli ranije implementirati kako bi performanse bile bolje, ali kada ih uvedemo kao veći paket unapređenja, one se međusobno pojačavaju umesto da se poništavaju,” objašnjava Marshall tokom obilaska Tehnološkog centra McLarena.

McLaren planira nova poboljšanja već za Veliku nagradu Kanade. “Pre nego što to shvatiš, imaćeš gotovo novi bolid zahvaljujući ovom načinu rada. I biće još novih delova u Kanadi… Mislim da je ovo najefikasniji način za isporuku unapređenja, iako nije najbrži”, kaže Marshall. On naglašava da tim razmišlja dugoročno i da svaki detalj doprinosi konačnom paketu koji stiže na stazu.

U fabrici McLaren koristi jedan od četiri raspoloživa šasija za razvoj tokom godine. Zbog ograničenja budžeta i pravila testiranja, broj šasija je strogo kontrolisan — samo tokom evropske turneje češće se vraćaju na doradu. Poseban fokus stavljen je na sopstveni menjač i prilagođavanje svakom pojedinačnom stazi korišćenjem dinamičkog testnog stola.

Nova pravila koja stupaju na snagu donose velike promene oko energetske efikasnosti bolida: “Reč je o propisu koji daje manje energije nego što ti treba za trku. To generiše probleme s povraćajem i upotrebom energije tokom vožnje — naš zadatak je da svaki dostupan gram energije iskoristimo precizno i efikasno”, kaže inženjer iz McLarena.

Tehnološki centar tima odiše tradicijom: tu su legendarni modeli iz zlatne ere saradnje sa Hondom (Prost, Sena), bolidi koje su vozili Hakineni Kultaard ili Hamilton i Alonso sa početka ovog veka, pa čak i eksperimentalni model s motorom Lamborghini koji nikada nije stigao do trkačke staze. Nova pravila predstavljaju neistražen teren: “U svakom detalju krije se mogućnost za dodatni učinak — sada treba raditi jer će kasnije biti teže napredovati”, zaključuje Marshall.

McLarenov pristup donosi stabilan napredak bez žurbe; umesto malih čestih promena biraju velike pakete unapređenja nakon temeljnih analiza, što im omogućava konkurentnost u sve zahtevnijem svetu Formule 1.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ostali sportovi

Karlos Sainc: Fokusiran sam na napredak Vilijamsa, o budućnosti ću razmišljati tek posle leta

Španac ističe da je prioritet nastavak saradnje sa Vilijamsom, dok poboljšanja na bolidu očekuje tek u poslednjoj trećini sezone

Published

on

By

Španac ističe da je prioritet nastavak saradnje sa Vilijamsom, dok poboljšanja na bolidu očekuje tek u poslednjoj trećini sezone

Karlos Sainc, vozač tima Vilijams, istakao je pred trku za Veliku nagradu Austrije da mu je trenutno u fokusu isključivo rad na napretku ekipe i rešavanje tehničkih izazova, a da će o svojoj budućnosti razmišljati tek po završetku letnje pauze. Predstojeća trka na stazi Red Bul Ring donosi dodatni izazov zbog visokih temperatura i nadmorske visine od oko 700 metara, što dodatno opterećuje mehaničke komponente bolida. Sainc smatra da su ovakvi uslovi često ključni za vozače koji umeju da izvuku maksimum iz zahtevnih situacija.

“U Barseloni je bilo veoma toplo, ali smo tada bili na nivou mora. Ovde imamo i visinu koja sigurno menja stvari. Oduvek je ovo bila teška trka za kočnice i motor, pa verujem da neće svi završiti”, rekao je Sainc i dodao: “Nadam se da ćemo mi biti među onima koji će doći do cilja i pokušati da osvojimo bodove.” Nakon slabijeg plasmana u Barseloni, gde nije uspeo da uđe među deset najboljih zbog ograničenja bolida, Sainc želi povratak u bodove upravo u Austriji.

Govoreći o unapređenjima na bolidu FW48, Španac je naglasio da se značajnija poboljšanja očekuju tek u poslednjem delu sezone: “Već sam najavio timu da ne očekujemo velike korake sve do poslednje trećine sezone. Do tada ćemo donositi manje novitete koji bi mogli pomoći da ostanemo blizu top 10 ili bar ne izgubimo priključak. Najvažnije mi je trenutno skupljati bodove kao što smo uspeli u Kanadi ili Majamiju”, izjavio je Sainc.

Pitanje njegove budućnosti postalo je aktuelno s obzirom na to da mu ugovor sa Vilijamsom ističe krajem 2026. godine. Na direktno pitanje engleskog kolege o potencijalnim pregovorima sa drugim timovima, Karlos Sainc odgovorio je otvoreno: “Iskreno, ne gledam okolo jer imam previše posla ovde i mnogo vremena provodim sa timom — od simulacija do brojnih sastanaka proteklih meseci. Rekao sam svom menadžerskom timu (Caco Oñoro i Karlos Sainc stariji) da me ostave na miru do letnje pauze kako bih mogao maksimalno pomoći Vilijamsu.” On naglašava važnost lične etike i angažovanja oko svakog segmenta tima.

Sainc dodaje: “Naravno, tokom odmora će biti vreme za razmišljanje o opcijama. Mislim da ekipa zna moje namere — želim dugoročnu saradnju jer verujem u ovaj projekat.” Ipak, napominje da pre nove odluke želi videti konkretne pomake unutar tima: “Nije samo stvar performansi već procesa i rada iza kulisa. Sa Džejmsom Voulzom (direktor tima) i ostatkom rukovodstva pokušavam utvrditi gde su nastali problemi prošle zime i kako ih najbrže prevazići.”

Zahvaljujući iskustvu stečenom kroz karijeru u Red Bulu (Toro Roso), Renou, Meklarenu, Ferariju i sada Vilijamsu — uz podršku porodice preko Kakoa Oñora i Karlosa Sainca starijeg — španski as ističe odgovornost prema timu kao glavni prioritet: “Idealno bi bilo ostati ovde dugoročno, ali moram prvo videti dovoljno pozitivnih promena unutar Vilijamsa pre nego što donesem konačnu odluku”, zaključio je Karlos Sainc.

Pročitaj još

Ostali sportovi

Pedro Acosta: Najveći izazov karijere biće saradnja sa Markom Markesom u Dukatiju

Pedro Acosta najavio prelazak u Ducati 2027. i istakao značaj budućeg timskog partnerstva sa Markom Markesom u MotoGP-u

Published

on

By

Pedro Acosta najavio prelazak u Ducati 2027. i istakao značaj budućeg timskog partnerstva sa Markom Markesom u MotoGP-u

Pedro Acosta, španski motociklista, potvrdio je svoju odluku da od 2027. godine vozi za Ducati, što će mu doneti priliku da deli garažu sa iskusnim Markom Markesom. Na konferenciji pred Veliku nagradu Holandije u Asenu, Acosta je privukao pažnju pojavivši se u crvenoj majici, simbolizujući svoj budući tim. Osvrćući se na ovu vest, rekao je: „Mislim da je ovo bila najlošije čuvana tajna u celom padoku. Iskreno, zadovoljan sam. Smatram da će to biti najvažniji izazov mog života.“

Acosta je istakao da ga raduje prilika da sarađuje sa sedmostrukim šampionom sveta, navodeći: „Idem u tim sa mnogo iskustva, ulazim u novu kategoriju i verujem da mi to može pomoći da napredujem kao vozač.“ Dodao je i da veruje svom menadžeru Albertu Valeri i timu koji ga vodi: „Uvek su me vodili tamo gde želim i ni sada nije drugačije.“

Govoreći o izazovima koje donosi nova sezona i promena pravila, Acosta je rekao: „Ne znam šta nas čeka sledeće godine sa novim pravilima, ali moj menadžment tim i ja smo želeli konja za pobedu; uspeli smo. Videćemo kako će biti.“ On smatra da nije imao mnogo prilika za zajedničko takmičenje s Markesom: „Mislim da ne bih imao još mnogo šansi da delim boks sa Markom. Biće veoma zanimljivo.“

Analizirajući trenutni razvoj situacije u MotoGP-u, Acosta je naveo: „Neverovatno je koliko brzo smo došli do ove tačke. Prve tri godine Svetskog prvenstva nisam stigao ni da se snađem po kategorijama; sve se desilo jako brzo.“ Dodao je i razmišljanje o tehničkim aspektima: „Motori koje imamo sada idu veoma brzo, pa nas promene mogu iznenaditi kao povratak na Moto2. Sa KTM-om smo dobro radili, bilo je pozitivno.“

O odnosu sa Markesom kaže: „Imamo profesionalan odnos; nema potrebe za zagrljajima ili zajedničkim večerama. Rivalitet nastaje kada se borite za titulu, ne zato što neko dođe u vaš tim. Za sada rivaliteta nema.“

Acosta zaključuje bez dileme oko svoje odluke: „Sumnje nisam imao. Uradio sam sve što sam mogao. Motocikl nije pod mojom kontrolom — videćemo kakav paket nam KTM sutra donosi i možemo li ostati konkurentni na visokom nivou.“ Njegov fokus ostaje na kontinuiranom napretku i doslednosti tokom narednih sezona.

Pročitaj još

Ostali sportovi

Mark Markes: Uživanje je sada moj glavni cilj u MotoGP karijeri

Mark Markes produžio ugovor sa Ducatijem na dve godine i istakao želju da uživa u poslednjim sezonama na stazi

Published

on

By

Mark Markes produžio ugovor sa Ducatijem na dve godine i istakao želju da uživa u poslednjim sezonama na stazi

Mark Markes, jedan od najuspešnijih vozača MotoGP-a, govorio je pred početak Velike nagrade Holandije u Asenu o produžetku saradnje sa ekipom Ducati na još dve sezone. Španski motociklista izrazio je zadovoljstvo zbog postignutog dogovora i otkrio da mu je prioritet da maksimalno uživa u završnim godinama svoje karijere.

“Veoma sam zadovoljan što smo objavili nastavak saradnje, to je ono što sam želeo. Zima mi nije bila laka zbog nesreće i povrede u Indoneziji. Ducati me je želeo i dao mi vreme za oporavak, ali kad ste u procesu rehabilitacije, svaki trenutak vam znači. Sada sam mentalno spreman jer želim da nastavim sa svojom strašću i da me povrede poštede”, rekao je Markes.

On se osvrnuo na izazove koje donose povrede: “Ove nedelje su mi potvrdile da sam na prihvatljivom nivou. Sada sam fokusiran na 2026. godinu, jer je sadašnjost najvažnija. Najvažnije je da uživam u poslednjim godinama karijere. Drugi su možda mrzeli te godine zbog povreda ili rezultata, ali moj glavni cilj je zadovoljstvo na stazi.”

Govoreći o svom novom klupskom kolegi Pedru Akosti, Markes kaže: “Bio je jedan od najboljih vozača dostupnih na tržištu, odličan izbor za svakoga. Mlad je, talentovan i brz. Iz poštovanja prema Peccu ne bih komentarisao više od toga.”

Markes se dotakao i svog procesa donošenja odluka tokom pregovora sa Ducatijem: “Kao i uvek kada osećam poštovanje i dolaze rezultati, želim da ostanem veran timu – zato nisam slušao druge ponude. Počeo sam razgovore sa Ducatijem kad su mi to predložili, ali sam ih prekinuo zbog povrede dok nisam bio siguran hoću li moći ponovo da vozim motor.”

Na pitanje o očekivanjima za trku u Asenu, Markes ističe: “Ako pobedimo ovde u nedelju… Uvek patimo. Prošle godine sam pobedio bez najbržeg tempa; ove godine očekujem još veći izazov. Brno me naučio da idem dan po dan – bez ograničenja i ciljeva.”

Na kraju, Markes zaključuje: “Želim samo da uživam u svojoj strasti. Ne znam hoće li ovo biti moj poslednji ugovor – želim konkurentnost i maksimum od sebe, a o svemu ćemo pričati tokom zime.”

Pročitaj još

U Trendu