Connect with us

Ostali sportovi

Andrea Kimi Antonelli vodi u šampionatu Formule 1 sa devet bodova prednosti ispred Džordža Rasela

Antonelli ostvario pobede u Šangaju i Suzuki, Leclerc na trećem mestu sa 23 boda zaostatka

Published

on

Foto Izvor: Tanjug / Hiro komae

Antonelli ostvario pobede u Šangaju i Suzuki, Leclerc na trećem mestu sa 23 boda zaostatka

Andrea Kimi Antonelli, mladi vozač Formule 1, u ovom trenutku predvodi poredak u šampionatu sa ukupno 72 boda, ostvarivši dve značajne pobede na trkama u Šangaju i Suzuki. Nakon pauze u sezoni izazvane ratom u Iranu i privremenim prekidom takmičenja, Formula 1 se priprema za nastavak borbi na stazi, a sledeća trka na programu je Velika nagrada Majamija. Antonelli se trenutno nalazi u prednosti od devet bodova ispred svog timskog kolege iz Mercedesa, Džordža Rasela, koji ima 63 boda. Na trećem mestu nalazi se Šarl Lekler, vozač Ferarija, sa 49 osvojenih bodova, što predstavlja zaostatak od 23 boda za vodećim.

Antonelli je istakao da mu je pauza delovala dugačko i da sa nestrpljenjem očekuje povratak na stazu. “Dugo je trajalo, želim što pre ponovo da sednem u bolid”, izjavio je Antonelli u razgovoru sa medijima. Njegove pobede u Kini i Japanu značajno su mu povećale samopouzdanje u borbi za naslov. “Naravno da mislim da sam kandidat za titulu, zato sam i ovde. Želim da pobeđujem na trkama i osvajam titule. Ovo je velika prilika, imamo odličan bolid i želimo to da iskoristimo”, naveo je Antonelli.

Pored borbe sa konkurentima iz drugih timova, Antonelli je svestan da mu je najbliži rival upravo timski kolega Džordž Rasel, što podseća na ranije periode Mercedesa sa Luisom Hamiltonom i Nikom Rozbergom. Ipak, Antonelli naglašava da je odnos u timu odličan: “Postoji poštovanje i odnos je veoma jak. Dobro sarađujemo, dinamika u timu je pozitivna”, dodao je Antonelli.

Promena u Antonellijevom pristupu u odnosu na prošlu sezonu je očigledna. Dok je prošle godine Rasel bio poznat po konstantnosti, a Antonelli tek prikupljao iskustvo, sada se Italijan oseća znatno spremnije. “Osećam se jače i imam bolju kontrolu nad situacijom. Imam iskustvo na stazama, znam na šta moram da se fokusiram. Nadam se da će mi to pomoći na stazama na kojima sam ranije imao poteškoća. Cilj je da nastavim tamo gde sam stao”, ističe Antonelli.

On naglašava da nije opterećen konačnim rezultatom već radije gleda trku po trku, što deli i Džordž Rasel. “Trudim se da budem u najboljoj mogućoj poziciji za dobar rezultat. Ne želim sada da razmišljam o krajnjem ishodu. Moram da se koncentrišem na sadašnjost i maksimalno iskoristim bolid. Fokusiram se na proces i postepeno podižem svoj nivo. Džordž je veoma jak, a i ostali će biti blizu”, zaključio je Antonelli.

Mladi Italijan je naglasio da mu je iskustvo sa različitim bolidima tokom karijere pomoglo da se lakše prilagodi novim pravilima i promenama u Formuli 1. “Mladi vozači su navikli da svake godine voze drugačije bolide i to je sada slučaj. Moraš da se prilagodiš i to mi je pomoglo”, ocenio je Antonelli.

Iako ne krije da postoje velika očekivanja posle dva trijumfa i odličnog starta sezone, Antonelli kaže da ne oseća pritisak: “Ne osećam pritisak, znam da su očekivanja veća nakon dve pobede i snažnog početka, ali fokusiram se na proces i ono što treba da radim”, zaključio je Antonelli. Sledeća trka u Majamiju biće nova prilika da Antonelli potvrdi svoju kandidaturu za titulu i pokuša da Italiju vrati na vrh Formule 1.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ostali sportovi

Fernando Alonso: Sve zavisi od automobila, najviše očekujem od novih unapređenja

Iskusni vozač Aston Martina ističe da su poboljšanja na AMR26 donela bolje osećaje u kvalifikacijama za Veliku nagradu Austrije, ali pravi napredak očekuje tek sa novim paketom unapređenja.

Published

on

By

Iskusni vozač Aston Martina ističe da su poboljšanja na AMR26 donela bolje osećaje u kvalifikacijama za Veliku nagradu Austrije, ali pravi napredak očekuje tek sa novim paketom unapređenja.

Fernando Alonso, vozač Aston Martina, pokazao je novi talas optimizma nakon završetka kvalifikacija za Veliku nagradu Austrije. Iako je zauzeo 21. mesto, ispred klupskog kolege Lancea Strolla, Španac smatra da su osećaji u bolidu AMR26 znatno bolji, uprkos tome što tim još nije dobio obećani paket unapređenja koji bi mogao da preokrene sezonu.

Alonso je potvrdio da su nova tehnička rešenja planirana za trke u Mađarskoj ili Zandvoortu i naglasio važnost timskog rada u teškim trenucima. “Odvozili smo dobre kvalifikacije i izvukli maksimum iz automobila. U prethodnim pokušajima to nije bio slučaj zbog problema sa konzistencijom upravljanja energijom iz kruga u krug. Ovde smo imali stabilnost i napredovali u vožnji”, izjavio je Alonso novinarima na stazi Red Bull Ring.

Napredak se posebno vidi u odnosu na ranije probleme s motorom i energetskim sistemom. “Od promene smo mnogo napredovali. Imali smo problem s motorom, ali tokom vikenda urađen je veliki posao. Teško je kad si na začelju i čekaš nova unapređenja, ali svi rade kao da se borimo za podijum. To motiviše i mene kao vozača da ne odustajem jer ceo tim ostaje maksimalno fokusiran”, rekao je Alonso.

Španski as smatra da će ključni pomak doneti upravo novi delovi koji bi trebalo uskoro da stignu: “Sve zavisi od automobila, od delova koje dobijemo. Ako unapređenja donesu jednu ili dve desetinke sekunde po krugu, to nije dovoljno. Ako donesu tri sekunde, to je značajno bolje i daje nam bolju osnovu za rad. Moramo sačekati taj paket i pronaći pravi pravac razvoja”, istakao je Alonso odgovarajući na pitanja novinara.

Iako ga u Austriji čeka još jedan izazovan vikend sa neoptimalnim automobilom zbog problema s aerodinamikom i blokadama protoka vazduha, Alonso veruje da predstojeća letnja pauza može biti prekretnica: “Imamo gubitke u aerodinamici koji nas usporavaju — sreća pa nismo avion! Tokom leta ćemo raditi na stabilizaciji platforme, a kasnije postepeno vraćati performanse motora kroz dodatna unapređenja”, zaključio je dvostruki šampion.

Pročitaj još

Ostali sportovi

Carlos Sainz i Fernando Alonso pred teškim izazovom na Velikoj nagradi Austrije

Sainz zauzeo 17. a Alonso 21. mesto u kvalifikacijama, obojica Španaca ispali već u Q1 i kreću iz pozadine na Red Bull Ringu

Published

on

By

Sainz zauzeo 17. a Alonso 21. mesto u kvalifikacijama, obojica Španaca ispali već u Q1 i kreću iz pozadine na Red Bull Ringu

Carlos Sainz i Fernando Alonso suočiće se sa izuzetno ograničenim mogućnostima na predstojećoj Velikoj nagradi Austrije, koja se vozi u nedelju od 15 časova na stazi Red Bull Ring. Obojica španskih vozača eliminisani su već u prvom delu subotnjih kvalifikacija (Q1), što znači da će startovati sa začelja i biti prinuđeni na veliku borbu kroz gust saobraćaj i visoke temperature koje karakterišu ovu brzu stazu.

Za Carlosa Sainza ovo je treći put u sezoni 2026. da započinje trku iz pozadine, nakon sličnih problema u Australiji i Kini tokom rane faze šampionata. U Austriji je pokazao napredak tokom vikenda, ali nije uspeo da izbori plasman u Q2 — bio je blizu granice ulaska, ali su mu konkurenti poput Alexa Albona i vozača Audija preoteli mesto za nastavak borbe. Sainz se posebno istakao u svom prvom pokušaju kruga kada je izašao iz opasne zone, ali je Albon ubrzo popravio vreme. U drugom pokušaju Williamsov vozač dodatno je podigao lestvicu, a Sainzu je malo falilo da prestigne Estebana Ocona koji je odredio granicu prolaska.

Fernando Alonso imao je još teži zadatak zbog problema sa pogonskom jedinicom svog bolida Aston Martin AMR26, što se posebno manifestovalo na zahtevnoj konfiguraciji austrijske staze gde turbo ima značajnu ulogu. Asturijac je ipak bio brži od timskog kolege Lancea Strolla (koji je zaostao više od tri sekunde za najbržim Kimijem Antonellijem), ali to nije bilo dovoljno za prolaz dalje. Alonso se vratio pozitivnom trendu posle gubitka niza dobrih plasmana na prethodnoj trci u Barseloni, a posle kvalifikacija poručio je: „Bila je to dobra vožnja. Još smo daleko od željenog nivoa, ali polako napredujemo.”

Očekivanja oba španska vozača sada su usmerena ka narednim trkama gde će imati više šansi za ostvarivanje ambicioznijih ciljeva. Velika nagrada Austrije ostaje još jedna trka ove sezone gde će Carlos Sainz i Fernando Alonso morati da pokažu strpljenje i sposobnost probijanja kroz poredak kako bi osvojili bodove.

Pročitaj još

Ostali sportovi

Raúl Fernández trijumfovao u Sprintu na stazi Asen, Bezzecchi nadmašio Martína i Marka Márqueza

Raúl Fernández doneo pobedu Trackhouse Aprilia timu, Ogura drugi za dvostruku pobedu, dok je Marc Márquez završio kao šesti

Published

on

By

Raúl Fernández doneo pobedu Trackhouse Aprilia timu, Ogura drugi za dvostruku pobedu, dok je Marc Márquez završio kao šesti

Raúl Fernández je ostvario pobedu u MotoGP Sprint trci za Veliku nagradu Holandije na legendarnoj stazi Asen. Vozač iz Madrida je još jednom pokazao da pripada elitnom društvu kraljevske klase motociklizma. Fernandez je predvodio dvostruku pobedu tima Trackhouse Aprilia, jer je Ai Ogura zauzeo drugo mesto. Jorge Martín je izgubio bod u borbi sa Marcom Bezzecchijem i sada ima devet bodova više od rivala, dok je Marc Márquez trku završio na šestom mestu i zaostaje 42 boda za Bezzecchijem.

Uslovi na stazi bili su izuzetno teški zbog visokih temperatura – vazduh je dostizao 33 stepena, dok se asfalt zagrejao do čak 49 stepeni. Trku su propustili Fermín Aldeguer zbog preloma pršljena T7 i Johann Zarco koga je u ekipi LCR Honda zamenio Cal Crutchlow. Augusto Fernández nastupio je kao gostujući vozač na Yamahi.

Većina takmičara odlučila se za srednje tvrdu prednju i meku zadnju gumu. Na startu se činilo da će Ai Ogura preuzeti vođstvo od Jorgea Martína, ali se Španac uspešno vratio. Joan Mir pao je već u četvrtoj krivini, dok se Raúl Fernández probijao ka vrhu i ubrzo pretekao Oguru i Martína, preuzimajući lidersku poziciju. Di Giannantonio se takođe umešao u borbu za sam vrh, pretekavši Bezzecchija.

Marc Márquez držao se na šestoj poziciji ispred Francesca Bagnaie. Pedro Acosta najpre je napredovao ispred Quartarara, ali potom izleteo sa staze i pao sa osmog na trinaesto mesto. Bagnaia je pokušavao da pretekne Márqueza; obojica su vozili rame uz rame sve dok Márquez nije zatvorio liniju.

Kako se trka bližila kraju, Raúl Fernández nametnuo je izuzetno jak ritam koji konkurencija nije mogla da isprati. Di Giannantonio se približio Fernándezu zahvaljujući borbi iza njih između Ogure i Martína. Bezzecchi je agresivnim manevrom prestigao Martína i kasnije ga ostavio iza sebe.

Pred sam kraj trke Pecco Bagnaia pokušao je napad na Martína ali nije uspeo; kasnije izlazi široko van staze što mu donosi kaznu – gubi jednu poziciju koju koristi Marc Márquez za plasman na šesto mesto. Morbidelli je doživeo pad nakon što nije uspevao da osvoji poene.

Trackhouse Aprilia tim slavi dvostruko postolje: Ai Ogura iskoristio je poslednji šikanu kako bi prestigao Di Giannantonia za drugo mesto, ali nije mogao ozbiljnije da ugrozi vodećeg Raúla Fernándeza koji prolazi kroz cilj prvi sa prednošću od 1,3 sekunde kada su ostala još četiri kruga do kraja.

Ovom pobedom Fernández potvrđuje sjajnu formu nakon što se oporavio od upale slepog creva neposredno pred Brno – u roku od deset dana stigao do novog velikog uspeha u MotoGP Sprintu.

Pročitaj još

U Trendu