Connect with us

Estrada

Maja Duhonj progovorila o porodici Stanije Dobrojević i uvredama od Asmina

Prijateljica rijaliti zvezde otkrila kako Stanijina porodica doživljava aktuelne napade i kako gleda na dešavanja u Eliti

Published

on

Foto Izvor:

Prijateljica rijaliti zvezde otkrila kako Stanijina porodica doživljava aktuelne napade i kako gleda na dešavanja u Eliti

Stanija Dobrojević, poznata rijaliti zvezda, i dalje je u fokusu javnosti zbog dešavanja u aktuelnoj sezoni “Elite”. Njena bliska prijateljica Maja Duhonj oglasila se za Pink.rs i podelila svoje viđenje o Stanijinom učešću, odnosu sa Asminom i reakcijama porodice tokom turbulentnih trenutaka u rijalitiju.

Maja je istakla da je Stanija, još od ulaska u devetu sezonu, ostala dosledna sebi i da se ponaša iskreno, ne kalkulišući u odnosima. “Za mene je Stanija očekivano dobra u svim situacijama kroz koje prolazi u rijalitiju otkako je ušla u sezonu devet. A znate zašto? Zato što je uvek iskrena. Ne kalkuliše, daje se potpuno i bez zadrške. Običan narod koji gleda ovaj rijaliti format to odlično vidi i prepoznaje. I baš zbog te svoje iskrenosti Stanija je već više od decenije miljenica nacije,” navela je Maja za Pink.rs.

Govoreći o vezi Stanije i Asmina, Maja je podsetila da je svedočila njihovim zajedničkim trenucima i da nije očekivala ovakav razvoj događaja, kao ni reči koje su izrečene na račun Stanije i njene porodice tokom rijalitija. Detalje vezane za reakcije porodice Stanije na uvrede, kao i komentare o drugim učesnicima, Maja je podelila u intervjuu za Pink.rs, ističući koliko je sve to pogodilo njenu prijateljicu.

Intervju je izazvao brojne reakcije među gledaocima, a komentari o Stanijinoj iskrenosti i načinu na koji podnosi pritiske i dalje su aktuelni na društvenim mrežama. Porodica Dobrojević, prema Majinim rečima, nastoji da pruži podršku Staniji i ostane iznad provokacija koje dolaze iz rijalitija.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Sloba Radanović progovorio o karijeri i muzici dvehiljaditih: Nostalgija i optimizam pred sezonu

Popularni pevač otkrio kako pamti prošle godine, šta misli o rijaliti pevačima i kakva su mu očekivanja pred nastupe

Published

on

By

Popularni pevač otkrio kako pamti prošle godine, šta misli o rijaliti pevačima i kakva su mu očekivanja pred nastupe

Sloba Radanović, jedan od najtraženijih pevača današnjice, ponovo je privukao pažnju javnosti svojim iskrenim osvrtom na početke karijere i muziku iz dvehiljaditih godina. U intervjuu za domaće medije, Sloba se prisetio perioda kada je kao klinac slušao strani rep i uživao u raznovrsnoj muzici, ističući da na dvehiljadite gleda sa puno lepih uspomena i nostalgije.

– Dvehiljadite pamtim samo po lepom, bila je svestrana muzika, kao klinac sam slušao strani rep. Osećam se vrlo nostalgično i želim da se vrati to vreme gde je sve bilo dosta normalnije. Ja na svojim nastupima oduvek pevam muziku iz tog vremena – rekao je Sloba.

Govoreći o trendu da rijaliti učesnici ulaze u muzičke vode, Radanović je podvukao da veruje da kvalitet uvek ispliva na površinu i da nije pristalica instant popularnosti. “Uvek sam se vodio time: ‘Svakog čuda tri dana dosta’, uvek mislim da kvalitet ostaje. Nisam pristalica toga da neko radi nešto po svaku cenu i da sve na kraju dođe na svoje. Znao sam da će moje vreme doći”, rekao je pevač.

Kada je reč o predstojećoj sezoni u Crnoj Gori, Sloba je naglasio da je optimista i da očekuje dobru atmosferu na nastupima, bez straha od neuspeha. “Od bojazni nemamo ništa, na nama je da damo sve od sebe da ljudi koji dođu na naše nastupe budu zadovoljni. Ja sam optimista i mislim da će biti kako dobro. Mislim da ljudima malo nedostaju nastupi. Jelena neće biti sve vreme uz mene, malo će biti u Srbiji, malo sa mnom u Crnoj Gori”, istakao je on.

Sloba je poznat po tome što ne beži od prošlosti i uvek sa osmehom priča o svojim muzičkim počecima, a nostalgija koju oseća za dvehiljaditim godinama samo dodatno inspiriše njegov rad na sceni.

Pročitaj još

Estrada

Stanija Dobrojević pod lupom numerologa: Otkrića iz emisije pokrenula raspravu

Stefan numerolog komentarisao Stanijine priče iz Majamija u emisiji na RED televiziji

Published

on

By

Stefan numerolog komentarisao Stanijine priče iz Majamija u emisiji na RED televiziji

Stanija Dobrojević ponovo je tema javnosti nakon gostovanja Stefana numerologa u emisiji ‘Pitam za druga’ na RED televiziji. Tokom razgovora sa voditeljima Stefanom Kandićem Kendijem i Stefanom Miloševićem Pandom, numerolog je izneo svoje mišljenje o dešavanjima među zadrugarima, posebno o Stanijinoj priči iz Majamija.

Stefan numerolog je posebno analizirao odnos Stanije i Maje, navodeći da je Maja postala značajnija tek nakon Stanijinog ulaska u Elitu. “Maja nije imala priču cele godine i bila je nebitna prvih sedam meseci. Ušla je u priču kad je Stanija došla u Elitu jer je malo pre toga shvatila da ona nema para za Uskrs i za slikanje s jajima”, rekao je Stefan.

Voditelj Kendi je upitao da li je Maja želela da obesmisli Staniju, na šta je numerolog odgovorio: “Ona je nju obesmislila one noći kada je izvrđela kao nikoga i kada je prodala Majami priču i otkrila da se radi o proizvodima od 18 dolara. Ljudi koji imaju pare i naprave priču u Americi, onda ne ideš u Majami jer je to i siromašan grad za njih. Tamo pravi Amerikanci žive u San Francisku i San Dijegu. Priče koje Stanija priča su za početnike, milioneri su na Zapadnom delu Amerike kao što je Los Anđeles. Ovo što je Stanija uradila, svaka joj čast, ali to nije Majami priča već Bg priča u Majamiju”, objasnio je Stefan.

Emisija je izazvala brojne reakcije gledalaca, a društvene mreže su se užarile komentarima na račun iznetih stavova. Stanija se za sada nije oglašavala povodom komentara iz emisije.

PBZD 9: Stefan numerolog razvezao jezik i urnisao Staniju – 26.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Anica Milenković smršala 50 kilograma: O iskrenoj borbi sa kilogramima i povratku na scenu

Pevačica je otkrila detalje o promeni životnih navika, borbi sa stresom i budućim nastupima u Beogradu

Published

on

By

Pevačica je otkrila detalje o promeni životnih navika, borbi sa stresom i budućim nastupima u Beogradu

Anica Milenković, poznata srpska pevačica koja je obeležila devedesete i dvehiljadite godine, otvoreno je govorila o svojoj borbi sa viškom kilograma i izazovima života u inostranstvu. Nakon što se povukla sa muzičke scene i preselila u Ameriku, Anica je osnovala porodicu, ali i prošla kroz periode kada je njena težina dostizala i 115 kilograma.

Kako je sama priznala, tokom prve trudnoće se znatno ugojila, uprkos tome što je ranije vodila računa o ishrani i redovno trenirala. “U prvoj trudnoći sam se mnogo ugojila jer sam se opustila. Do tada sam trenirala i pazila šta jedem jer sam sklona gojenju. Kada sam pre 12 godina rodila ćerku Barbaru, uspela sam da oslabim, a onda je usledila druga trudnoća”, ispričala je Milenkovićeva.

Međutim, nakon rođenja sina Filipa, koji je rođen bez sluha, Anica se suočila sa dodatnim stresom i izazovima, što je uticalo na njeno zdravlje i težinu. “Opet sam smršala, ali je moj sin Filip rođen bez sluha i ugradili su mu implant kada je imao godinu dana. Zbog njegovih operacija i stresa počela sam naglo da se gojim”, rekla je pevačica.

Uprkos teškim trenucima, Anica je odlučila da preokrene svoj život. Nakon više pokušaja različitih dijeta i preparata, 2018. godine obratila se nutricionisti i fitnes treneru. “Po preporuci prijatelja, 2018. godine došla sam do nutricioniste i fitnes trenera. Rekla sam sebi: ‘Sve sam probala, ne košta me ništa da probam i sa njom’. Tada je počeo da mi se menja izgled, ali i život. Sa njenom ishranom sam za kratko vreme, od juna do decembra sa 115 kilograma spala na 63. Želim da imam 58 kilograma i idem ja tom cilju”, otkrila je Anica.

Pevačica se sada vraća na muzičku scenu, a publika će imati priliku da je vidi na koncertima “Južnog vetra” na stadionu Tašmajdan krajem juna.

Pročitaj još

U Trendu