Connect with us

Estrada

Boban Rajović otkrio planove iz Amerike: Novi album izlazi u dve faze

Folk pevač se javio uživo iz Čikaga, govorio o aktuelnoj turneji i povratku izdanja na scenu

Published

on

Foto Izvor:

Folk pevač se javio uživo iz Čikaga, govorio o aktuelnoj turneji i povratku izdanja na scenu

Boban Rajović, popularni folk pevač, uključio se uživo iz Amerike u emisiju “Premijera – Vikend specijal” na TV Pink, gde je podelio aktuelnosti iz svog privatnog i profesionalnog života. Iako je noć proveo nastupajući, Rajović je bio vidno raspoložen i nasmejan.

“Trenutno sam u Čikagu, pevao sam u Detroitu. Jutro je, 9 sati. U kolima nisam ni spavao, umoran sam, jedva čekam da zaspim. Dva dana sam još ovde, a onda nazad za Evropu”, rekao je Boban, otkrivši da mu predstoji još nekoliko dana boravka u Americi pre povratka kući.

Govoreći o aktuelnoj turneji, Rajović je naglasio da su koncerti u Čikagu i Njujorku ostavljeni za septembar. “Radili smo turneju u novembru, ova dva grada su nam ostala. Čikago i Njujor smo ostavili za septembar mesec, to su dva centralna grada u Americi, taman dok se zavrti novi album koji promovišemo, pravimo i nove spotove… Taman da se zavrti do septembra, ovo je samo priprema terena, da vidimo šta se tu dešava, kako, pa onda opet nazad.”

Na pitanje voditeljke Bojane Lazić o isplativosti snimanja albuma danas, Rajović je podelio svoj plan: “Podeliću to na dva dela, četiri pesme sada, pa četiri u septembru. Neko ko se bavi 26 godina karijerom nema smisla da izbacuje samo singlove, ja nisam izbacio album 4-5 godina.”

Rajović je time jasno stavio do znanja da i dalje veruje u format albuma, a predstojeći meseci doneće publici nove pesme i spotove, kao i nastavak turneje po Americi.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Kristijan Golubović otkrio da mu je sestra hospitalizovana, fanovi mu šalju podršku

Bivši rijaliti učesnik objavio na Instagramu zabrinjavajuću vest, komentari podrške stižu sa svih strana

Published

on

By

Bivši rijaliti učesnik objavio na Instagramu zabrinjavajuću vest, komentari podrške stižu sa svih strana

Kristijan Golubović, bivši učesnik rijaliti programa, saopštio je svojim pratiocima na Instagramu da mu je sestra Kristina od juče u bolnici. Ova informacija izazvala je zabrinutost među njegovim fanovima koji su se odmah oglasili u komentarima i uputili mu reči podrške i želje za brz oporavak njegove sestre.

U objavi na svom Instagram profilu, Kristijan je podelio kratku poruku: “Moja jedina sestra Kristina, od juče je u bolnici… Koliko mi nemamo sreće”, napisao je Golubović. Uz njegovu objavu pojavili su se brojni komentari u kojima mu ljudi izražavaju saosećanje i podršku u ovim teškim trenucima.

Redakcija je kontaktirala Kristijana povodom ovog događaja, ali on je bio vidno potresen i nije želeo da ulazi u detalje. Na pitanje kako se oseća i šta se dogodilo, Golubović je kratko odgovorio: “Loše sam.” Ova iskrena i emotivna reakcija dodatno je pokazala koliko mu je teško zbog trenutne situacije sa sestrom.

Fanovi i pratioci nastavljaju da šalju poruke podrške, izražavajući nadu da će Kristina uskoro biti bolje. Za sada nema više informacija o stanju Kristijanove sestre, a on se nije oglašavao sa dodatnim detaljima. Njegova objava na Instagramu i dalje privlači pažnju javnosti i izaziva talas saosećanja na društvenim mrežama.

Pročitaj još

Estrada

Božo Vrećo otvoreno o životu sa epilepsijom: Umetnost i vera su moj oslonac

Poznati pevač iz Sarajeva iskreno o borbi sa bolešću i snazi koju crpi iz vere

Published

on

By

Poznati pevač iz Sarajeva iskreno o borbi sa bolešću i snazi koju crpi iz vere

Božo Vrećo, istaknuti pevač prepoznatljivog glasa, podelio je sa javnošću svoju životnu priču, otkrivši da još od osamnaeste godine živi sa dijagnozom epilepsije. Iako nije imao formalno muzičko obrazovanje, Vrećo je uspeo da izgradi međunarodnu karijeru zahvaljujući posvećenosti umetnosti i veri.

Rođen 1983. godine u Foči, a danas nastanjen u Sarajevu, Vrećo je odrastao uz majku i dve starije sestre nakon što mu je otac preminuo kada je imao svega pet godina. Njegovo detinjstvo bilo je obeleženo izazovima i neprihvatanjem, ali je muzička strast bila njegov pokretač.

U razgovoru za domaće medije, Vrećo je istakao da mu je vera predstavljala ključnu podršku u borbi sa bolešću. “Božanska milost me je izlečila, a moja pesma me je regenerisala. Onda kada život počnete živeti bez stresa i razmišljanja šta neko misli, te se prepustite svojoj slobodi, onda je i život magičan i lekovit. Moj lek je u posvećenosti Bogu i fokusiranju na umetnost koja ima božansku komponentu isceljenja”, poručio je pevač.

Njegova priča inspirisala je mnoge, a fanovi mu svakodnevno šalju reči podrške na društvenim mrežama. Vrećo ostaje dosledan svojoj umetnosti, ističući da mu upravo muzika i duhovnost daju snagu da nastavi dalje.

Pročitaj još

Estrada

Maja Marinković otvoreno o Staniji Dobrojević u Eliti: Sukobi i priznanja uživo

Tokom emisije ‘Pitanja gledalaca’ u Beloj kući, Maja Marinković progovorila o odnosu sa Stanijom Dobrojević i Asminom Durdžićem

Published

on

By

Tokom emisije ‘Pitanja gledalaca’ u Beloj kući, Maja Marinković progovorila o odnosu sa Stanijom Dobrojević i Asminom Durdžićem

Maja Marinković ponovo je privukla pažnju javnosti tokom sinoćnje emisije ‘Pitanja gledalaca’ u najgledanijem regionalnom rijalitiju ‘Elita’. Sa voditeljem Milanom Miloševićem, atmosfera u Beloj kući bila je naelektrisana, a gledaoci su imali priliku da čuju niz iskrenih odgovora i komentara iz prve ruke.

Veče je obeležilo pitanje koje je Maja dobila o svom odnosu sa Stanijom Dobrojević, konkretno o tvrdnjama da je Stanija ljubomorna na njenu vezu sa Asminom Durdžićem. Maja nije štedela reči i jasno iznela svoj stav pred kamerama, što je izazvalo buru reakcija među učesnicima, ali i kod publike.

“Ljubomorna jeste i uhodi nas. Samo što nam u krilo ne sedne. Ona ne može da prihvati to što je ostavljena. Ona je ta koja ne može mene da ugrozi, uhoda jeste. Ona je samouništenje u radio-emisiji. Realno, Stanija je komentator naše veze. Ima na šta da bude ljubomorna. Ne mislim da ona ne može Asmina da prežali, već način na koji je ostavljena”, izjavila je Maja tokom emisije.

Ova izjava izazvala je burne komentare i među ostalim učesnicima rijalitija, koji su nastavili da debatuju o odnosima u Beloj kući. Publika na društvenim mrežama takođe je podeljena, a komentari o sinoćnjim dešavanjima ne prestaju da stižu.

Emisija ‘Pitanja gledalaca’ na Pink televiziji i dalje ostaje centralno mesto za najaktuelnija pitanja i odgovore, a sinoćna dešavanja još jednom su potvrdila koliko su odnosi među zadrugarima dinamični i praćeni od strane gledalaca.

Elita 9: Stanija poredila Asmina i Maju sa prasićima, istakla da se valjaju u blatu – 25.06.2026.


Pročitaj još

U Trendu