Connect with us

Estrada

Aneli Ahmić otvoreno o Staniji, Anđelu i sukobu sa Majom i Alibabom

U Rajskom vrtu, Aneli je iskreno prokomentarisala odnos sa Stanijom, sumnje u Dobrojevićkinu naklonost prema Anđelu i iznela oštre reči na račun Maje i Alibabe

Published

on

Foto Izvor:

U Rajskom vrtu, Aneli je iskreno prokomentarisala odnos sa Stanijom, sumnje u Dobrojevićkinu naklonost prema Anđelu i iznela oštre reči na račun Maje i Alibabe

Aneli Ahmić, učesnica popularnog rijaliti programa, podelila je svoja najnovija razmišljanja tokom boravka u Rajskom vrtu kod Drveta mudrosti. Na samom početku razgovora priznala je da nije najbolje raspoložena zbog lošeg sna, ali da veruje kako će se tokom večeri situacija popraviti.

Tokom gostovanja, Aneli je otvoreno govorila o dešavanjima među zadrugarima, posebno ističući Staniju Dobrojević i njene interakcije sa Anđelom. Aneli je izrazila uverenje da Stanija pokazuje interesovanje za Anđela, navodeći da veruje kako je razlog za to podrška koju oboje imaju među gledaocima.

“Nisam baš nešto raspoložena, nisam dobro spavala, ali mislim da ću se od večeras oraspoložiti”, rekla je Aneli tokom razgovora u Rajskom vrtu.

Pored toga, Ahmićeva nije štedela reči ni kada je reč o Maji i Alibabi. U svom izlaganju nazvala ih je “prljavi, čupavi, gadni”, jasno pokazujući da među njima nema pomirenja niti razumevanja.

Njene izjave izazvale su brojne reakcije i komentare među fanovima rijalitija, a snimak njenog boravka u Rajskom vrtu brzo se proširio društvenim mrežama. Ovim izlaganjem, Aneli je još jednom pokazala da nema dlake na jeziku kada su u pitanju odnosi u Beloj kući, što dodatno podiže tenziju i interesovanje gledalaca.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Mina Milutinović pokazala zavidnu formu na odmoru u Monaku sa porodicom

Manekenka uživa sa suprugom Nemanjem Nedovićem i ćerkom, treninzi i porodična slavlja obeležili su njihov boravak

Published

on

By

Manekenka uživa sa suprugom Nemanjem Nedovićem i ćerkom, treninzi i porodična slavlja obeležili su njihov boravak

Mina Milutinović, poznata srpska manekenka, trenutno provodi vreme sa svojom porodicom na Azurnoj obali, a detalje iz privatnog života redovno deli sa pratiocima na Instagramu. Iako je nedavno postala mama, Mina je pokazala da se posle porođaja vratila u zavidnu formu, što je potvrdila serijom fotografija sa treninga. Na snimcima se može videti kako vredno radi kardio vežbe, vozi bicikl, ali i praktikuje jogu i vežbe istezanja, a njeni isklesani trbušnjaci privukli su brojne komplimente pratilaca.

U sivom setu za vežbanje, Mina je demonstrirala posvećenost zdravom načinu života, a njene slike sa plaže prethodnih dana izazvale su brojne pozitivne komentare na društvenim mrežama. Porodica je nedavno proslavila treći rođendan ćerkice u Monaku, a slavlje je bilo gala, u skladu sa posebnom prilikom.

Mina i suprug, poznati košarkaš Nemanja Nedović, upoznali su se 2014. godine, a venčali 2020. godine u opštini, dok su crkveno venčanje organizovali dve godine kasnije. Ćerku Taliju dobili su u junu 2023. godine, a njeno ime simbolizuje cvetanje i sreću. Porodica često boravi i na Fruškoj gori, gde imaju luksuznu vikendicu i razvijaju privatan biznis.

O odnosu sa suprugom, Nemanja je istakao: “Sećam se prve godine kad smo se upoznali, bio sam u Valensiji, a ona je često putovala u Beograd i bio sam ljubomoran bukvalno kad izađe u grad. Ne mogu da spavam dok mi se ne javi da je došla kući. Onda sam se vremenom iskulirao jer mi je pokazala da nemam šta da brinem. Samo ta godina je bila kritična, ali naučili smo da imamo poverenja jedno u drugo.”

Porodica Nedović sada uživa u porodičnom životu, treninzima i zajedničkim trenucima na luksuznim lokacijama.

Pročitaj još

Estrada

Dina Terzin smršala 40 kilograma, pa završila na operaciji zbog komplikacija

Influenserka iz Subotice prošla kroz ozbiljnu zdravstvenu situaciju nakon naglog gubitka težine

Published

on

By

Influenserka iz Subotice prošla kroz ozbiljnu zdravstvenu situaciju nakon naglog gubitka težine

Dina Terzin, poznata srpska influenserka, nedavno se suočila sa ozbiljnim zdravstvenim izazovima nakon što je izgubila više od 40 kilograma. Njena transformacija izazvala je veliku pažnju javnosti, ali je, kako je otkrila, nagli gubitak težine doveo do neplaniranih komplikacija.

Dina je na društvenim mrežama podelila da je pre samo pet dana morala hitno da bude operisana zbog kamenca u žučnoj kesi. Lekari su zbog komplikacija koje su nastale kao posledica brzog mršavljenja morali da joj uklone žučnu kesu. Ova vest izazvala je dosta reakcija u njenoj online zajednici, gde su joj fanovi uputili brojne poruke podrške i želje za brz oporavak.

Njena priča je primer koliko nagla promena telesne težine može doneti nepredviđene zdravstvene posledice. Dina je proces mršavljenja započela kada je imala više od 120 kilograma, a nakon što je izgubila više od 40, suočila se sa zdravstvenim problemima koji su doveli do hirurške intervencije.

Oporavak influenserke teče dobro, a ona se zahvalila svima na podršci i razumevanju tokom ovog izazovnog perioda. Detalje o daljim planovima i povratku svakodnevnim aktivnostima Dina za sada nije otkrivala.

Pročitaj još

Estrada

Bruklin Bekam izazvao buru reklamom: Za kampanju dobio milion dolara

Najstariji sin Dejvida i Viktorije Bekam našao se na meti kritika zbog reklame u kojoj pominje porodične odnose

Published

on

By

Najstariji sin Dejvida i Viktorije Bekam našao se na meti kritika zbog reklame u kojoj pominje porodične odnose

Bruklin Bekam, sin slavnog fudbalera Dejvida Bekama i dizajnerke Viktorije Bekam, ponovo je u centru pažnje nakon objave reklamne kampanje za dostavnu službu DoorDash. U promotivnom spotu, koji je izazvao brojne reakcije, Bruklin je na duhovit način aludirao na porodični sukob, što je izazvalo lavinu komentara među njegovim obožavaocima i medijima. Kampanja je tempirana uoči Svetskog prvenstva u fudbalu, a objavljeno je da je za ovu saradnju Bruklin inkasirao čak milion dolara.

U reklami, koja je objavljena u ponedeljak, Bruklin se pojavljuje i kroz osmeh poručuje: “Verovatno se pitate zašto gledam Svetsko prvenstvo u fudbalu 2026 kod kuće… Duga je to priča.” Mnogi su ovu izjavu shvatili kao referencu na trenutni odnos sa porodicom, s obzirom na to da poslednjih meseci u javnosti odjekuju vesti o njihovom neslaganju.

Prema navodima izvora za Page Six, porodica Bekam nije bila oduševljena ovakvim potezom, dok je blizak prijatelj izjavio da su Dejvid i Viktorija “skrhani i neutešni”. S druge strane, izvor blizak Bruklinu smatra da je kampanja znak da Bekamov brend i dalje ima veliku vrednost, ističući da je za reklamu dobio “najmanje milion dolara”.

Nova serija porodičnih tenzija dodatno se rasplamsala nakon što su predstavnici Bruklina i Nikole Pelc optužili Bekamove za medijski trik, vezan za nedavnu posetu njegove sestre Harper njihovom domu u Beverli Hilsu. Iz porodice Bekam poručuju da su optužbe “nepotrebne i tužne”.

Ovo nije prvi put da Bruklin javno komentariše porodične odnose. Početkom godine objavio je izjavu u kojoj je kritikovao roditelje zbog, kako je naveo, stavljanja javne slike ispred privatnog života.

Pročitaj još

U Trendu