Connect with us

Estrada

Aleksandra Prijović otvoreno o saradnji sa Jakovom Jozinovićem i Konstantinosom Agirosom

Pevačica je na koncertu Mirze Selimovića iskreno govorila o duetima i podršci kolegama, otkrivajući trenutne planove

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica je na koncertu Mirze Selimovića iskreno govorila o duetima i podršci kolegama, otkrivajući trenutne planove

Aleksandra Prijović još jednom je pokazala koliko ceni kolegijalnost na muzičkoj sceni. Pevačica se sinoć pojavila na koncertu Mirze Selimovića, gde je osim što je uživala u nastupu, odgovorila na pitanja novinara o mogućim saradnjama koje intrigiraju domaću javnost.

U centru interesovanja bio je potencijalni duet sa Konstantinosom Agirosom, poznatim grčkim muzičarem, o čemu se već neko vreme šuška. Prijovićka je potvrdila da se poznaju već četiri godine i da su razgovarali o zajedničkoj pesmi, ali je istakla da ne voli da forsira stvari i da za sada nema konkretnih dogovora. “Ako se desi, desi se. On jeste izrazio želju, pa videćemo”, izjavila je Aleksandra.

Pored toga, pevačica se osvrnula i na svoj odnos sa hrvatskim kolegom Jakovom Jozinovićem, kojeg je više puta podržala svojim dolaskom na njegove nastupe. “Pričali smo. Mislim da on treba da izda svoj album. Njemu sada možda i ne trebaju dueti. Moj komentar je da samo ide napred i da nastavi ovako”, poručila je Aleksandra, podržavajući Jakova u njegovim planovima.

Prijovićka ovim izjavama pokazuje kako podrška kolegama i iskrenost u nastupima ostaju važan deo njenog profesionalnog identiteta. Fanovi su pozdravili ovakav stav, a muzička scena nastavlja da prati svaki njen korak.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Danijela Dvornik otkrila dirljiv razgovor sa unukama i pokazala tetovažu posvećenu njima

Udovica Dina Dvornika na Instagramu podelila emotivne trenutke sa unukama i objavila fotografije iz salona za tetoviranje

Published

on

By

Udovica Dina Dvornika na Instagramu podelila emotivne trenutke sa unukama i objavila fotografije iz salona za tetoviranje

Danijela Dvornik, udovica legendarnog pevača Dina Dvornika, podelila je na svom Instagram profilu poseban trenutak iz svakodnevnog života sa svojim unukama, Lumi i Bali, koje je rodila njena ćerka Ela. Ponosna baka otkrila je presladak razgovor koji je imala dok ih je vozila, a koji je oduševio njene pratioce.

U objavi je podelila kako joj je unuka Lumi rekla: “Bako, ja sad idem u školu”, na šta ju je Danijela upitala da li je srećna zbog toga. Lumi je odgovorila potvrdno, dok je Bali dodala: “Tako sam i ja bila srećna prvi dan, a onda je došla matematika. Sad više nisam tako srećna.”

Osim simpatičnog razgovora, Danijela je otkrila i da je nedavno posetila salon za tetoviranje, gde je na zglobu ovekovečila crtež svoje starije unuke Balije Di. Fotografije ovog emotivnog procesa podelila je sa pratiocima, a najavila je i da planira da uradi istu tetovažu sa crtežom mlađe unuke Lumi Ren.

Danijela je ovom objavom pokazala koliko joj porodica znači, a njene priče redovno izazivaju pozitivne reakcije na društvenim mrežama. U pozadini svega, ćerka Ela prolazi kroz zahtevnu životnu situaciju – nakon razvoda sa Čarlsom Pirsom, devojčice trenutno žive sa ocem u Istri, dok Ela i bivši suprug imaju podeljeno starateljstvo. Ela je na društvenim mrežama podelila kako sedam dana provodi sa ćerkama u zajedničkoj kući u Istri, uprkos komplikovanoj porodičnoj situaciji.

Danijeline objave o porodičnim trenucima podsećaju na važnost bliskosti, čak i kada okolnosti nisu jednostavne.

Pročitaj još

Estrada

Stanija Dobrojević otkrila nepoznat detalj iz odnosa sa Asminom tokom emisije

U emisiji ‘Gledanje snimaka’ Stanija je progovorila o svom odnosu sa Asminom, iznenadivši sve izjavom pred voditeljkom Ivanom Šopić

Published

on

By

U emisiji ‘Gledanje snimaka’ Stanija je progovorila o svom odnosu sa Asminom, iznenadivši sve izjavom pred voditeljkom Ivanom Šopić

Stanija Dobrojević ponovo je privukla pažnju gledalaca u emisiji ‘Gledanje snimaka’ na televiziji Pink, gde je otvorila novo poglavlje priče o svom odnosu sa Asminom Durdžićem. Tokom emisije, voditeljka Ivana Šopić dala je reč Hani Duvnjak, a potom je Stanija iznela detalj koji je iznenadio prisutne.

Stanija je govorila o svom iskustvu u vezi sa Asminom, ističući trenutke koji su obeležili njihov odnos. Posebno je naglasila situacije kada bi došlo do raskida, što je izazvalo reakcije učesnika i publike.

“Mislim da je ovo dovoljan primer koliko on mrzi moje dete i mene. Ja sam ovde od početka govorila da oni prebacuju na mene sve. Što je nečije dete manje vredno jer su hteli da ga ubiju, a to na kraju bude njegova baba”, rekla je Stanija tokom emisije, čime je izazvala šok među učesnicima.

Emisija je bila praćena velikim interesovanjem gledalaca, a snimci sa YouTube kanala su privukli pažnju publike. Komentari su se nizali, a mnogi su isticali da je Stanijin iskaz bio jedan od najemotivnijih do sada.

Ovo izlaganje dolazi nakon niza turbulentnih događaja u rijaliti programu, gde su odnosi između Stanije, Asmina i drugih učesnika često tema rasprava. Detalji iz emisije dodatno su podgrejali interesovanje javnosti za ovu priču.

Elita 9: Stanija razvezala jeik o Asminu, iznela novi detalj – 26.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Luka Vujović primetio promenu u odnosu Aneli i Asmina tokom emisije na TV Pink

Učesnik ‘Elita’ iskreno progovorio o ponašanju bivših partnera, komentarišući njihov stav pred kamerama

Published

on

By

Učesnik ‘Elita’ iskreno progovorio o ponašanju bivših partnera, komentarišući njihov stav pred kamerama

Luka Vujović, učesnik rijalitija ‘Elita’, dobio je priliku da u emisiji ‘Gledanje snimaka’ na TV Pink iznese svoje mišljenje o odnosu između Aneli Ahmić i Asmina Durdžića. Tokom gostovanja, Vujović je otvoreno govorio o tome kako je tokom devet meseci trajanja rijalitija primetio određeni napredak u međusobnom ophođenju bivših partnera.

Vujović je istakao da se posebno osvrnuo na trenutak kada su i Aneli i Asmin izjavili da ne žele da se njihova ćerka Nora uzima za temu u njihovim sukobima. “Aneli je rekla ‘Nemojte u usta da uzimate Noru’, isto to je rekao i Asmin. Mislim da je trebalo za ovih devet meseci time da se vode. Uvek da imaju isti stav, ali uvek”, istakao je Luka tokom emisije, komentarišući zrelost u njihovom stavu.

Tokom emisije nije bilo dodatnih komentara publike ili drugih učesnika, ali je Vujovićev utisak bio jasan – vidi pozitivan pomak u načinu na koji se Aneli i Asmin ophode jedno prema drugom pred kamerama. Ova tema izazvala je interesovanje gledalaca, jer su raniji sukobi i nesuglasice između njih često bili u fokusu javnosti tokom trajanja rijalitija.

Emisija ‘Gledanje snimaka’ još jednom je pokazala koliko su lični odnosi učesnika zanimljivi publici, ali i koliko je važno izgraditi međusobno poštovanje, naročito kada su u pitanju zajednička deca.

Elita 9: Luka video veliki pomak u ponašanju Asmina i Aneli – 25.06.2026.


Pročitaj još

U Trendu