Connect with us

Estrada

Luka Vujović ponovo u centru pažnje: incident sa Anđelom Rankovićem odmah po izlasku iz zatvora

Napet susret u Beloj kući izazvao reakciju obezbeđenja, dok su učesnici i gledaoci pratili razvoj događaja

Published

on

Foto Izvor:

Napet susret u Beloj kući izazvao reakciju obezbeđenja, dok su učesnici i gledaoci pratili razvoj događaja

Luka Vujović, učesnik popularnog rijaliti programa, izazvao je buru čim je izašao iz zatvora – sukob sa Anđelom Rankovićem doveo je do burne reakcije i intervencije obezbeđenja. Sve se odigralo pred kamerama, a napeti trenutak nije promakao ni publici ni cimerima.

Do incidenta je došlo odmah po Lukinom povratku, kada je ušao u verbalni sukob sa Anđelom Rankovićem. Obezbeđenje je bilo prisutno tokom čitave situacije, prateći svaki njihov korak i sprečavajući fizički kontakt. “Kad si imao 5 godina da li su ti mamu tukli? Ući će i tebi neko u stan ko nije prijavljen, kod mame i tebe. J*bem ti mamu p*dersku”, uputio je Luka uvrede Anđelu, dok je Anđelo kratko odgovorio: “Smešan si.”

Snimak ovog događaja brzo je postao tema među gledaocima, dok su reakcije učesnika bile podeljene. Dok su neki podržali Anđela zbog smirenosti, drugi su komentarisali Lukinu burnu reakciju nakon izlaska iz zatvora.

Podsećamo, Luka je prethodno bio u zatvoru, a njegov povratak u Beloj kući odmah je izazvao novi karambol. Obezbeđenje je pravovremeno reagovalo, sprečivši veći incident. Detalje ovog sukoba gledaoci mogu pogledati i na zvaničnom YouTube kanalu rijalitija.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Vanja Živić oštro odgovorila Žani: Sukob bivših drugarica eskalirao na društvenim mrežama

Nakon izlaska iz ‘Elite’, Vanja Živić u intervjuu za Pink.rs iznela teške optužbe na račun Žane Đorđević Maliković

Published

on

By

Nakon izlaska iz ‘Elite’, Vanja Živić u intervjuu za Pink.rs iznela teške optužbe na račun Žane Đorđević Maliković

Vanja Živić, bivša učesnica rijalitija ‘Elita’, ponovo je dospela u centar pažnje zbog žestokog sukoba sa nekadašnjom prijateljicom Žanom Đorđević Maliković, poznatijom kao Žana Omnia. Nakon što je pre šest dana napustila rijaliti, Vanja je u izjavi za portal Pink.rs iznela niz optužbi i uvreda na račun Žane, a njihova razmena reči nastavila se i juče.

Vanja je u svom obraćanju za medije otvoreno komentarisala Žanino ponašanje i odnos prema muškarcima, aludirajući na materijalnu korist i nazivajući je pogrdnim imenima. U izjavi je navela: “Cirkuska jahačica apokalipse traži k…, izgleda da joj je malo trenutno onog crnogorskog, navikla na više njih. Ova dama poznata je kao vrlo laka i dostupna pripadnicima muškog pola, jer sa njom možete spavati za jedan ručak i par pića kako bi mogla da okači stori neki…”

Vanja je Žanu optužila i za održavanje odnosa sa oženjenim muškarcima radi materijalne koristi, a osvrnula se i na navodne porodične probleme Žane. Dodala je: “Pazite samo da ti ne bane žena (smeh). Ne znam zašto Radmila nije platila sebi neki hotel, nego je i ove godine u kući svog j…ča, a da, neće da se razbacuje sa silnim milionima koje ima.”

Sukob je dodatno podgrejan ličnim prozivkama i aluzijama na privatni život, dok je Vanja istakla da sve što iznosi ima osnovu u “proverenim dokazima i činjenicama”.

Ovaj javni sukob izazvao je brojne reakcije na društvenim mrežama, gde se komentari nižu, a pratioci pomno prate svaki novi detalj. Za sada, Žana nije javno odgovorila na poslednje Vanjine izjave.

Pročitaj još

Estrada

Sandra Afrika uspela u građevinskom biznisu: Sa bivšim verenikom zaradila dva miliona evra

Pevačica pametno uložila novac od muzike, novi projekat sa Aleksandrom Moskovljovićem privukao pažnju javnosti

Published

on

By

Pevačica pametno uložila novac od muzike, novi projekat sa Aleksandrom Moskovljovićem privukao pažnju javnosti

Sandra Afrika, popularna srpska pevačica, našla se ponovo u centru pažnje, ali ovog puta ne zbog muzike već zbog uspeha na poslovnom planu. Sandra je zajedno sa bivšim verenikom Aleksandrom Moskovljovićem Mikišom, koji je danas njen menadžer, ostvarila značajnu zaradu od privatnog biznisa u građevini.

Kako prenose domaći mediji, Sandra i Mikiša su pre nekoliko godina pametno investirali novac zarađen od nastupa i muzičkih platformi u gradnju zgrada u Šapcu. Prva zgrada, koju su izgradili, donela im je čak dva miliona evra, dok se druga, sa 11 stanova, još uvek nalazi u fazi izgradnje. Procene su da će i od ovog projekta ostvariti značajnu zaradu, oko 1.700.000 evra, prema izveštajima iz prošle godine.

Sandra je tako pokazala da se odlično snalazi i van estradnih voda. Zajedno sa Mikišom, uprkos raskidu, nastavila je poslovnu saradnju koja im očigledno donosi uspeh. Nakon što su stanove iz prve zgrade brzo prodali, odlučili su da novac ulože u novi objekat, potvrđuju izvori iz domaćih medija.

Iako Sandra o privatnim ulaganjima retko govori javno, jasno je da je njen poslovni potez izazvao interesovanje, posebno među poznatim ličnostima i sportistima. Njihovi klijenti su, prema navodima, često fudbaleri, što dodatno doprinosi atraktivnosti ovog biznisa.

Sandra Afrika tako nastavlja da iznenađuje javnost svojom preduzimljivošću, dok njeni muzički uspesi ostaju upotpunjeni i poslovnim rezultatima.

Pročitaj još

Estrada

Ksenija Pajčin i Filip Kapisoda: Prijatelji otkrili šta se dešavalo pred tragičan kraj

Svedoci pričaju o turbulentnim momentima pevačice i manekena neposredno pre tragedije, region i dalje pamti njihove poslednje dane

Published

on

By

Svedoci pričaju o turbulentnim momentima pevačice i manekena neposredno pre tragedije, region i dalje pamti njihove poslednje dane

Ksenija Pajčin, popularna pevačica čije su pesme obeležile jednu eru domaće scene, tragično je izgubila život 16. marta 2010. godine. Njena smrt, zajedno sa smrću tadašnjeg partnera Filipa Kapisode, ostavila je dubok trag u javnosti. Prijatelji i poznanici tada su govorili o danima koji su prethodili kobnoj večeri, otkrivajući detalje burne veze ovog para.

Nebojša Tubić Žabac, prijatelj pokojne pevačice i bivši nevenčani suprug Goce Božinovske, podelio je u jednoj emisiji utiske sa večeri pre tragedije. Prema njegovim rečima, Ksenija i Filip su te noći zajedno došli u klub, a situacija je ubrzo postala napeta. “Goca i ja sedimo u klubu, Ksenija dolazi sa Kapisodom, prilazi mi i poljubi me u usta. Goca se začudila, ali Filip nije ostao ravnodušan. Počeo je da je vuče, da se guraju. Kad sam pogledao, tukli su se u separeu”, ispričao je Žabac.

Veza između Ksenije i Filipa bila je često u fokusu javnosti zbog svoje burne prirode. Iako su na kratko prekidali dok je Filip bio u rijalitiju, ubrzo su obnovili vezu i nastavili zajednički život. Ksenija je često javno govorila o ljubavi prema Kapisodi, ističući koliko je bila voljena: “Nikada me niko nije voleo ovoliko kao Filip. Dovoljno je samo da se pogledamo. Poznaje me bolje nego što ja sebe znam”, navela je tada pevačica.

Njihove česte svađe nisu prolazile nezapaženo, a komšije su pominjale da su iz njihovog stana često dopirali glasovi. Par je te navode demantovao, tvrdeći da je reč o uobičajenim raspravama. Jedan od poslednjih javnih trenutaka bio je kada je Filip upao u studio i poklonio Kseniji buket, što je privuklo pažnju javnosti.

Nekoliko meseci pre same tragedije, Ksenija i Filip doživeli su saobraćajni udes, ali su tada prošli sa lakšim povredama. Vest o njihovoj smrti potresla je region, a komšije su za medije ispričale kako su čule vriske iz stana, dok je Ksenijin pas počeo da laje. Majka pevačice pronašla je oba tela u stanu, što je ostavilo neizbrisiv trag u sećanju svih koji su ih poznavali.

Pročitaj još

U Trendu