Connect with us

Estrada

Zorica Marković progovorila o diskvalifikaciji i rivalstvu sa Stanijom Dobrojević

Pevačica gostovala na Pinku, uporedila Staniju i Aneli, otkrila ko su joj favoriti za pobedu

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica gostovala na Pinku, uporedila Staniju i Aneli, otkrila ko su joj favoriti za pobedu

Zorica Marković, poznata pevačica i bivša učesnica rijalitija, otvoreno je govorila o svom turbulentnom odnosu sa Stanijom Dobrojević u emisiji “Premijera – Vikend specijal” na televiziji Pink. Tom prilikom dotakla se i finala rijalitija “Elita”, otkrivajući svoje mišljenje o favoritima i poredeći aktuelne takmičare.

Markovićeva je podsetila da je pre više od decenije doživela diskvalifikaciju iz rijalitija “Farma” upravo zbog sukoba sa Stanijom. “Bila sam zbog nje diskvalifikovana, pa šta?! To je bilo, prošlo. Devojka se bori, ima pravo i neka je. Ona može da se desi da pobedi, Aneli takođe, Anđelo…”, izjavila je Zorica tokom gostovanja.

Posebno je istakla razliku između Stanije i Aneli Ahmić, naglašavajući da je Aneli tokom rijalitija prošla kroz teže trenutke: “Aneli je prošla malo više muke, prošla je stvarno torturu. Prošla je teže no Stanija, a Stanija je to lagano, a i ima više iskustva.”

Govoreći o ljubavnom životu Stanije, Markovićeva je poručila da veruje kako Dobrojevićeva nema razloga za brigu: “Ko neće onako lepu devojku? Naći će ona ljubav, ne brinem se ja za Standžu.”

U razgovoru nije zaboravila ni Anđela Rankovića, kojeg je, uprkos čestim svađama u rijalitiju, pohvalila kao stabilnog takmičara: “Anđelo mi je okej, bez obzira što smo se svađali. Stabilan mi je, možda i najbolji ove sezone.” Dodala je i da bi, po njenom mišljenju, bilo red da jednom Lepi Mića odnese pobedu, ali da o svemu ipak odlučuje publika.

Markovićeva je još jednom pokazala da bez zadrške komentariše aktuelna dešavanja na estradi, ostavljajući konačnu odluku o pobedniku rijalitija publici.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Ljuba Aličić otvoreno o estradi i drami sa Vericom Šerifović na veselju

Pevač je u emisiji Premijera – Vikend specijal govorio o karijeri, mladim kolegama i nezaboravnom incidentu

Published

on

By

Pevač je u emisiji Premijera – Vikend specijal govorio o karijeri, mladim kolegama i nezaboravnom incidentu

Ljuba Aličić, poznati folk pevač, gostovao je u emisiji ‘Premijera – Vikend specijal’ gde je bez zadrške govorio o aktuelnim temama na muzičkoj sceni, ali i evocirao uspomene na jednu neprijatnu situaciju sa koleginicom Vericom Šerifović. U razgovoru je istakao da na estradi ima mesta za svakoga, ali smatra da se do uspeha dolazi samo kvalitetnim pesmama.

Tokom emisije, Aličić se prisetio dramatičnog trenutka sa jednog veselja na kojem je Verica Šerifović umalo nastradala. Iako nije ulazio u detalje, naglasio je da je situacija bila izuzetno ozbiljna i da je sve prošlo bez težih posledica. Tom prilikom, pevač je naglasio važnost međusobne podrške među kolegama, ali i istakao da veruje da se pojedini solistički koncerti danas organizuju bez dovoljno profesionalnog iskustva i hitova.

“To je istina. Svako radi svoj posao, pa i mi pevači. Ima kolega koji su više na estradi, rade i neke mlađe kolege, a oni koji ne rade – želim i njima da rade. Ne bi bilo interesantno da smo svi na istom”, rekao je Aličić.

Posebno je bio kritičan prema pevačima koji, po njegovom mišljenju, prebrzo organizuju solo nastupe: “Uvek ću da kažem, i sad ću ponoviti – ne priznajem te pevače koji nemaju hit ili imaju jedan, dva, a održavaju soloističke koncerte. To je za mene apsurd, stvarno. Zato mi se i ne pravi solistički koncert. Kad vidim ko sve pravi, a nemaju hita… Ne znam kako taj narod ide na te koncerte, to mi je malo degutantno.”

Aličić je dodao da se ulaznice za nastupe nekih izvođača dele besplatno, jer, kako kaže, nisu svi izvođači dovoljno poznati publici. Iako je bio otvoren i direktan, Ljuba je ostao dosledan svom stavu da je za pravu karijeru na estradi neophodan trud i kvalitetan repertoar.

Pročitaj još

Estrada

Edita Aradinović otkrila teške trenutke: Radila za 200 evra dok joj je majka bila bolesna

Pevačica je na Instagramu podelila emotivnu ispovest iz prošlosti, a sada gradi porodičnu kuću na Avali

Published

on

By

Pevačica je na Instagramu podelila emotivnu ispovest iz prošlosti, a sada gradi porodičnu kuću na Avali

Poznata pevačica Edita Aradinović podelila je sa svojim pratiocima na Instagramu iskrenu i emotivnu priču o teškim momentima iz svoje prošlosti. U snimku koji je objavila, Edita se prisetila perioda kada se borila sa finansijskim problemima, dok joj je majka bila bolesna, a ona radila za svega 200 evra mesečno.

Uz video iz mladosti, pevačica je napisala: “Period kad mi je mama bila bolesna, ja radila za 200 evra i u dugovima do guše, a imala sve što mi treba, a najdraže su mi bile kafe u dvorištu gde sam odrasla, kao i pevanje Kokici mom koji je bio bebac, a sad dečkić koji je upisao i muzičku školu. Kako vreme leti.”

Njena objava izazvala je brojne reakcije i podršku fanova, koji su se prisetili koliko je Edita prošla trnovit put do uspeha. Iako je danas poznata širom regiona, pevačica ne krije koliko su joj iskustva iz prošlosti oblikovala pogled na život.

Osim što je trenutno u drugom stanju, Edita je otkrila još jednu veliku životnu promenu – započela je izgradnju luksuzne porodične kuće na Avali. Svesna izazova koji je očekuju, ona ne skriva uzbuđenje, ali ni smisao za humor tokom priprema i brojnih sastanaka.

“Danas je jedan od onih težih dana, međutim, imam toliko obaveza da nemam kad da mislim o tome kako se osećam. Možda u ovom procesu i vi meni budete od pomoći a možda i ja vama. I da biću naporna nekad, jer će ovaj proces trajati godinu dana ali biću zabavna obećavam”, poručila je Edita svojim pratiocima.

Pročitaj još

Estrada

Jovana Nikolić Mišković otkrila zašto se povukla sa scene: Sada je posvećena porodici

Pevačica se pojavila na beogradskom aerodromu sa ćerkama, priznaje da više ne nastupa i vreme posvećuje deci

Published

on

By

Pevačica se pojavila na beogradskom aerodromu sa ćerkama, priznaje da više ne nastupa i vreme posvećuje deci

Jovana Nikolić Mišković, poznata pevačica i supruga biznismena Marka Miškovića, retko se pojavljuje u javnosti, ali je ovih dana viđena na beogradskom aerodromu u društvu svojih ćerki. Dok mnoge njene koleginice još uvek nastupaju širom regiona, Jovana je odlučila da se povuče iz muzičkog sveta i već neko vreme je potpuno posvećena porodici.

Na aerodrom je stigla kako bi sa suprugom ispratila decu u dečiji kamp, a tom prilikom kratko je prokomentarisala svoj trenutni životni ritam. “Idemo u kamp dečiji. Vodimo decu. Ja ne radim, ja se bavim decom”, izjavila je Jovana za domaće medije. Na pitanje da li je teže nastupati ili brinuti o deci, pevačica je bila iskrena: “Ne znam, ja ne pevam, ali verujem da je i jedno i drugo teško na svoj način, ali ima svoje prednosti.”

Jovana i Marko Mišković u braku su od 2015. godine i imaju dve ćerke, Antoninu i Reu. Pevačica se u javnosti pojavljuje samo na događajima koje organizuju prijatelji, a nedavno je viđena i sa sestrom Mašom na koncertu Marije Šerifović, kao i na promociji pesme Jovane Pajić. Iako više nije prisutna na estradi, mnogi su primetili da se Jovana gotovo nije promenila i da i dalje pleni pažnju gde god da se pojavi.

Pročitaj još

U Trendu