Connect with us

Estrada

Mina Kostić napustila bolnicu, Kasper poslao emotivnu poruku o podršci

Pevačicina porodica i verenik Mane Ćuruvija Kasper bili su uz nju tokom boravka, a sada se oglasio na Instagramu

Published

on

Foto Izvor:

Pevačicina porodica i verenik Mane Ćuruvija Kasper bili su uz nju tokom boravka, a sada se oglasio na Instagramu

Mina Kostić, poznata folk pevačica, izašla je iz psihijatrijske ustanove ‘Laza Lazarević’ nakon nedavne hospitalizacije. Njena porodica i verenik, Mane Ćuruvija Kasper, dočekali su je po izlasku, a podrška najbližih nije izostala ni tokom najtežih trenutaka.

Mane Ćuruvija Kasper, koji je ranije najavio da neće javno komentarisati situaciju, odlučio je ipak da se oglasi putem svog Instagram profila. On je objavio fotografiju na kojoj se vidi kako drži Mininu ruku, uz snažnu poruku o pravim vrednostima i podršci u teškim trenucima.

“Novac gradi kule od karata, lažne prijatelje, lažne statuse i pozicije. Ljubav gradi dom, prave vrednosti i ljude koji vas se nikada neće odreći. Volimo vas”, napisao je Kasper, što je izazvalo brojne reakcije i podršku fanova na društvenim mrežama.

Tokom boravka u bolnici, Mina je imala stalnu podršku porodice i Kaspera, koji su je redovno obilazili. Nakon što je napustila ustanovu, pevačica se povukla u krug najbližih kako bi nastavila oporavak u mirnom okruženju.

Podsećamo, Mina Kostić je 31. maja hospitalizovana u pratnji policije zbog agresivnog ponašanja, što je izazvalo veliku pažnju javnosti. Sada, uz podršku porodice i partnera, pevačica se posvetila svom oporavku daleko od javnosti.

Estrada

Bojan Bjelić otkrio nove planove i progovorio o situaciji Mine Kostić

Pevač najavio nove pesme i spotove, dok o koleginici govori sa dozom opreza zbog delikatne situacije

Published

on

By

Pevač najavio nove pesme i spotove, dok o koleginici govori sa dozom opreza zbog delikatne situacije

Bojan Bjelić, poznat po svom povlačenju sa muzičke scene u jeku popularnosti, vratio se u javnost i na jednom nedavnom događaju otvoreno govorio o svojim budućim planovima, ali i o aktuelnim dešavanjima na estradi. Pevač je istakao da vredno radi na novim pesmama koje će, prema njegovim rečima, biti predstavljene publici u septembru, uz snimanje spotova i brojne nastupe tokom leta.

“Spremam nove pesme, izlaze u septembru, sad treba da snimam spotove. Biće radno leto i što se tiče nastupa i što se tiče rada na novim pesmama. Vreme je da se posle ovoliko godina nešto novo desi, nadam se da će se dopasti publici i da ću nastaviti pravac koji sam započeo nekada davno”, rekao je Bojan, osvrnuvši se i na pesmu “Poplava” koju je ranije odbio, a koja je kasnije postala veliki hit za Acu Pejovića i Ministarke.

Govoreći o aktuelnoj situaciji sa Minom Kostić, koja je danas napustila bolnicu “Laza Lazarević” posle mesec dana hospitalizacije, Bojan je naglasio važnost diskrecije i podrške. “Nisam u kontaktu. Kada su ovakve stvari u pitanju i kada je Mina Kostić u pitanju i problem koji trenutno doživljava, mislim da bi trebalo da je manje komentarišemo. Da je pustimo da prođe kroz ovaj teški period sama, da ne polemišemo previše, ovo su baš osetljive teme. Pustio bih je da prođe kroz sve i da sama izjavi šta ima, ostalo je suvišno”, istakao je pevač.

Bojan Bjelić time pokazuje obazrivost prema koleginici, dok publici poručuje da može očekivati novo poglavlje u njegovoj muzičkoj karijeri već na jesen.

Pročitaj još

Estrada

Marta Savić se vratila na scenu: Emotivno pojavljivanje na koncertu Južnog vetra

Pevačica je nakon duže pauze izašla pred publiku, govorila o porodici i otkrila svoj trik za mladolikost

Published

on

By

Pevačica je nakon duže pauze izašla pred publiku, govorila o porodici i otkrila svoj trik za mladolikost

Marta Savić, poznata folk pevačica, privukla je pažnju javnosti svojim povratkom na spektakularnom koncertu Južnog vetra u Beogradu. Nakon dužeg odsustva sa estrade, njeno pojavljivanje izazvalo je veliko interesovanje medija i publike, a ona nije krila emocije zbog povratka pred reflektore.

Pred okupljenim novinarima Savić je iskreno priznala da oseća tremu jer se nakon duže pauze ponovo nalazi pred publikom, posebno na ovako važnoj večeri. Uz osmeh se prisetila lepih želja koje je nekada dobila, istakavši da joj se ostvario blagoslov da joj „kuća peva“, aludirajući na muža Mileta Kitića i ćerku Elenu koji su takođe uspešni pevači.

“Ima treme, jer sam ja dugo odsutna sa estrade, a večeras je posebno veče. Ja sam tu, publika je tu. Mene je jednom moja draga osoba blagosiljala i rekla tada kuća vam pevala i evo stvarno kuća mi peva, peva mi muž, peva ćerka, pevam ja, svi pevamo. Ne pamtim datume i godine, a nema ništa lepše od muzike”, rekla je Marta Savić.

Marta je otkrila i da je njen mladolik izgled rezultat izbegavanja stresa. Kako navodi izvor, Savić je uvek birala mir i distancirala se od situacija koje bi joj, kako kaže, „skakale pritisak”. Osim što vodi računa o izgledu, otvoreno je govorila i o strahovima koje je imala kao majka.

Povratak Marte Savić na scenu izazvao je pozitivne reakcije, a publika je s oduševljenjem dočekala njen izlazak na koncertu. Za sada nema najava o novim projektima, ali je sigurno da je njen povratak izazvao veliko interesovanje cele estradne scene.

Pročitaj još

Estrada

Marta Savić nastupila na Tašmajdanu posle 17 godina: Povratak na veliku scenu

Pevačica se pojavila na koncertu “Južnog vetra” u Beogradu, publika s nestrpljenjem dočekala njen izlazak

Published

on

By

Pevačica se pojavila na koncertu “Južnog vetra” u Beogradu, publika s nestrpljenjem dočekala njen izlazak

Marta Savić, supruga poznatog pevača Mileta Kitića, ponovo je stala pred beogradsku publiku nakon duže pauze. Na stadionu Tašmajdan održava se koncert “Festival Južnog vetra”, a upravo je ovaj događaj bio povod da se folk pevačica vrati na scenu posle 17 godina.

Ekipa portala Pink.rs izveštava sa lica mesta, gde su brojne muzičke zvezde okupljene u čast legendarne grupe “Južni vetar”. Marta Savić je za ovu priliku odabrala dugačku crnu haljinu i prepoznatljivi osmeh, po kojem je publika pamti godinama. Njen izlazak na scenu izazvao je pažnju svih prisutnih, a atmosferu su dodatno podgrejali hitovi koji su obeležili čitave generacije.

Kako navodi izvor, Marta je zablistala elegancijom i vedrim duhom, a njen povratak na scenu bio je jedan od najiščekivanijih trenutaka večeri. Organizatori festivala ističu značaj okupljanja izvođača “Južnog vetra”, dok su fanovi sa oduševljenjem dočekali njen nastup.

Veče na Tašmajdanu obeleženo je velikim interesovanjem javnosti, a Marta Savić je još jednom pokazala zašto je ostala upamćena kao jedna od najvoljenijih izvođačica ovog muzičkog pravca.

Pročitaj još

U Trendu