Connect with us

Estrada

Stanija Dobrojević pružila podršku Aneli Ahmić nakon suza zbog Filipa Đukića

Rijaliti zvezda zatekla uplakanu Aneli u kući odabranih, emotivni razgovor zabeležen kamerama

Published

on

Foto Izvor:

Rijaliti zvezda zatekla uplakanu Aneli u kući odabranih, emotivni razgovor zabeležen kamerama

Stanija Dobrojević naišla je na uplakanu Aneli Ahmić u kući odabranih, a trenutak je zabeležen kamerama popularnog rijalitija. Aneli je bila vidno potresena zbog situacije sa Filipom Đukićem, što je izazvalo emotivnu reakciju među ostalim učesnicima i gledaocima.

Poznata starleta nije ostala ravnodušna na Aneline suze, već joj je uputila reči podrške i pokušala da je uteši. “Šta je, lavice? Skenjala si se zbog jednog pitanja. Ne budali, još par nedelja. Ajde ovo za bivšeg i dete, ali ovo… Još mali i svi kući idemo”, poručila je Stanija. Ove reči su odmah privukle pažnju publike i pokazale da među učesnicima postoje i trenuci razumevanja i solidarnosti.

Na snimku koji kruži društvenim mrežama vidi se kako Stanija pokušava da oraspoloži Aneli, dok su ostali ukućani pratili situaciju. Gledaoci su u komentarima na društvenim mrežama izrazili podršku Aneli, ali i pohvalili Staniju zbog njenog pristupa i empatije.

Emotivna scena između Aneli i Stanije još jednom je pokazala koliko su odnosi među učesnicima dinamični i nepredvidivi, a ovakvi trenuci često izazovu brojne reakcije javnosti. Događaj je zabeležen na TV Pink i izazvao je pažnju kako fanova rijalitija, tako i šire javnosti.

Elita 9: Aneli jeca zbog Filipa, Stanija je teši – 23.06.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Bora Santana u centru pažnje: U emisiji otkriveno da ga očekuju brojne tužbe

Drugarica Tanje Boginje iznela nove detalje u emisiji na RED televiziji, gosti otkrili burnu situaciju

Published

on

By

Drugarica Tanje Boginje iznela nove detalje u emisiji na RED televiziji, gosti otkrili burnu situaciju

Bora Santana, poznat kao bivši učesnik rijaliti programa, našao se ponovo u žiži javnosti nakon što su u emisiji “Pitao bih za druga” na RED televiziji izneti novi detalji o njegovoj trenutnoj situaciji. Voditelji Stefan Milošević Panda i Jovan Ilić ugostili su Ninu Kalinu, drugaricu Tanje Boginje, kao i Milana Stojičkovića, bivšeg učesnika “Elite”.

Tokom razgovora, tema je brzo prešla na Boru Santanu, a Nina Kalina je otkrila da se protiv njega navodno podnose tužbe velikom brzinom. Ova informacija izazvala je veliko interesovanje gledalaca, s obzirom na to da je Bora poznat po svom burnom odnosu sa drugim rijaliti učesnicima. Detalji su izneti uživo u emisiji, što je dodatno podiglo temperaturu u studiju, a pažnja publike nije jenjavala tokom celog razgovora.

“Tužbe za Boru se štancaju kao lude”, izjavila je Nina Kalina u emisiji, prenosi Pink.rs. Ova konstatacija izazvala je brojne reakcije među fanovima rijaliti programa, koji su na društvenim mrežama podelili razna mišljenja o situaciji u kojoj se Santana nalazi.

Ovo nije prvi put da Bora Santana privlači pažnju javnosti burnim dešavanjima iz privatnog života, a epizoda emisije “Pitao bih za druga” dodatno je zaintrigirala javnost. Za sada nema zvaničnih komentara od strane Bore Santane povodom ovih navoda.

PZD: Boginjina drugarica otkrila da se tužbe za Boru Santanu štancaju kao lude – 23.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Mina Kostić izašla iz klinike, Kasper otkrio kako se osećaju posle svega

Pevačicu je ispred bolnice dočekao partner Mane Ćuruvija, a oboje su se kratko obratili javnosti

Published

on

By

Pevačicu je ispred bolnice dočekao partner Mane Ćuruvija, a oboje su se kratko obratili javnosti

Pevačica Mina Kostić napustila je danas Kliniku za psihijatrijske bolesti “Dr Laza Lazarević” nakon višenedeljnog boravka, a prvi put nakon toga oglasio se i njen partner Mane Ćuruvija, poznatiji kao Kasper. Ekskluzivno za Pink.rs, Kasper je podelio kako se osećaju nakon niza izazova i komentarisao priče koje su ih pratile u proteklom periodu.

Mina Kostić je u kliniku primljena pre nešto manje od mesec dana, u pratnji policije, kako su ranije preneli mediji. Danas je iz bolnice izašla u društvu svog brata, dok ju je ispred dočekao Kasper. U kratkoj izjavi za novinare, Mina je na pitanje kako se oseća kratko odgovorila: “Odlično sam”, a potom zajedno sa bratom i partnerom ušla u automobil.

Kasper je za Pink.rs otkrio da su oboje dobro i izrazio zahvalnost svima koji su ih podržali tokom ovog perioda: “Super smo. Mina vas puno pozdravlja i zahvaljuje se svim dobronamernim ljudima koji su uz nju i nisu sebi dozvolili da veruju morima laži koje su pisali pojedini i krojili naslove koji su imali namenu da nam se situacija oteža, kao i izgovorenih demonskih optužbi bez ikakvih povoda, ničim izazvanih od Minine i moje strane. Sada samo želimo da uživamo u miru”, poručio je Kasper.

Podsećamo, vest o Mininom boravku u bolnici izazvala je brojne reakcije u javnosti, a par je u više navrata bio tema spekulacija i neistinitih informacija. Nakon izlaska iz klinike, njihova poruka je jasna: žele da se okrenu miru i svakodnevici, uz zahvalnost podršci koju su primili.

Pročitaj još

Domaće

 “SADA SAMO ŽELIMO DA…” EKSKLUZIVNO ZA PRESS.RS: Prvo Kasperovo oglašavanje nakon što je Mina Kostić napustila Lazu!

Published

on

By

Mina Kostić, Kasper

Naša pevačica Mina Kostić danas je, nakon dužeg boravka u klinici za psihijatrijske bolesti “Dr Laza Lazarević”, napustila kliniku, a sada se eksluzivno za naš portal oglasio njen partner Mane Ćuruvija.

Pre nešto manje od mesec dana pevačica Mina Kostić je u, kako su prenosili mediji, pratnji policije dovedena u kliniku za psihijatrijske bolesti “Dr Laza Lazarević”, gde je zadržana zbog zdravstvenog stanja sve do danas. Nju je danas ispred klinike sačekao njen partner Mane Ćuruvija, poznatiji kao Kasper.

Kasper

TV Pink Printscreen

Kasper se sada oglasio eksluzivno za naš portal i otkrio kako se Mina sada oseća, a osvrnuo se i na neistine koje su ih pratile u poslednje vreme.

– Super smo. Mina vas puno pozdravlja i zahvaljuje se svim dobronamernim ljudima koji su uz nju i nisu sebi dozvolili da veruju morima lazi koje su pisali pojedini i krojili naslove koji su imali namenu da nam se situacija oteža, kao i izgovorenih demonskih optuzbi bez ikakvih povoda, nicim izazvanih od Minine i moje strane. Sada samo želimo da uživamo u miru – poručio je Kasper za Press.rs

 

 

 

Pročitaj još

U Trendu