Connect with us

Estrada

Jelena Kostov otkrila kroz šta je prošla na početku karijere: Danas bira nastupe i uživa na planini

Pevačica je ispričala kako je prve honorare zarađivala u Sokobanji, a sada uživa u domu na planini

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica je ispričala kako je prve honorare zarađivala u Sokobanji, a sada uživa u domu na planini

Jelena Kostov, poznata pevačica sa domaće scene, otvoreno je govorila o svojim počecima i izazovima na muzičkom putu. U intervjuu za domaće medije prisetila se kako je kao mlada nastupala u Sokobanji, gde je za sedam do osam sati pevanja dobijala honorar od svega 3.000 dinara. Iako su uslovi bili skromni, Jelena je istakla da je tada prvi put osetila zadovoljstvo jer je sama zaradila svoj novac.

“Pevala sam u Sokobanji, honorar mi je bio 3.000 dinara, Bože koliko sam bila srećna! Pevala sam možda nekih sedam-osam sati. Ali ta sreća u tom momentu zamisli ti zaradiš svoj novac, mislim do tada naravno daju mama i tata i mora da se vodi računa u tom momentu koliko se potroši, ali zamisli zaradiš svoj novac držiš u rukama svoj zarađen novac, ma to je bila neverovatna sreća”, ispričala je Jelena.

Pored muzičkih izazova, pevačica je prošla i kroz težak period kada je doživela nezgodu i pala sa visine od tri metra. Taj događaj, kako kaže, potpuno je promenio njen pogled na život i naveo je da više ceni prave vrednosti i podršku najbližih. “Psiha je čudo”, zaključila je kroz iskustvo oporavka, ističući koliko su ljubav i prijateljstvo važni.

Danas Jelena Kostov ima priliku da bira gde će nastupati, a jedan od njenih velikih uspeha je i kupovina kuće na planini, što joj omogućava da uživa u miru van gradske vreve.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Zorana Pavić otkrila kroz šta je prošla na snimanju spota za pesmu ‘Jabuka’

Pevačica je zbog hladne vode tri dana imala ozbiljne zdravstvene probleme, iskustvo ju je iskreno uplašilo

Published

on

By

Pevačica je zbog hladne vode tri dana imala ozbiljne zdravstvene probleme, iskustvo ju je iskreno uplašilo

Zorana Pavić, popularna pevačica, podelila je sa javnošću svoje neprijatno iskustvo sa snimanja spota za pesmu ‘Jabuka’. Tokom snimanja, koje se odvijalo usred vrelih letnjih dana, Zorana je morala da provede čak tri sata ležeći u kadi punoj hladne vode. Iako je u tom trenutku nije mučila hladnoća, posledice su se pojavile tek kada je izašla iz kade.

Kako je ispričala u izjavi za Blic, zbog ekstremnih uslova na snimanju, nije mogla da hoda čak tri dana. ‘Kada smo radili spot za pesmu „Jabuka“ ja tri dana nisam mogla da hodam, to je živa istina. Bila sam u kadi, hladna voda, a bili su vreli dani. Ti tada zaista ne osećaš, dok si u kadi, ali i kada izađeš’, rekla je Zorana.

Pevačica priznaje da je zbog ovakvog iskustva bila iskreno prestravljena i zabrinuta za svoje zdravlje. Situacija se na snimanju dodatno zakomplikovala jer nije očekivala ovako ozbiljne posledice nakon što je provela toliko vremena u hladnoj vodi.

Njena priča izazvala je pažnju javnosti, a mnogi su izrazili podršku pevačici nakon što je otvoreno govorila o svom iskustvu. Ovaj događaj jasno pokazuje koliko su snimanja muzičkih spotova ponekad zahtevna i rizična, a Zoranina iskrenost na ovu temu naišla je na razumevanje i podršku kolega i publike.

Pročitaj još

Estrada

Igor Kostić progovorio o odnosu sa Minom Kostić i partnerom Kasperom

Pevač otvoreno o bivšoj supruzi, podršci ćerki i komentarima na novu vezu Mine Kostić

Published

on

By

Pevač otvoreno o bivšoj supruzi, podršci ćerki i komentarima na novu vezu Mine Kostić

Igor Kostić, poznatiji kao Igor X, oglasio se povodom aktuelnih dešavanja u životu svoje bivše supruge, pevačice Mine Kostić. Nakon što je Mina napustila psihijatrijsku ustanovu “Laza Lazarević” gde je provela 23 dana, mnogi su se pitali kakav odnos ima sa svojim bivšim mužem, kao i sa njenim sadašnjim partnerom, Manetom Ćuruvijom Kasperom.

Tokom boravka u bolnici, Mina je imala podršku porodice i verenika Kaspera, koji je svakodnevno dolazio u posetu. Igor Kostić je, komentarišući pohvale koje mu je Kasper uputio na račun vaspitanja ćerke Anastasije, istakao da mu je drago što je to prepoznato i zahvalio se na lepim rečima.

“Moram ovom prilikom da mu se zahvalim, čuo sam delove tog intervjua, nisam ga odgledao, ali evo zahvaljujem mu se. Drago mi je da je to zaključio, jer to negde potvrđuje ono što mi je bitno – da sam dobar otac”, rekao je Igor X za Blic.

Dodao je da ne poznaje Kaspera lično, ali da mu je važno da je Mina srećna u ljubavi i poslu. “Znam da su njih dvoje aktuelni, kao što joj želim svu sreću u poslu, želim joj sreću i u ljubavi, da je srećna i zaljubljena i iskreno se nadam da je to tako. Ako je njoj dobro, i ako je ona srećna sa njim, ja im želim svu sreću”, poručio je Kostić.

Pevač je otkrio i da su on i Mina ostali u dobrim odnosima iako su tokom razvoda imali nesuglasice. “Nema zle krvi. Bilo je nesuglasica, nijedan razvod ne prođe divno i bajno, naravno da je bilo tih ružnih stvari, ali iskreno, zaboravio sam. Sve je sada na mestu, kako treba. Ja sam joj radio dva spota, ako mogu da joj nešto pomognem tu sam. Želim joj dobro u poslu, jer ako je njoj dobro, biće i dobro mom detetu koje je sa njom. To su sad gluposti da ja njoj želim bilo šta loše u bilo kom smislu. Želim joj da bude i uspešna i srećna i zdrava i sve drugo”, zaključio je Kostić.

Pročitaj još

Estrada

Viki Miljković proslavila sinovljevu maturu: Andrej Tašković završio srednju školu

Pevačica i njen suprug Dragan Tašković podelili su srećne trenutke na društvenim mrežama, dok Andreja očekuju novi izazovi

Published

on

By

Pevačica i njen suprug Dragan Tašković podelili su srećne trenutke na društvenim mrežama, dok Andreja očekuju novi izazovi

U domu folk zvezde Violete Viki Miljković i njenog supruga, kompozitora Dragana Taškovića Tašketa, poslednjih dana vlada posebno slavlje. Njihov sin jedinac, Andrej Tašković, uspešno je završio srednju školu, čime je obeležen kraj jednog važnog životnog perioda. Srećni roditelji nisu krili ponos i emocije dok su prisustvovali dodeli diploma, a sa svojim pratiocima su podelili radost putem društvenih mreža.

Kako se navodi, ovaj trenutak za porodicu Miljković-Tašković ima poseban značaj, s obzirom na to da su Viki i Taške pratili sina kroz sve faze njegovog odrastanja i uvek mu pružali podršku i ljubav. Andrej sada sprema kofere za novu životnu etapu, jer će školovanje nastaviti u inostranstvu, na prestižnom fakultetu. Iako će fizički biti daleko od roditelja, jasno je da će njihova podrška biti neizostavna na svakom koraku.

Paralelno sa emotivnim dešavanjima u privatnom životu, Viki Miljković privodi kraju i rad na novom muzičkom projektu. Folk pevačica vredno radi na albumu koji će uskoro predstaviti publici, a u planu je i objavljivanje dueta sa Nerminom Handžićem, što mnogi fanovi nestrpljivo očekuju.

Ova vest izazvala je mnoštvo pozitivnih komentara i čestitki na društvenim mrežama. Porodica Miljković-Tašković još jednom je pokazala koliko su međusobna podrška i zajedništvo važni u velikim životnim trenucima.

Pročitaj još

U Trendu