Connect with us

Estrada

Vila Saše Popovića bila meta profesionalnih lopova: Iz sefa nestali satovi i nakit

Poznati muzički producent i njegova supruga ostali bez dragocenosti dok su boravili u Opatiji, policija utvrdila profesionalnu pljačku

Published

on

Foto Izvor:

Poznati muzički producent i njegova supruga ostali bez dragocenosti dok su boravili u Opatiji, policija utvrdila profesionalnu pljačku

Saša Popović, proslavljeni muzički producent, preminuo je 1. marta prošle godine, a u javnosti je ostao upamćen ne samo po karijeri, već i po dramatičnoj pljački koja se dogodila u njegovom domu sedam godina ranije. Vila na Bežanijskoj kosi, poznata po visokom stepenu obezbeđenja, bila je na meti profesionalnih provalnika koji su iz sefa odneli vredne satove i nakit.

Prema policijskom izveštaju, Popović i njegova supruga Suzana u vreme pljačke nalazili su se u Opatiji. Po povratku u kuću, primetili su da nedostaje sef, nakon čega su odmah obavestili policiju. Istraga je potvrdila da se radi o krađi iza koje stoje iskusni kriminalci – u kući nije bilo obijenih vrata ni prozora, a lopovi su precizno izbegli sigurnosne kamere, što ukazuje na poznavanje rasporeda sistema nadzora.

“Krađa koja se dogodila u Popovićevoj kući delo je profesionalnih pljačkaša, to je jasno kao dan. Sašina kuća je jedna od najbolje obezbeđenih u naselju Bežanijska kosa, sa rampom i obezbeđenjem koje je čuva, a tu su i sigurnosne kamere. Međutim, lopov nije ostavio niti jedan jedini trag i otisak po kom bi policija mogla da ga nađe. Pljačkaši su čak znali i precizan raspored kamera i ugao pod kojim snimaju, tako da nijedan snimak nije od koristi u istrazi. Nema nikakve sumnje, to su vrhunski profesionalci”, rekao je tada izvor iz policije.

Istraga je pokazala da je provalnik preskočio ogradu visine oko 2,5 metra, ušao u dvorište, a potom i u kuću koja nije bila zaključana. Iz spavaće sobe odneo je zlatni nakit, dukate, osam muških i jedan ženski ručni sat, kao i važnu dokumentaciju. Nakon nekoliko meseci, u avgustu 2018. godine, osumnjičeni za ovu tešku krađu je uhapšen i protiv njega je podignuta optužnica.

Pljačka je ostala upamćena kao jedna od najorganizovanijih u tom delu grada, a Popovićeva porodica do danas nije javno govorila o ovom događaju.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Mina Kostić ostaje u bolnici zbog problema sa sistemom: Neizvestan datum otpusta

Pevačica je trebalo da napusti kliniku, ali administrativne procedure su trenutno onemogućene zbog pada informacionog sistema

Published

on

By

Pevačica je trebalo da napusti kliniku, ali administrativne procedure su trenutno onemogućene zbog pada informacionog sistema

Mina Kostić, poznata pevačica, i dalje se nalazi u psihijatrijskoj ustanovi ‘Dr Laza Lazarević’ u Beogradu, iako se danas očekivao njen izlazak iz bolnice. Zbog tehničkih problema i pada informacionog sistema, administrativne procedure nisu mogle da budu završene, pa je ostanak pevačice u ustanovi produžen do daljeg.

Kostićeva je u bolnicu primljena 31. maja u pratnji policije, nakon što je pokazivala agresivno ponašanje. Njen verenik, Mane Ćuruvija Kasper, stigao je odmah iz Amerike kako bi joj pružio podršku, a svakodnevno je posećuju i njeni najbliži – brat i sestra.

Vest o Mininom zadržavanju izazvala je veliku pažnju javnosti i podršku kolega iz estrade, kao i brojnih fanova. Mnogi su javno izrazili želje za njen što brži oporavak.

Pre nego što je hospitalizovana, Mina je u intervjuu za ‘Skandal’ govorila o teškom životnom periodu i zdravstvenim problemima s kojima se suočavala. „Bilo mi je veoma teško, mislila sam da ću umreti… Imala sam 40 kilograma, bila sam veoma bolesna, i fizički i psihički. Pre 16 godina dobila sam ulcerozni kolitis, odnosno zapaljenje debelog creva. Nije me sramota da pričam o tome“, ispričala je tada.

Dok se čeka stabilizacija sistema u bolnici, ostaje nepoznato kada će pevačica moći da se vrati kući.

Pročitaj još

Estrada

Ljuba Pantović otvoreno o Staniji Dobrojević: Svađa u emisiji otkrila nove detalje

Bivša rijaliti učesnica Ljuba Pantović iznela oštre komentare na račun Stanije Dobrojević tokom gostovanja na RED televiziji

Published

on

By

Bivša rijaliti učesnica Ljuba Pantović iznela oštre komentare na račun Stanije Dobrojević tokom gostovanja na RED televiziji

Ljuba Pantović ponovo je privukla pažnju javnosti žestokim izjavama u emisiji “Pitao bih za druga” na RED televiziji. U razgovoru sa voditeljima Anastasijom Buđić i Stefanom Miloševićem Pandombivša rijaliti učesnica bila je veoma direktna, komentarišući sukobe između Maje Marinković i Asmina Durdžića, ali i iznoseći svoje mišljenje o Staniji Dobrojević.

Pantović je otvoreno govorila o dešavanjima između Maje i Asmina, navodeći kako smatra da njihove svađe odražavaju dublje probleme i da su njihove reakcije često rezultat afekta. Posebno je istakla: “Oni kažu da to govore u besu, a to je kukavičluk jer ne smeju to da ponove. Meni se diže kosa na glavi od tog afekta. Oni posle ližu to što su popljuvali.”

Ipak, najviše pažnje izazvale su Ljubine izjave o Staniji Dobrojević. Pantović je navela da je Stanija godinama opsednuta njom i dotakla se priča o njenom životu u Majamiju. “Standža je opsednuta sa mnom 13 godina. Ja sam zaboravila da ona postoji, a ona je o meni pričala njegovim roditeljima na otvaranju diskoteke”, izjavila je Ljuba tokom gostovanja.

Ovakve izjave izazvale su brojne reakcije, a snimak emisije ubrzo je postao tema komentara na društvenim mrežama. Iako su tenzije među učesnicima rijalitija uvek privlačile pažnju, ovako direktan sukob pokazuje da rivaliteti na estradi ne jenjavaju.

Emisija “Pitao bih za druga” još jednom je pokazala da javne ličnosti ne prezaju da iznesu svoje mišljenje pred kamerama, a publika i dalje pomno prati svaku novu izjavu i rasplet odnosa među poznatim učesnicima.

PZD: Ljuba Pantović razotkrila Stanijin lažni život – 22.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Anđela Đuričić javno prokomentarisala odnos sa Gastozom: Oštra poruka na Instagramu

Bivša učesnica ‘Elite’ objavila je story koji su pratioci povezali sa Nenadom Marinkovićem Gastozom, a njihova veza je, prema svemu sudeći, završena

Published

on

By

Bivša učesnica ‘Elite’ objavila je story koji su pratioci povezali sa Nenadom Marinkovićem Gastozom, a njihova veza je, prema svemu sudeći, završena

Anđela Đuričić, bivša učesnica rijalitija ‘Elita’, ponovo je izazvala pažnju javnosti objavom na svom Instagram profilu. Njena najnovija story poruka ubrzo je postala tema brojnih komentara, jer su pratioci sigurni da je upućena bivšem dečku, Nenadu Marinkoviću Gastozu, iako ga Anđela nije direktno pomenula.

U objavi, Đuričićeva je kroz metaforičan tekst istakla da ‘neke ljude ne treba popravljati’, uz poruku da su ‘blato i dno njihovo prirodno stanište’. Fanovi su u ovome odmah prepoznali aluziju na Gastoza, s obzirom na njihove turbulentne odnose u prethodnim mesecima.

“Okupaj svinju i ona će se ponovo vratiti u blato. Ne iz inata, već zato što je to priroda kojoj pripada. Tako ti je i sa budalama”, napisala je Anđela između ostalog, a potom dodala: “Džabe pružaš ruku i čupaš iz g*ovana, popravljaš mu život, ako je on u duši i s godinama navikao na smrad i dno. Ne troši svoj mir i srce pokušavajući da opereš one kojima je blato prirodno stanište. Ti se umoriš i uprljaš, a oni ti zamere što si pokušao napraviti ih boljima. Neke ljude ne treba popravljati, nego ih ostaviti tamo gde su sami sebe smestili.”

Podsetimo, Anđela i Gastoz su prethodnih meseci više puta pokušavali da obnove svoju vezu, ali su na kraju odlučili da stave tačku na svaki vid odnosa. Njih dvoje se više ne prate na društvenim mrežama, a Gastozova reakcija na Anđelinu poruku za sada nije poznata.

Nekoliko meseci ranije, Gastoz je putem video snimka na svom profilu javno potvrdio pomirenje sa Anđelom, izjavivši tada da je ona ‘žena njegovog života’. Ipak, poslednja dešavanja pokazuju da su emotivne turbulencije ovog para konačno završene.

Pročitaj još

U Trendu