Connect with us

Estrada

Sanja Grujić iznenadila novom objavom nakon raskida sa Markom Stefanovićem

Bivša učesnica rijalitija podelila je novu Instagram objavu, fanovi zbunjeni njenim postupcima posle raskida

Published

on

Foto Izvor:

Bivša učesnica rijalitija podelila je novu Instagram objavu, fanovi zbunjeni njenim postupcima posle raskida

Sanja Grujić, bivša učesnica popularnog rijalitija i poznata influenserka, ponovo je u centru pažnje javnosti nakon što je na svom Instagram profilu podelila novu objavu koja je izazvala brojne reakcije. Ova objava dolazi ubrzo nakon što je Marko Stefanović, trener iz Ugrinovaca i takođe bivši učesnik “Elite 8”, potvrdio raskid njihove višegodišnje veze.

Nakon što su oboje potvrdili kraj romanse, Sanja i Marko nastavili su da dele trenutke iz svakodnevnog života sa svojim pratiocima na društvenim mrežama. Ipak, poslednja Sanjina objava izazvala je pravu pometnju među fanovima, koji sada nagađaju o pravoj prirodi njihovih odnosa.

Izvori navode da je Stefanović javno istupio i otkrio da je do razlaza došlo posle nekoliko zajedničkih godina, a par je svoju vezu započeo pred kamerama šeste sezone popularnog rijalitija. Oči javnosti i dalje su uprte u njih dvoje, dok se na društvenim mrežama nižu komentari i pitanja o uzrocima raskida.

Mnogi korisnici društvenih mreža izražavaju zbunjenost i pokušavaju da protumače Sanjina najnovija ponašanja, dok se u komentarima pominje i mogući razdor u porodici Stefanović nakon napuštanja rijalitija. Za sada, ni Sanja ni Marko nisu otkrili više detalja, a njihovi pratioci sa nestrpljenjem očekuju nove informacije.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Mina Kostić otkrila kako održava liniju bez dijete, a podršku joj pruža verenik Kasper

Pevačica bez ustručavanja govori o ishrani i oporavku, dok je verenik Mane Ćuruvija Kasper svakodnevno uz nju

Published

on

By

Pevačica bez ustručavanja govori o ishrani i oporavku, dok je verenik Mane Ćuruvija Kasper svakodnevno uz nju

Mina Kostić, poznata pevačica, već godinama važi za jednu od najzgodnijih dama na domaćoj muzičkoj sceni, ali njen način održavanja vitke linije iznenađuje mnoge. Dok brojne koleginice striktno prate dijete i posvećeno vežbaju, Mina tvrdi da se nikada nije odrekla omiljene hrane niti drži dijete. U intervjuu za Pink, pevačica ističe da jede šta poželi, čak i usred noći, ali ključ vidi u umerenosti.

“Nikada ne vodim računa o tome šta jedem i ne držim dijetu. Ja jedem u pola dana i pola noći, kad god sam gladna ustanem, jedem pa legnem. Trik je samo u količini, nikako preterivati”, rekla je Mina i otkrila da više voli povrće nego meso, a pasulj sprema najčešće bez mesa.

Kostićeva navodi da je još iz detinjstva navikla na raznovrsnu ishranu, ali da retko jede meso i često posti. Smatra da je upravo takav balans ključ njene vitke linije, bez osećaja uskraćenosti.

Dok traje njen oporavak u ustanovi “Laza Lazarević”, Minina najveća podrška je verenik Mane Ćuruvija Kasper, koji je svakodnevno posećuje. Kasper se oglasio za Pink i zahvalio medijima koji poštuju njihovu privatnost, ističući koliko je važno da osoba u teškim trenucima ima pravu podršku porodice i prijatelja.

“Mina iz svega ovoga izlazi jača i ponosna, jer se uverila kolika je moć podrške porodice, pojedinih pravih prijatelja-njenih kolega i na kraju medija”, poručio je Kasper.

Minina iskrenost i podrška najbližih očigledno su joj najveći oslonac u izazovnim trenucima, dok fanovi prate svaku vest o njenom zdravlju i radu.

Pročitaj još

Estrada

Mina Kostić ostaje u bolnici još nekoliko dana zbog administrativnih procedura

Pevačica čeka završetak formalnosti u Specijalnoj bolnici Laza Lazarević, zdravstveno stanje stabilno

Published

on

By

Pevačica čeka završetak formalnosti u Specijalnoj bolnici Laza Lazarević, zdravstveno stanje stabilno

Mina Kostić, poznata pevačica, danas ipak nije napustila Specijalnu bolnicu za psihijatrijske bolesti Laza Lazarević, iako su prethodnih dana postojala očekivanja da će biti otpuštena na kućno lečenje. Do odlaganja otpusta došlo je zbog administrativnih procedura koje još uvek nisu u potpunosti završene.

Kako prenosi Kurir, zdravstveno stanje Mine Kostić je stabilno i tokom boravka u ustanovi nisu se pojavile nove komplikacije koje bi uticale na dalji tok njenog lečenja. Pevačica je pod pažljivim nadzorom lekara, a informacije iz izvora bliskih slučaju ukazuju na to da se njeno stanje postepeno poboljšava.

Očekuje se da bi Mina mogla napustiti bolnicu čim se završe neophodne formalnosti, što bi prema trenutnim informacijama moglo uslediti već u narednim danima. Do tada, pevačica ostaje pod stručnim nadzorom u Specijalnoj bolnici.

Podsećamo, tokom prethodnih dana Mina Kostić je bila pod stalnom pažnjom lekarskog tima. Iako su najave sugerisale da bi danas mogla biti otpuštena, tehnički razlozi su privremeno odložili njen povratak kući. Uprkos tome, izvor navodi da se otpusnica može očekivati uskoro, čim administrativni postupak bude završen.

Pročitaj još

Estrada

Filip Car odgovorio na Asminove prozivke: Ne želim da me povezuju sa njima

Nakon izjave Asmina Durdžića u rijalitiju ‘Elita 9’, Filip Car za Pink.rs izneo svoj stav o Majinom i Asminovom odnosu

Published

on

By

Nakon izjave Asmina Durdžića u rijalitiju ‘Elita 9’, Filip Car za Pink.rs izneo svoj stav o Majinom i Asminovom odnosu

Filip Car, bivši učesnik rijalitija, ponovo se našao u centru pažnje nakon što je Asmin Durdžić, aktuelni takmičar ‘Elite 9’, spomenuo njegovo ime u kontekstu odnosa sa Majom Marinković. Asmin je tokom prepirke sa Majom kroz pesmu pitao: “Šta Car ima, što nemam ja?”, aludirajući na to da obojica gaje simpatije prema istoj devojci. Ovaj komentar izazvao je burne reakcije među gledaocima, a ekipa portala Pink.rs potražila je i Carevu reakciju.

Na upit novinara, Filip Car je kratko odgovorio: “Sramota me komentarisati! Zaista, sramota me poveznice bilo kakve sa njima, zato se oglašavam za izjave! Hvala na razumevanju.” Njegov odgovor bio je jasan i bez dodatnih komentara, pokazujući da ne želi da se dalje upliće u aktuelne rijaliti rasprave.

Filip se nedavno oglasio i povodom odnosa Aneli Ahmić i Filipa Đukića, navodeći da mu se ne dopada ponašanje Đukića i da smatra da bi kao skoro četrdesetogodišnji muškarac trebalo da vodi više računa o svom imidžu i izjavama, posebno kada je reč o odnosu prema ženama. Car je istakao da ne opravdava Đukićeva ponašanja, ali i da su mu i Aneli i Filip dragi.

Reakcije javnosti na Asminovu izjavu i Carev odgovor su brojne, a komentari na društvenim mrežama i dalje se nižu. Očigledno je da bivši i sadašnji učesnici ‘Elite’ nastavljaju da intrigiraju gledaoce i da će njihovi međusobni odnosi i dalje biti tema interesovanja.

Pročitaj još

U Trendu